Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo – przesuniecie daty premiery!

18 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt informuje, że światowy wydawca gry Koch Media przesunął termin oficjalnej premiery gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo na 5 września. Równocześnie CD Projekt zapewnia, że dołoży wszelkich starań żeby polska premiera gry odbyła się tego samego dnia co premiera światowa.

Przeczytaj cały tekst "S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo – przesuniecie daty premiery!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem.
skoro premiera jest później a CDP był juz dawno przygotowany na wysyłkę gry 29 sierpnia to co tu nagle robi tekst ze "CD Projekt zapewnia, że dołoży wszelkich starań żeby polska premiera gry odbyła się tego samego dnia co premiera światowa.". a czemu niby miałaby się nie odbyć tego samego dnia, skoro juz wszystko było gotowe na 29, czyli tydzien wczesniej? oj, nie mieszajcie.. bo taki tekstem dajecie do zrozumienia ze JEDNAK nie wszystko gra i poślizg jest mozliwy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to samo piszą na stronie CDA i póki co wyjaśnień nie ma po prostu nie ma ze strony głównego wydawcy a płyta dzisiaj została "ozłocona" i CDP nic na to nie poradzi to tak jak byś dostał płyty z grą ale nie mógł byś sprzedać choćby dzisiaj bo umowa wiążąca Cię z wydawcą wymaga dotrzymania terminu wydania na np. jutrzejszy dzień bo tak developer chce i tyle. Ja podejrzewam że albo są jakieś bugi i chcą grę od razu wydać z patchem albo zapotrzebowanie jest dużo większe niż się spodziewali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ae jesli już mają gotową gre tylko muszą sie wstrzymac z premiera to nie mają sie o co martwic :) nie kapuje tych obaw w newsie tak jakby z góry zakładali ze cos moze sie nie udać ;)
a z tymi patchami to ty nie kracz :P
chociazmozna sie spodziewc ze byki będą, jak w kazdej nowej ciut bardziej skomplikowanej produkcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 07:46, Bartłomiej112 napisał:

na gram.pl tez bedzie na 5 wrzesnia?


Dobrze by było przeczytać newsa, którego się komentuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ... Szkoda chętnie już bym sobie pograł w CS a tu nam taką nie miłą niespodziankę zrobili ... no ale cóż ... trzeba poczekać ... oby tylko nie przesunęli o kolejny tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musiało się tak skończyć... S.T.A.L.K.E.R. bez przesuwania daty premiery to nie S.T.A.L.K.E.R. Zatem nadzieje na pogranie w Clear Sky przed - eh - rokiem szkolnym legły w gruzach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 10:03, fearlord napisał:

Szkoda, ale to tylko 5 dni do przodu, więc nawet najwięksi maniacy powinni wytrzymać,
a poza tym 2 września jest nowe CDA xD



Chyba 5 dni do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra fajnie fajnie,ale ci co zamówili pre-order przedpremierowy CS,to też będzie przesunięte?.Zwykły pre-order miał date na 29 sierpnia,a pre-order EK CS miał chyba datę na 28 sierpnia,sama premiera będzie przesunięta,ale co z przed premierą ?Też się zmieni,nie kapuje.W ogóle to już się irytuje,że będą jak zwykle przesuwać datę gry.Jak będą bugi to gra będzie warta tyle co pudełko,eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień to nie tragedia. Zresztą ja i tak zamawiam po premierze. Mam nadzieję, że wtedy też będzie obowiązywała ta zniżka dla posiadaczy Cienia Czarnobyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Skoro premiera jest 05.09.2008 to Gra zamówiona przez gram.pl zostanie wysłana 04.09.2008 tak aby doszła na dzień premiery (Jeśli zamawiało się przez kuriera) czy zostanie wysłana w dniu premiery i dostaniemy ją 06.09.2008 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 00:39, Codipar napisał:

Mam pytanko.Skoro premiera jest 05.09.2008 to Gra zamówiona przez gram.pl zostanie wysłana 04.09.2008 tak aby doszła na dzień premiery (Jeśli zamawiało się przez kuriera) czy zostanie wysłana w dniu premiery i dostaniemy ją 06.09.2008 ??


Człowieku, nie odświeżaj tematu z takim tytułem, bo już myślałem, że znowu coś odwalili i przesunęli znowu premierę. :)

A co do wysyłki to czytaj to:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=851

Wszystko w rękach CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować