• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Pernia

Splinter Cell Pandora Tommorow ( Windows XP Home_ Czarny Ekran i No signal)

Pytanie

Hej, mam problem z pandorą tommorow. Grę mam z Kolekcji klasyki, kiedyś ( dawno ) w nia grałem, lecz teraz jak chciałem sobie przejść jeszcze raz, po zainstalowaniu gdy włączę grę, pojawia się Intro, tworzę profil, wybieram nowa gra, i wtedy mam czarny ekran. Nic, nie chce poprostu ruszyć. Co mogę poradzić?
P4 3.06 GHZ
1 GB Ram
ATI HD2600 Pro Gamer Edition 512 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

35 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ok... teraz to już w ogóle rotfl... nie chce się gra włączyć. ZMieniałem odświeżanie ekranu, próbowałem zmienić też przyśpieszanie sprzętowe itp, ale to nic nie dało. ZMieniłem wszystko tak jak było, i już się nie włącza. próbowałem reinstalacji. poniżej daję screena co się dzieje. POMOCY!

20080910171619

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.09.2008 o 17:16, Pernia napisał:

Ok... teraz to już w ogóle rotfl... nie chce się gra włączyć. ZMieniałem odświeżanie
ekranu, próbowałem zmienić też przyśpieszanie sprzętowe itp, ale to nic nie dało. ZMieniłem
wszystko tak jak było, i już się nie włącza. próbowałem reinstalacji. poniżej daję screena
co się dzieje. POMOCY!

Ok, już nei ważne, pokombinowałem i gra się włącza, no ale No Signal dalej jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.09.2008 o 17:51, Pernia napisał:

> Ok... teraz to już w ogóle rotfl... nie chce się gra włączyć. ZMieniałem odświeżanie

> ekranu, próbowałem zmienić też przyśpieszanie sprzętowe itp, ale to nic nie dało.
ZMieniłem
> wszystko tak jak było, i już się nie włącza. próbowałem reinstalacji. poniżej daję
screena
> co się dzieje. POMOCY!
Ok, już nei ważne, pokombinowałem i gra się włącza, no ale No Signal dalej jest ...

nie wiem, może sprzęt za nowy na te grę. Czasem ze starszymi grami pomaga wymuszenie zgodności z poprzednią wersją windy, lub (ale nie wiem czy działa to w Pandorze)wyłączenie jednego rdzenia procka- mi to pomogło w conajmniej 3 grach... może i tu pomoże;]
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6446&pid=335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.09.2008 o 01:12, seles napisał:

> > Ok... teraz to już w ogóle rotfl... nie chce się gra włączyć. ZMieniałem odświeżanie

>
> > ekranu, próbowałem zmienić też przyśpieszanie sprzętowe itp, ale to nic nie
dało.
> ZMieniłem
> > wszystko tak jak było, i już się nie włącza. próbowałem reinstalacji. poniżej
daję
> screena
> > co się dzieje. POMOCY!
> Ok, już nei ważne, pokombinowałem i gra się włącza, no ale No Signal dalej jest
...
nie wiem, może sprzęt za nowy na te grę. Czasem ze starszymi grami pomaga wymuszenie
zgodności z poprzednią wersją windy, lub (ale nie wiem czy działa to w Pandorze)wyłączenie
jednego rdzenia procka- mi to pomogło w conajmniej 3 grach... może i tu pomoże;]
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6446&pid=335


Hm, tylko że ja mam procesor jednordzeniowy, a jak pozyczylem gre koledze ( Athlon X2 ) to mu dziala bez problemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.09.2008 o 10:45, Pernia napisał:

Hm, tylko że ja mam procesor jednordzeniowy, a jak pozyczylem gre koledze ( Athlon X2
) to mu dziala bez problemow...

to co to jest: ?

Dnia 28.09.2008 o 10:45, Pernia napisał:

Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.06GHz (2 CPUs)

2 CPUs ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.09.2008 o 14:55, seles napisał:

> Hm, tylko że ja mam procesor jednordzeniowy, a jak pozyczylem gre koledze ( Athlon
X2
> ) to mu dziala bez problemow...
to co to jest: ?
> Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.06GHz (2 CPUs)
2 CPUs ...


mam emulacje 2 rdzeni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.09.2008 o 15:01, Pernia napisał:

> > Hm, tylko że ja mam procesor jednordzeniowy, a jak pozyczylem gre koledze (
Athlon
> X2
> > ) to mu dziala bez problemow...
> to co to jest: ?
> > Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.06GHz (2 CPUs)
> 2 CPUs ...

mam emulacje 2 rdzeni..

a co to zmienia? nawet jesli to 2 rdzenie logiczne, to powinienes móc przypisac proces do jednego chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Taki mały update: miałem identyczny problem (jak pisze powyżej) na XP z SP2. Nie jestem jeszcze na 100% pewien, ale problem zdaje się być powiązany z systemem operacyjnym, bowiem na Windows Vista Ultimate 64bit z SP1 uruchomiłem SC2 bez problemów z czarnym ekranem. Potem jak będe mieć troche czasu i chęci to zobaczę czy faktycznie wszystko działa, jeśli tak to możliwe że po prostu kolejne Service Packi do Windowsa XP coś namieszały, bo gra mi wcześniej chodziła bez zarzutu na XP z SP1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2008 o 23:15, Sth`Devilish napisał:

Taki mały update: miałem identyczny problem (jak pisze powyżej) na XP z SP2. Nie jestem
jeszcze na 100% pewien, ale problem zdaje się być powiązany z systemem operacyjnym


Ja w Splinter Cella: Pandora Tomorrow grałem na win XP + SP2. Grać niby bez problemów się dało, bo żadnych zawiech nie zanotowałem, ale mimo iż w opcjach miałem ustawione maksymalne detale to w grze nie były wyświetlane cienie :| Tzn. były, ale tylko w kilku miejscach, a grać w tą grę bez cieni sie nie opłaca. Sterowniki do karty graficznej zmieniałem i nic to nie dało. Jakby ktoś znalazł rozwiązanie tego problemu to byłbym wdzięczny. Aha, gra jest z Kolekcji Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2008 o 23:15, Sth`Devilish napisał:

Taki mały update: miałem identyczny problem (jak pisze powyżej) na XP z SP2. Nie jestem
jeszcze na 100% pewien, ale problem zdaje się być powiązany z systemem operacyjnym, bowiem
na Windows Vista Ultimate 64bit z SP1 uruchomiłem SC2 bez problemów z czarnym ekranem.
Potem jak będe mieć troche czasu i chęci to zobaczę czy faktycznie wszystko działa, jeśli
tak to możliwe że po prostu kolejne Service Packi do Windowsa XP coś namieszały, bo gra
mi wcześniej chodziła bez zarzutu na XP z SP1.

Mi kiedyś na SP2 działała, teraz mam SP3 i nie chce ruszyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sam napisałeś że miałeś problemy z tą grą pod win XP + SP2 i wydaje Ci sie że to przez to, a ja tylko dodałem, że gra pod tym systemem jest możliwa, więc jeśli ktoś tu nie ma czegoś konkretnego do powiedzenia to ty w tym właśnie momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ehh nic nie rozumiesz. To nie jest temat "Splinter Cell Pandora Tomorrow - ogólne problemy" tylko "Splinter Cell Pandora Tommorow ( Windows XP Home_ Czarny Ekran i No signal)". To co napisałeś owszem jest użyteczną informacją, ale "wpychanie" się tutaj ze swoim innym problemem jest trochę nie na miejscu... Mam nadzieję, że zrozumiesz i nie kłóćmy się bo nie do tego służy forum pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie uważam tego co zostało napisane wcześniej za jakąś kłótnie, a swój problem opisałem tu niejako przy okazji, bo nie chciałem zakładać na forum następnego tematu związanego z tą samą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2008 o 15:34, dave03 napisał:

tu niejako przy okazji, bo nie chciałem zakładać na forum następnego tematu związanego
z tą samą grą.

Na podforum technicznym obowiązuje zasada jeden problem - jeden temat, więc było by to jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować