Zaloguj się, aby obserwować  
Szturman

ShellShock 2: Blood Trails - Temat Ogólny

21 postów w tym temacie

W 2004 roku wyszła gra pod tytułem ShellShock: NAM ''67. Była to jedna z lepszych i bardzo brutalnych gier o tematyce wojny Wietnamskiej. Studio Rebellion aktualnie tworzy kontynuacje gry pod tytułem - ShellShock 2: Blood Trails. Kontynuacja gry będzie bardziej przypominać survival horror niż FPS. W grze będziemy walczyć z armią Vietcongu, ale również z ludźmi dotkniętymi tajemniczą zarazą. Gra zostanie wydania na PeCetach, oraz konsolach - PS3 oraz Xbox 360.

Jak na razie nie podano daty premiery.

Zamieszczam pierwsze zdjęcia :)

20080825193445

20080825193531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:37, Sido15 napisał:

Zdjęcia część 2.

Ta grafika to chyba żart. Nie mówcie że coś takiego ma wyjść, w takiej oprawie graficznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie zapowiada się shit. Zombie w Wietnamie? Litości... I wygląda na to, że to będą zombie z prawdziwego zdarzenia tzn. totalnie bezmózgie - kupą pod lufę, panowie! Grafika też jakaś cieniutka się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO pierwszy Shellshock to zła gra. Więcej ... to chyba najgorsza gra TPP / FPP jaka powstała a na pewno jedna z najgorszych. Była kiedyś w CDA - kupiłem, pograłem ... WTF ? Co to za crap?! Pomysł był niezły ale wykonanie beznadziejne. Kontynuacja o ile powstanie nie zapowiada się dobrze. To jest śmieszne ... wróć ... żałosne. Grafika budzi podziw - szkoda że in minus. "ludźmi dotkniętymi tajemniczą zarazą" - eee ??? Co to ma być ? Historia alternatywna ? Jakiś pomysł mający zwrócić uwagę graczy i środowiska growego na tę produkcję ? Nie wiem tego ale nic dobrego takie coś nie wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 10:35, fearlord napisał:

Grafika wcale zla nie jest ale z jednej strony ciesze sie ze taka bedzie bo wymagania


Noo ja się też za bardzo nie przejmuję grafą , chociaż w coś pogram na moim rupciu X). Zoombie i Vietnam ? xD trochę dziwne...peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 10:52, Sobieski1978 napisał:

No no wyglada calkiem niezle. Wlasnie tego spodziewalem sie po kontynuacji Shellshocka,
miejmy nadzieje, ze klimacik bedzie naprawde swietny - to zawsze byla mocna strona serii.


Oglądałem filmik z gameplay''a na GOLu... I mam mieszane uczucia. Pokazali tam SS2:BT na konsolę. Nie powalała grafiką, ba - wyglądała jak przeciętny tytuł z 2004-2005 roku :( Co prawda grafika to nie wszystko, bo liczy się gameplay - a tam był słaby. Dziwnie skryptowane postaci, bugi, AI szwankuje :(

Zobaczymy, co to będzie. Oby nie horror dla gracza - w negatywnym znaczeniu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 11:41, fearlord napisał:

Ja wam powiem, że gre chyba kupię ale jak będzie w $S :)


A ja bardzo chętnie ją kupię na Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:10, Sido15 napisał:

Kilka nowych zdjęć z gry :)

ten 1 screen okropny, szczególnie ten deszcz na nim ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować