Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 08: Prince of Persia – relacja z pokazu

18 postów w tym temacie

Mejste

Ubisoft startuje z kompletnie nową odsłoną przygód księcia z Persji. Komiksowa grafika, piękna kobieta towarzysząca nam u boku oraz mnóstwo akrobacji przykuwają wzrok i uwagę w licznych zapowiedziach. Jak jednak nowy PoP prezentuje się na żywo?

Przeczytaj cały tekst "GC 08: Prince of Persia – relacja z pokazu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez tą zapowiedx coraz bardziej nie moge sie doczekać nowej odsłony Księcia Persji. Jedyne co mnie martwi po przeczytaniu artykułu, to grafika, a dokładniej wygląd samych postaci. Ale zobaczymy na własne oczy już niedługo jak to wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, jeszcze bardziej rozszerzajcie tę propagandę CoD''a 4 (jaki to fajny jest, ale większość zapomina że gdyby nie multi to by IW za długość rozgrywki czekał lincz) to będziemy mieć tytuły które można skończyć w 3h, ot tyle ile długi film, zobaczymy ile płaczu będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 19:55, dark master napisał:

Taa, jeszcze bardziej rozszerzajcie tę propagandę CoD''a 4 (jaki to fajny jest, ale większość
zapomina że gdyby nie multi to by IW za długość rozgrywki czekał lincz) to będziemy mieć
tytuły które można skończyć w 3h, ot tyle ile długi film, zobaczymy ile płaczu będzie
:/


Ta, a WoW to tez totalna klapa, bo gdyby nie gra przez internet, to nikt by w to nie gral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 20:33, michał26 napisał:

> Taa, jeszcze bardziej rozszerzajcie tę propagandę CoD''a 4 (jaki to fajny jest,
ale większość
> zapomina że gdyby nie multi to by IW za długość rozgrywki czekał lincz) to będziemy
mieć
> tytuły które można skończyć w 3h, ot tyle ile długi film, zobaczymy ile płaczu będzie

> :/

Ta, a WoW to tez totalna klapa, bo gdyby nie gra przez internet, to nikt by w to nie
gral...


Jednak tak to porwnac nie powinieneś, dlatego ze WoW to rasowy MMORP natomiast Cod4 FPS-em, a PoP gra akcji.
I o ile multi w cod to nic nowego - lecz wydluza zywotnosc gry, przy dosyc krotkim singlu.
To w PoP raczej trybu multi nie uswiadczysz i co ? pograsz 10-15h w singlu i po grze, laduje na polke i czeka kiedy znowu sie ja odkurzy...
Wiec w tej kwestii zgadzam sie jak najbardziej z Ciemnym mistrzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 21:26, MichalixPL napisał:

> Ta, a WoW to tez totalna klapa, bo gdyby nie gra przez internet, to nikt by w to
nie
> gral...

Jednak tak to porwnac nie powinieneś, dlatego ze WoW to rasowy MMORP natomiast Cod4 FPS-em,
a PoP gra akcji.
I o ile multi w cod to nic nowego - lecz wydluza zywotnosc gry, przy dosyc krotkim singlu.
To w PoP raczej trybu multi nie uswiadczysz i co ? pograsz 10-15h w singlu i po grze,
laduje na polke i czeka kiedy znowu sie ja odkurzy...
Wiec w tej kwestii zgadzam sie jak najbardziej z Ciemnym mistrzem :)



Nawiazuje tu tylko do wypowiedzi o CoD4, ktora moim zdaniem byla glupia bo nie mozna odjac od gry tego, co przynioslo najwiekszy sukces i powiedziec, ze gra jest slaba, to tak jak z WoWem bez neta. O PoPie nic nie pisalem z wiadomych przyczyn (brak multi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak średnio mi pasuje kobita u boku... (wiem, Farah pojawiała się w poprzednich częściach, ale sporadycznie) Chociaż jeśliby zrobić z Eliki postać o charyzmie i inteligencji równej half-life''owej Alyx, przeboleję to jakoś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 22:08, DJ Szlafrok napisał:

Jakoś tak średnio mi pasuje kobita u boku... (wiem, Farah pojawiała się w poprzednich
częściach, ale sporadycznie) Chociaż jeśliby zrobić Eliki postać o charyzmie i inteligencji
równej half-life''owej Alyx, przeboleję to jakoś. :-)

Ja mysle ze ona dodaje smaczku do gry, dla mnie jest to powiew swiezosci w PoP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno już wybaczyłem nowemu PoPowi cell-shading. Czekam z niecierpliwością na polską premierę, która, najpewniej, będzie równa światowej (w końcu Ubisoft Polska). Oby tylko jakość polonizacji była również wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi osobiście jakoś nowy Prince of Persia od początku się nie podoba.

Po pierwsze - przejście w taki bardziej komiksowy świat jakoś nie wydaje mi się dobre. Owszem, dzięki temu gra będzie miała swój niepowtarzalny styl, klimat, ale mimo wszystko wolałbym grafikę taką, jak w poprzednich odsłonach. Chociaż i tak ona się nie liczy, to jednak ciągle się na nią patrzymy ;-) Pomysł na dodanie do boku Księcia kobiety jest dobry, ale zastanawia mnie jego wykonanie. W tej relacji można przeczytać, że się ona przydaje, ale kurcze - zapewne sporo bugów będzie z nią związanych. A to gdzieś nie przeskoczy, a to się gdzieś zaklinuje - wynikną raczej z tego tytułu problemy. Być może zmienię zdanie o nowym Prince of Persia, ale najpierw będę chciał w niego zagrać - wtedy stwierdzę ostateczny werdykt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:38, master matrox napisał:

A mi osobiście jakoś nowy Prince of Persia od początku się nie podoba.

Po pierwsze - przejście w taki bardziej komiksowy świat jakoś nie wydaje mi się dobre.
Owszem, dzięki temu gra będzie miała swój niepowtarzalny styl, klimat, ale mimo wszystko
wolałbym grafikę taką, jak w poprzednich odsłonach. Chociaż i tak ona się nie liczy,
to jednak ciągle się na nią patrzymy ;-) Pomysł na dodanie do boku Księcia kobiety jest
dobry, ale zastanawia mnie jego wykonanie. W tej relacji można przeczytać, że się ona
przydaje, ale kurcze - zapewne sporo bugów będzie z nią związanych. A to gdzieś nie przeskoczy,
a to się gdzieś zaklinuje - wynikną raczej z tego tytułu problemy. Być może zmienię zdanie
o nowym Prince of Persia, ale najpierw będę chciał w niego zagrać - wtedy stwierdzę ostateczny
werdykt.


Coś mi się wydaje, że z nowym PoPem będzie podobnie jak z CoD 4 - przed premierą odsądzane od czci i wiary, a po premierze... sam zresztą wiesz. ;) Myślę, że potem w recenzjach zacznie się rozpływanie nad niesamowitym klimatem, który tworzy rysunkowa grafika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2008 o 22:54, Jaro7788 napisał:


Coś mi się wydaje, że z nowym PoPem będzie podobnie jak z CoD 4 - przed premierą odsądzane
od czci i wiary, a po premierze... sam zresztą wiesz. ;) Myślę, że potem w recenzjach
zacznie się rozpływanie nad niesamowitym klimatem, który tworzy rysunkowa grafika...

Zgadza sie, tak moze byc rowniez w przypadku PoP
No coz, do premiery juz nie tak daleko... wiec sie przekonamy jak to bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 20:33, michał26 napisał:

>
Ta, a WoW to tez totalna klapa, bo gdyby nie gra przez internet, to nikt by w to nie
gral...

WoW nie ma singla. Jeśli nie widzisz różnicy, to bardzo mi przykro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy oglądam filmiki z najnowszej części Prince of Persia to jestem pod każdym względem zachwycony , gra zapowiada się wręcz rewelacyjnie. Przepiękna , oryginalne grafika , bardzo dobrze prezentujący się gameplay , no i ten wspaniały klimat to największe zalety tej gry. Te zmiany wydają się idealnie dopasowane do nowego oblicza Księcia Persji , mi się bardzo podobają , to na pewno będzie strzał w dziesiątkę , już nie mogę się doczekać premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować