Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GoW 2 na PC? CliffyB odpowiada

95 postów w tym temacie

Dużej straty nie ma, aczkolwiek GoW I przeszedłem i mi się podobała Kupiłbym nawet Xboxa, oczywiście po wcześniejszym co na mniej roku oszczędzania, ale mam nadzieje, że wyjdzie wersja z jakimś napędem HD, bo już wiadomo, że Blu-Ray wygrał, a do X''a ciągle możemy dokupic tylko napęd HD-DVD, nie oszukujmy się w przeciągu 2-3 lat, kiedy upowszechni się ta technologia tak jak DVD kiedyś, posiadanie konsoli bez takiego napędu to porażka, a nie uśmiecha mi się dokupowanie ciągle czegoś nowego. Co z tego, ze jest PS3, skoro ma mało gier, przeważnie są trochę droższe, ale nie ma wsparcia w Europie takiego jak X. PS# rządzi w Japonii

Koniec offtopa, myślę, że twórcy zmienią zdanie, wszystko zależy od liczby sprzedanych kopii i zajęcia sie nowym projektem (czy będą mogli wygospodarować nową ekipę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę kupić bo jest full wypas. Teraz mój jedyny problem z gowem to czekanie na premierę. I kupię sobie EK. Już niedługo zrobię komuś kuku na 40 " tv i audio 5.1 :D
A inni będą tylko narzekać, ale jak lubią :D Tak jakby coś im się działo że gow wyjdzie na pc. Jak wyjdzie to źle bo tyle trzeba czekać. Nie wyjdzie to jeszcze gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Gears of War na PC sprzedał się dosyć kiepsko nie dziwi mnie więc fakt że epic zrezygnował z konwersji GoW2.
Tak czy siak płakać nie będę, czekam na GoW2 na x''a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 12:24, elu15 napisał:

Ciekaw jestem ile Micro$oft sypnął kasy za taką wypowiedź.



A po co miałby sypać kasą? Przecież jeśli planowano by konwersje to dla "Games for Windows", więc z korzyścią dla Micro$oft''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość, kupujcie xboxa :) bo to naprawdę niezła konsola do tego już tania :}
Bo po co przepacać na jedną super grafikę do komputera jak można mieć jedną dobrą konsolę z super grami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO ZA CHAMSTWO!!! Co to w ogóle za IDIOTYCZNY, DEBILNY I STRASZNY pomysł, żeby dać człowiekowi GOW na PC i nie dać GOW 2 na PC !!!!! CO ZA BUCE!!!! Ja to chce na PC, no jak to tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ha!I dobrze taka cienka gra jest dla ludzi hołoty zkonsol.Zresztą Epic to bzdurna firma nic wielkiego nie zrobił.Niech się lepiej uczą od takich legend jak ID software<Valve czy ION Storm.Czyli proste chłamom konsolowym mówimu nie.

id software ?? valve ?? dziecko wychowane na CSie epic robi najlepsze gry przyklady : GoW i UT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 12:49, Nervous napisał:

> Ciekaw jestem ile Micro$oft sypnął kasy za taką wypowiedź.


A po co miałby sypać kasą? Przecież jeśli planowano by konwersje to dla "Games for Windows",
więc z korzyścią dla Micro$oft''u.

Microsoft więcej zyska na sprzedaży Xboxów 360 czy na "Games for Windows", który jest niemalże tylko naklejką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, to o platformach dla gry decyduje ostatecznie wydawca i jak portu na PC-ty nie zrobi Epic, to zrobi to za nich ktoś inny. I na pewno tak też się stanie w przypadku GoW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni tak tylko gadają specjalnie żeby Xboxów się więcej sprzedało dla tej gry.

Jak już po 3 miesiącach wszystko ucichnie i nikt nie będzie kupował na X360 tej gry to potem zrobią ją na PC, żeby zarobić więcej. Bo konwersja GoW na PC była bardzo udana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 12:23, Pile napisał:

Jak coś to mają być 3 częsci gowa. To raz. A dwa to Tyron piszesz takie głupoty. Dla
ciebie id software to legenda? Ok. Ale powiedz mi co ta legenda zrobiła w ostatnim czasie?
A Epic? No właśnie. Dla mnie najlepszą firmą robiącą gry jest Epic Games. :D


Ależ mnie rozśmieszył.Epic jest niczym więcej,jest tylko dnem.Żadnego wielkiego tytułu na koncie (oprócz Unreala).Silniki graficzne niestabilne,błędy techniczne i tym podobne.A Valve czy ID.To protoplaści i ojcowie FPPsów.Genialni projektanci silników graficznych od których Epic powinien się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 13:18, elu15 napisał:

> > Ciekaw jestem ile Micro$oft sypnął kasy za taką wypowiedź.
>
>
> A po co miałby sypać kasą? Przecież jeśli planowano by konwersje to dla "Games for
Windows",
> więc z korzyścią dla Micro$oft''u.
Microsoft więcej zyska na sprzedaży Xboxów 360 czy na "Games for Windows", który jest
niemalże tylko naklejką?



Nadal nie widzę gdzie Mikromiętcy mieliby sypać kasą. Gra zmierza na razie na XO. Jedynka słabo sprzedawała się na kompa i wyszła rok po premierze wersji na konsole. Tak samo może być w przypadku dwójki. Jeśli gra nie wyjdzie na PC to żadna strata. Przecież gracze pc''towi nie rzucą się (w ogromnej liczbie) na konsolę dla jednej gry. Albo ich nie stać na taki wydatek albo ich to w ogóle nie interesuje. Cliffy po prostu dał upust żalu bo gra nie odniosła sukcesu na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 13:44, Tyron napisał:

Ależ mnie rozśmieszył.Epic jest niczym więcej,jest tylko dnem.Żadnego wielkiego tytułu
na koncie (oprócz Unreala).Silniki graficzne niestabilne,błędy techniczne i tym podobne.A
Valve czy ID.To protoplaści i ojcowie FPPsów.Genialni projektanci silników graficznych
od których Epic powinien się uczyć.



Równie dobrze mogę powiedzieć że ID software nie zrobił żadnego wielkiego tytułu (oprócz Quake''a, Doom''a, Wolfenstein''a 3d) <--wymienianie w nawiasie = FAIL

Skoro ich silniki graficzne są takie słabe to dlaczego są używane w takich grach jak: Mirror''s Edge, Huxley, BioShock, Mass Effect, Tom Clancy''s Rainbow Six: Vegas, Tom Clancy''s Rainbow Six: Vegas 2, Tom Clancy''s EndWar, Lost Odyssey, Turok, Unreal Tournament 3, Medal of Honor: Airborne, Army of Two, Gears of War i Gears of War 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że dokładnie to samo mówili przy okazji tworzenia pierwszej części.
Zresztą, według mnie, wielkiej straty nie będzie, jeśli gra nie ukaże się na PC. Podobała mi się walka za pomocą piły, ale poza tym, to uważam że gra aż tak dobra nie jest. Wygląda na to że gracze Xboxa dawno nie mieli porządnej gry akcji, skoro tak zachwycają się GoW..., no może z wyjątkiem Cod 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować