Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O fabule drugiego GoW-a

40 postów w tym temacie

Ja się nawet nie zastanawiam nad tym, czy Gears of War 2 będzie świetną grą. Epic Games naprawdę się stara o to, żeby wyszła im porządna gra, i to widać, choćby na gameplayach z multiplayera (w końcu koniec frajerów biegających z shotgunami po całej mapie) czy z kampanii. Jedynka zauroczyła mnie gameplayem i ciągłą akcją, fabuła wcale nie była taka zła, zresztą nie o to w Gearsach przecież chodzi (to tak, jakby doszukiwać się fabuły w Pac-Manie...), mimo to widać, że Epic wziął sobie do serca narzekania graczy i recenzentów i dwójka będzie taka, jak obiecał Bleszinski - bigger, better and more badass.
Do zobaczenia na XBL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:39, Khasim napisał:

Jedynka zauroczyła mnie gameplayem i ciągłą akcją, fabuła wcale nie była
taka zła, zresztą nie o to w Gearsach przecież chodzi (to tak, jakby doszukiwać się fabuły
w Pac-Manie...), mimo to widać, że Epic wziął sobie do serca narzekania graczy i recenzentów
i dwójka będzie taka, jak obiecał Bleszinski - bigger, better and more badass.


No dokładnie. To tak jakby oczekiwać od Painkillera ciekawej fabuły i dylematów moralnych. Chodzi o bezmózgą rozpierduchę i konieć pieśni. Dorabianie do tego historyjek to jakieś nieporozumienie. Kill''em all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko gra wyszła na piece. Może być nawet mocno opóźniona ale dobrze jakby się pojawiła. IMO na kompie gra się w to lepiej niż na Xboxie (grałem na tym i na tym). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pepsi:
"W pierwszej części postawiono na akcję. Jeśli ten aspekt (zaktualizowany oczywiście o dorobek technologiczny ostatnich dwóch lat) utrzyma bardzo wysoki poziom, a do tego dołączy wspaniała opowieść, możemy być świadkami jednej z najwspanialszych i najbardziej kompletnych gier w historii."
Jak niewiele potrzeba ludziom do szczęścia. Czyżby kampania reklamowa już się rozpoczęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem GoW1 już nic nie brakowało. Oczekiwałem brutalnej sieczki i to dostałem;) Idzie się porządnie odprężyć przy tym :D Ciekawe co Epic miało na myśli mówiąc o tej fabule. Może w GoW2 dodadzą rozbudowane dialogi :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 14:11, AvP2 napisał:

Oby tylko gra wyszła na piece. Może być nawet mocno opóźniona ale dobrze jakby się pojawiła.
IMO na kompie gra się w to lepiej niż na Xboxie (grałem na tym i na tym). :P

Też tak sądzę , w takie gry o wiele lepiej gra się na komputerach niż na konsolach , przynajmniej ja tak uważam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz ja się wypowiem. To jak oceni się GoW, zależy jak do tej gry podejdziemy. Jeżeli ktoś oczekuje od niej jakiejś super mega fabuły jak z gier Capcomu (każda gra ma IMO super fabułę), czy Blizzarda, to niech od razu jej nie kupuje. Fakt cały świat jest zamaskowany gdzieś tam między wierszami, denne intro itp. W sumie z gry dowiadujemy się rąbka informacji tego, co jest w internecie. Powinno być na odwrót nie? W grze chodzi głównie o gameplay (chyba najlepszy na świecie) i akcję. Ja na tą grę patrzyłem pod względem właśnie gejmpleja, grafiki i filmowości jakiej ta gra daje ogrom na poziomie holiłudzkim (zagrajcie w tę grę, i patrzcie jak na dobry film. W sumie zamazana wiedza gracza o motywach Dominica, czy tym gdzie CoGi mają bazę są uzasadnione - Tak jak w filmie. Wszystkiego trzeba się domyślać itp. W taki sposób wyskakuje nam znakomity film sensacyjny). No i nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, GoW nie miał jako takiej fabuły to fakt, ale miliony 12 latków raczej się nad tym zbytnio nie użalały ;). Gra jest świetna pod względem dynamiki akcji i gameplaya, a jeśli 2 część wzbogaci się także o dobrą fabułę to kupuję z miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EmperorKaligula sredniak? denna fabuła ? popluczyny z podstawki ?? 1 to podstaka ?? a co to 2 dodatek ze podstawka a fubula byla super i wcale nie sredniak jedna z najlpeszych gier na X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:58, Vojtas napisał:

No dokładnie. To tak jakby oczekiwać od Painkillera ciekawej fabuły i dylematów moralnych.
Chodzi o bezmózgą rozpierduchę i konieć pieśni. Dorabianie do tego historyjek to jakieś
nieporozumienie. Kill''em all.


pepsi skomentował:
" (...) możemy być świadkami jednej z najwspanialszych i najbardziej kompletnych gier w historii."
Wiesz co znaczą odznaczone słowa? Gdyby pepsi napisał, że chodzi tylko o gry gdzie kładzie się nacisk na czystą wyrzynkę to bym się zgodził, ale autor newsa pisze o grze w stosunku do wszystkich powstałych, obecnych i powstających. Kompletna gra to taka, która ociera się gdzieś o geniusz, gdzie wszystko się wspólnie uzupełnia, gdzie fabuła jest ciekawa i zajmująca, gdzie właśnie owe dylematy i wybory moralne występują, gdzie gameplay jest prosty, a równocześnie daje spore możliwości manewru. Gra która łączy cechy charakterystyczne innych gatunków w jedną zgrabnie całość.
Grom z serii GOW, a w szczególności 2 części zapewne raczej daleko do bycia grą najlepszą jak kiedykolwiek powstała. Gdzie tu choćby możliwość stosowania taktyki czy strategi? Prujesz do przodu zarzynając wszystko co się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 11:59, Marco Polo napisał:

pepsi skomentował: [..]
Grom z serii GOW, a w szczególności 2 części zapewne raczej daleko do bycia grą najlepszą
jak kiedykolwiek powstała. Gdzie tu choćby możliwość stosowania taktyki czy strategi?
Prujesz do przodu zarzynając wszystko co się rusza.


Nic dodać, nic ująć. Jak dla mnie to był tekst delikatnie mówiąc z księżyca. To, że np. lubię Colonization, nie oznacza, że remake będzie grą roku. :) W GoW ma się po prostu dziać - to jest rdzeń, a historyjka to tylko marny pretekst do eksterminacji watah wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiem że fabuła w Gears of War 2 na pewno , jest bardzo ważna , ale może w końcu Epic Games mógłby w końcu powiedzieć coś prawdziwego o PeCetowej wersji , oprócz tego że go rzekomo nie będzie. A co do samej fabuły to wiadomo że będzie to tylko drobny dodatek do znacznie poprawionej grafiki oraz wysokiej i ociekającej krwią grywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:46, Sztajniec napisał:

Lol, AC lepszą grą? Chyba, że wypowiadasz takie zdanie mając za sobą ledwie początek
gry. Pograj w tę grę trochę, zabij kilka celów, a dostrzeżesz schematyczność i nudę,
która wkrada się po paru godzinach gry. Cod 4 jeszcze zdzierżę, bo to kwestia gustu,
ale naprawdę AC jest zbyt schematyczny by być lepszy od Girsów ;]


przeszedłem AC całe i naprawdę uważam że jest świetne. fakt, troche schematu pod koniec się wdarło, ale gra to i tak jedna z lepszych gier.

dziś, już po premierze GoW2 możemy powiedzieć że spełniła ona oczekiwania fanów. :) teraz tylko czekać na trzecią część. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować