Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GOG.com - wrażenia z wersji beta

84 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2008 o 00:17, prof.robaczywek napisał:

Zawracanie kijem Wisły


To się okaże. Myślę, że wkrótce.

>- może starzy wyjadacze się skuszą, ale młodzi będą na to lali za grafikę itp

No właśnie do starych wyjadaczy to jest skierowane, wiesz?

Dnia 07.09.2008 o 00:17, prof.robaczywek napisał:

:/ Śmierdzi komerchą.


A tego to już nie rozumiem. Twoim zdaniem to powinna byc jak rozumiem działalność dobroczynna, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol Krysio republic comando w GoG ??? wogóle przeczytales o co z tym chodzi ? wiem niec dadza crysisa za 6$ tez dobry pomysl
a na niektore gry na pewno sie skusze chocby (jesli bedzie) TIE fighter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że będa tez polskie ceny w złotówkach, bo 2 miesiace temu czytalem, że oferta jest nastawiona na rynek zachodni, gdzie ciezko kupic stare gry i ceny będa w dolarach/euro.

Oby ten artykul byl błędny. Skoro gry maja kosztowac nieduzo, to moze wprowadza platnosc SMSem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 09:32, jac22 napisał:

1. Rebel Assault. 2. X-wing Alliance. 3. Dark Forces. 4. Rouge Squadron 3D. 5. Tie Fighter.
6. Shadows of the Empire. 7.Jedi Knight 8. Jedi Knight - Mysteries of the Sith( dodatek
do Jedi Knight). 9. X-wing vs. Tie Fighter. I bonus w postaci Behind the Magic encyklopedia
ze świata Star Wars. Wydaje mi sie ,ze seria starych gier SW pojawi sie. Jest to dla
nich okazja do dodatkowej kasy od graczy majacych Viste.


Brawo ten pan. Chciałbym jeszcze Pod Racer. A spoza SW oczywiście Planescape, Warhammer: Chaos Gate działający na XP (w oczekiwaniu na DoW2) i Theme Hospital.
Jeśli dadzą dowolne 3 tytuły z tej listy to jestem kupiony i każdemu powiem, że to świetna inicjatywa...:)

Kupowanie w dolarach to na szczęście nie problem dla mnie, ale miło by było mieć możliwość zapłaty w złotówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 00:17, prof.robaczywek napisał:

Zawracanie kijem Wisły - może starzy wyjadacze się skuszą, ale młodzi będą na to lali
za grafikę itp :/ Śmierdzi komerchą.


Z takim podejsciem to w kapitalizmie chyba wszystko Ci tak smierdzi. Nawet jesli mialo by to byc skierowane dla starych graczy, to jaka tu szkoda dla mlodszych? Przeciez nikt do niczego nie zmusza, ale daje mozliwosc zdobycia dobrych gierek, ktorych prozno szukac na polkach sklepowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 10:29, Revan17 napisał:

Mam nadzieje, że będa tez polskie ceny w złotówkach, bo 2 miesiace temu czytalem, że
oferta jest nastawiona na rynek zachodni, gdzie ciezko kupic stare gry i ceny będa w
dolarach/euro.


Raczej nie bylo bledu :(
Niesty na razie nie zapowiada sie polska wersja GoGa ;(

Dnia 07.09.2008 o 10:29, Revan17 napisał:

Oby ten artykul byl błędny. Skoro gry maja kosztowac nieduzo, to moze wprowadza platnosc SMSem


Male szanse. Ceny beda co prawda niskie (przy obecnym kursie dolara to pewnie do ok 15 pln), ale nie tak niskie zeby za nie SMSem placic (tymbardziej jaky to mieli robic ludzie z innych krajow?). Poza tym operatorzy strasznie zdzieraja za te oplaty SMS - do wlasnej kieszeni biora ok 50%, wiec nawet z najdrozszego SMSa CDP mialo by ok 5 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby mieli Beyond Good and Evil... chociaż zdziwiłbym się jakby nie było :D
Fajnie by było też mieć Arkadię, Fury of the Furies działające bez Dosboxa.

Do tej pory podobne usługi prowadził serwis the-underdogs, było tam bardzo dużo różnych gier, te najstarsze nawet za darmo. Szkoda że serwis przestał być aktualizowany, a serwery bardzo wolne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się nieźle! Duży plus za te manuale i soundtracki przy pobieranej grze. Mam nadzieję, że znajdą się tam naprawdę kultowe gry m.in. Saniutarium czy Blade Runner :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to świetny pomysł i bardzo dobra inicjatywa , choć według mnie kolekcjonerzy obejdą się smakiem , bo jednak pudełko to pudełko , a tu będziesz miał grę , choć zdobytą legalnie , to jednak bez pudełka i szaty graficznej na płytce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ciekawe. Dobrze pamiętam premiery wielu z tych gier, przy większości byłem już "wyjadaczem"... A przecież matura ledwie 2 lata temu.

Interesujące, że sporo z tytułów, które podczas premiery było nazywanych "rewolucyjnymi", w rzeczywistości ostatecznie okazywało się jednokrotnymi odskokami od reguły. Bo ilu naśladowców ma dzisiaj "Giants: Citizen Kabuto" (narzekano, że wymaga potężnego sprzętu, że bez PIII 800 MHz nie da się grać:P), "Sacrifice" (gra naprawdę świetna i nietypowa, a dziś zupełnie zapomniana), czy "Operation: Flashpoint"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
>Śmierdzi komerchą.
>

To mi poprawilo humor.

I otworzyles mi oczy. W ogole gry komputerowe smierdza komercha, przerzucam sie na jakies bardziej undergroundowe hobby. W zasadzie gram.pl tez smierdzi komercha - uwierz mi, oni sie nawet REKLAMUJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować