Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II oficjalnie w 2009!

52 postów w tym temacie

Nie wiem jaki sens ma wydawanie dwóch wielkich RTSów w tym samym roku, będzie tu przecież ogromna konkurencja w postaci Dawn of War 2 i zapewne licznych dodatków (a jeśli o W40k idzie, to materiału na dodatki nie brakuje). Już Dawn of War moim zdaniem znacznie wyprzedził dotychczasowe RTSy i podniósł wysoko poprzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się chłopaki nie spieszą, ale skoro już jest tyle wersji alpha, mogliby wydać jakieś demo.
Nawet jeśli by to była jedna mapka na battle.necie to i tak bym się zagrywał godzinami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawn of War 2? Szczerze mówiąc nie czekam, choć gdy się ukaże nie omieszkam zakupić. Na StarCraft II za to czekam z niecierpliwością - kolejne setki (czy może nawet tysiące) godzin na Blizzard''owksim Battle.necie (warto wspomnieć, że będzie to ponoć jego nowa wersja) zapowiadają się na swój chory sposób całkiem atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się jaki jest dokładni związek między Blizzardem i Activision i jaki wpływ Activision ma na Blizzarda w kwestii np. terminu wydania gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 10:59, Mafoski napisał:

Czy ktoś orientuje się jaki jest dokładni związek między Blizzardem i Activision i jaki
wpływ Activision ma na Blizzarda w kwestii np. terminu wydania gry?


Activ nie ma żadnego wpływu na termin wydania gier Blizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 09:06, Sth`Devilish napisał:

Nie wiem jaki sens ma wydawanie dwóch wielkich RTSów w tym samym roku, będzie tu przecież
ogromna konkurencja w postaci Dawn of War 2 i zapewne licznych dodatków (a jeśli o W40k
idzie, to materiału na dodatki nie brakuje).


Jeżeli ktoś oczekuje obu tytułów to pewnie kupi obie gry to nie samochód czy mieszkanie, kupienie obu gier nikogo finansowo nie wykończy. Ja sam mam zamiar złożyć pre-order na obu tytułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft to była moja pierwsza gra RTS więc na pewno na nią czekam, a tak apropo diablo na jakimś portalu widziałem date luty 2009 ale wydaje sie byc to wątpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po części szkoda, że gra nie wyjdzie w tym roku. Byłoby to piękne uwiecznienie dziesięciolecia istnienia marki. Jednak za decyzją Blizzarda przemawia fakt, że dzięki dłuższemu okresowi dewelopingu doczekamy się produktu przedniego, najlepszej jakości. Polityka wydawnicza tej firmy "published when done" to wzór do naśladowania dla innych producentów gier komputerowych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do większości jak sądzę...ja na SC2 nie czekam.
Wiem co dostanę, oldschoolową grę z cukierkową grafiką.
Nie interesuje mnie to.

Za to z pewnością zaopatrzę się w Dawn of War 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować