Zaloguj się, aby obserwować  
orku

grand theft auto vice city

38 postów w tym temacie


-> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=484&tpage=1&u=24

-> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=689&u=2

Masz tu stary w prezencie ode mnie dwa linki. Każda z tych ścieżek zaprowadzi Cię od jakiegoś już istniejącego wątku o GTA.. W tym drugim masz nawet kolejne rozdroża, poprzez które do dlaszych wątków możesz dotrzeć. A moją osobistą drobną sugestią jest to, żebyś zanim rozpoczniesz swą mityczną podróż wytyczonymi przez mnie ścieżkami, zboczył w sąsiedni FAQua zagajnik. Odpocząć i oswoić się z tutejszym nie-dzikim środowiskiem i klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:28, orku napisał:

>
> -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=484&tpage=1&u=24
>
> -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=689&u=2
>
> Masz tu stary w prezencie ode mnie dwa linki. Każda z tych ścieżek zaprowadzi Cię od jakiegoś

> już istniejącego wątku o GTA.. W tym drugim masz nawet kolejne rozdroża, poprzez które
do dlaszych
> wątków możesz dotrzeć. A moją osobistą drobną sugestią jest to, żebyś zanim rozpoczniesz
swą
> mityczną podróż wytyczonymi przez mnie ścieżkami, zboczył w sąsiedni FAQua zagajnik. Odpocząć

> i oswoić się z tutejszym nie-dzikim środowiskiem i kto jest tylko o vice city


żaden ale obydwa są o całej serii więc popatrz w regulamin i przeczytaj na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:29, orku napisał:

ulubione miejsce w vice city

ten gość mnie wkurza jakbym był moderatorem to bym mu dał bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUAHAHAHA, wybaczcie nie mogę.. Ulubione miejsce w Vice, powiadasz?? Domek na pierwszej wyspie, za 8 tysięcy.. z basenem.. bardzo przyjemny, lecz dawno w to to grałem i nie pamiętam nazwy. A moją ulubioną bronią był ten rewolwer a la magnum.. wyprzedzając następne pytanie.. ulubionym samochodem banshee.. a i jeszcze następne.. to najbardziej lubiłem kiedy Tommy w garniaku ganiał.. i kolejne.. najlepszy interes.. to chyba lodziarnia albo studio filmowe.. ulubiona postać?? Poczekaj.. ten spec od broni co sobie rękę upierdzielił.

No to by chyba było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:41, Ferilas de Rienne napisał:

BUAHAHAHA, wybaczcie nie mogę.. Ulubione miejsce w Vice, powiadasz?? Domek na pierwszej wyspie,
za 8 tysięcy.. z basenem.. bardzo przyjemny, lecz dawno w to to grałem i nie pamiętam nazwy.
A moją ulubioną bronią był ten rewolwer a la magnum.. wyprzedzając następne pytanie.. ulubionym
samochodem banshee.. a i jeszcze następne.. to najbardziej lubiłem kiedy Tommy w garniaku ganiał..
i kolejne.. najlepszy interes.. to chyba lodziarnia albo studio filmowe.. ulubiona postać??
Poczekaj.. ten spec od broni co sobie rękę upierdzielił.

No to by chyba było na tyle

no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 24.01.2006 o 17:42, orku napisał:

> No to by chyba było na tyle
no nie


Proszę kogoś o pomoc - trafiłem na zaporę beznadziei i kompletnego niezrozumienia. Z niuansami i drobnymi przesłankami to ja już nawet nie próbuję. I surrender.. thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:46, Ferilas de Rienne napisał:

> > > > No to by chyba było na tyle
> no nie

Proszę kogoś o pomoc - trafiłem na zaporę beznadziei i kompletnego niezrozumienia. Z niuansami
i drobnymi przesłankami to ja już nawet nie próbuję. I surrender.. thx


Naczelna Zasada. Daj spaść głupiemu topikowi na dół. Szczególnie, że ten nikogo nie obrażą. A jeśli nie chce spaść i bardzo cię irytuje napisz na forum@gram.pl lub moderator@gram.pl . Unikaj takiej konfrontacji bo niektórzy moderatorzy też się tym irytują :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:55, Keroth napisał:

> > > > > No to by chyba było na tyle
> > no nie
>
> Proszę kogoś o pomoc - trafiłem na zaporę beznadziei i kompletnego niezrozumienia. Z niuansami

> i drobnymi przesłankami to ja już nawet nie próbuję. I surrender.. thx

Naczelna Zasada. Daj spaść głupiemu topikowi na dół. Szczególnie, że ten nikogo nie obrażą.
A jeśli nie chce spaść i bardzo cię irytuje napisz na forum@gram.pl lub moderator@gram.pl .
Unikaj takiej konfrontacji bo niektórzy moderatorzy też się tym irytują :).

co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:19, WorldWar3PL napisał:

Takie w które niegrasz . Zgłaszam sprawę moderatorowi .

co robisz? i zaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować