Zaloguj się, aby obserwować  
Firefly94

$uperCena - nowa seria od CDP - Temat Ogólny

120 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2008 o 20:50, sir durin napisał:

Kurcze liczyłem na powrót robaków w 2D


Ja też bardzo chętnie zobaczyłbym Wormsy w 2D w tej serii. Zapodziała mi się gdzieś płytka z grą Worms: Armageddon i za dziesięć złotych bardzo chętnie kupiłbym ten tytuł. Mam nadzieję że CDP bardzo poważnie o tym pomyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto już kupił, niech złoży relacje: tył pudełka, ilość wPLN, długość instrukcji z poradnikiem (jeśli jest), czy tak jak w XK karta rejestracji jest z tyłu instrukcji.

Czyli WSZYSTKO:)
Wraz ze zdjęciami:P

Na pewno wszystkim gramowiczom to pomoże.
Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:42, RedKelvin napisał:

Kto już kupił, niech złoży relacje: tył pudełka, ilość wPLN, długość instrukcji z poradnikiem
(jeśli jest), czy tak jak w XK karta rejestracji jest z tyłu instrukcji.

Czyli WSZYSTKO:)
Wraz ze zdjęciami:P

Na pewno wszystkim gramowiczom to pomoże.
Z góry dziękuję:)


Dobry pomysł RedKelvin. POPIERAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre rzeczy wydają się błache (czy karta rejestracji jest z tyłu instrukcji) ale dla mnie ogromne ma znaczenie:
Zgubiłem kilka kart rejestracji, a w extraklasyce jest super, bo jest z tyłu, i znacznie trudniej jest zgubić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 00:31, John Fu napisał:

Ciekaw jestem czy pojawi sie wlasnie Baldur''s Gate, Torment i inne perelki ;)


Kiedyś było mówione, że pojawią się w jakiejś taniej serii, ale już dawno ten pomysł odszedł w zapomnienie. Ja również mam taką nadzieję, ponieważ jestem młodym graczem i chciałbym zagrać w tę legendę, którą zwą Torment. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No torment jakby był to super, i do tego jeszcze baldur :). Jak na razie jest to jedyna edycja gier, oprócz $uperSellera, z której gry nie mam. Ale postaram się do nadrobić :) Ja obstawiam, że do gry dają 2wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 08:55, fearlord napisał:

No torment jakby był to super, i do tego jeszcze baldur :). Jak na razie jest to jedyna
edycja gier, oprócz $uperSellera, z której gry nie mam. Ale postaram się do nadrobić
:) Ja obstawiam, że do gry dają 2wPLN


Ok:)

Oczywiście, tak jak wyżej proszę o screeny i jak NAJWIĘCEJ informacji:)

co do wPLN, ja miałem ciekawy przypadek, że gry biedronkowe (te za 9.99 w dużych boxach) miały napisane 2wPLN, ale po rejestracji dostałem 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 08:55, fearlord napisał:

No torment jakby był to super, i do tego jeszcze baldur :). Jak na razie jest to jedyna
edycja gier, oprócz $uperSellera, z której gry nie mam. Ale postaram się do nadrobić
:) Ja obstawiam, że do gry dają 2wPLN

Na Tormenta i Baldura było by za duże zapotrzebowanie, aby dali je do takiej taniej serii, do tego Torment w najbliższym czasie nie doczeka się reedycji. A wPLNy są na tyle mało przydatne, że jak dla mnie to mogli by ich wcale nie dawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 08:55, fearlord napisał:

No torment jakby był to super, i do tego jeszcze baldur :).


Tak jak napisał RedKelvin, na Planescape:Tormenta nie ma praktycznie szans w takim przedziale cenowym, bo zapotrzebowanie jest na niego takie że schodziłby nawet w Goldzie za 25 zł. Co zaś do Baldur''s Gate to też to widzę dość mizernie, aczkolwiek szansę są tutaj większe niż w przypadku Tormenta. Jeśli jednak już by ta gra miała sie w tej serii pojawić to tylko pod warunkiem że i BG i BG2 sprzedawane by były osobno. W jednym pudełku za taką cenę nie widzę takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:58, dave03 napisał:

> No torment jakby był to super, i do tego jeszcze baldur :).

Tak jak napisał RedKelvin, na Planescape:Tormenta nie ma praktycznie szans w takim
przedziale cenowym, bo zapotrzebowanie jest na niego takie że schodziłby nawet w Goldzie
za 25 zł. Co zaś do Baldur''s Gate to też to widzę dość mizernie, aczkolwiek szansę są
tutaj większe niż w przypadku Tormenta. Jeśli jednak już by ta gra miała sie w tej serii
pojawić to tylko pod warunkiem że i BG i BG2 sprzedawane by były osobno. W jednym pudełku
za taką cenę nie widzę takiej możliwości.


Eeee, ja nic takiego nie napisałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:06, RedKelvin napisał:

Eeee, ja nic takiego nie napisałem:)


Drobna pomyłka :| Miało być kordzio1. A skoro już tutaj sie udzielam to nie widziałem na razie w sklepach żadnej gry z tej serii. Szkoda, bo poluje na SpellForce - Złota Edycja, no ale może za kilka dni sie uda zwłaszcza że w sobotę jest otwarcie Empiku :).Premiera miała mieć miejsce 25 września z tego co mi wiadomo. Chyba że sie coś zmieniło w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2008 o 23:49, John Fu napisał:

w sumie to racja, ale Tormenta mogli by dac w jakimkolwiek wydaniu. Jestem ciekaw czy
oprocz tych 30 tytulow bedzie wiecej ich ?


Na pewno to czy pojawią się w przyszłości kolejne tytuły w dużym stopniu zależy od tego czy seria ta wystarczająco dobrze się sprzeda , bo jeśli nie to wiadomo , że seria przepadnie. Osobiście chciałbym żeby pojawiło się więcej tytułów , bo seria ma spory potencjał , który nie został jeszcze wykorzystany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 23:49, John Fu napisał:

w sumie to racja, ale Tormenta mogli by dac w jakimkolwiek wydaniu.


Planescape:Tormenta to oni by chcieli dać w jakimś wydaniu (pewnie w Goldzie), ale nie zawsze chcieć znaczy móc. Tak niestety jest w tym przypadku. Z tego co mi wiadomo to nie jest wiadome kto ma prawa do wydania tej gry.


>Jestem ciekaw czy oprocz tych 30 tytulow bedzie wiecej ich ?

Z czasem na pewno będzie więcej pozycji. Tak jest praktycznie w każdej serii że tytułów z upływem czasu przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 16:06, Sebat1 napisał:


> Czyli WSZYSTKO:)
> Wraz ze zdjęciami:P

Jeżeli dalej cię to interesuje to zajrzyj tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=18333
, wszystkiego się raczej nie dowiesz , ale za to masz konkretne zdjęcia. ;)


A jest w środku wogóle instrukcja?
Bo mi się wydaje, że nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować