Zaloguj się, aby obserwować  
szypek26

STALKER: Cień Czarnobyla/Czyste Niebo - temat ogólny

359 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2010 o 10:12, kamyk95 napisał:

Mam pytanie, gdzie w Czystym Niebie da się odzyskać (i czy w ogóle się da) skradziony
sprzęt w zadaniu, w którym odzyskujemy PDA Kła (wchodziło się tam do piwnicy, wybuch,
potem 2 rozmawiających bandytów).


Sprzęt możesz wyładować koło budynku zanim wejdziesz do piwnicy. Gdy wyjdziesz, dalej będzie tam leżał. Gorzej z kasą - nie da się jej wyładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2010 o 19:34, out-of-love napisał:

Sprzęt możesz wyładować koło budynku zanim wejdziesz do piwnicy. Gdy wyjdziesz, dalej
będzie tam leżał. Gorzej z kasą - nie da się jej wyładować.

Wiesz co, o tym samym wczoraj pomyślałem, ale już dużo za późno :/ Jestem już po zadaniach dla Powinności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 19:34, out-of-love napisał:

Sprzęt możesz wyładować koło budynku zanim wejdziesz do piwnicy. Gdy wyjdziesz, dalej
będzie tam leżał. Gorzej z kasą - nie da się jej wyładować.


Wystarczy za całą kasę kupić sprzęt. Broń, amunicję itp. Wrzucić do skrzynki, potem dać się ograbić, następnie wszystko sprzedać... Jasne, straci się na tym dość sporo, ale chyba lepsze to, niż strata wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 13:57, lopez117 napisał:

siema mam stalkera cień cz. i zew prypeci. czy opaca się sciągnąć czyste niebo? ciekawa
jest ta część?

Ściągnąć? Pirat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała sprawa, czy jest może jakiś mod umożliwiający szybką podróż po Zonie w STALKER: Cień Czarnobyla? Coś w stylu Obliviona albo może inne rozwiązanie... Gra jest świetna ale przyznam się szczerze, że mam już dość pokonywania tych samych tras dziesiątki razy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jaki sens gry w ogóle?
IMO przedzieranie się przez lokacje po kilkanaście razy, to właśnie sama przyjemność w tej grze.
Poza tym w Oblivion Lost jest przecież zawarta możliwość popylania Uazem chociażby (zabawne akcje z nieprzyuważeniem anomalii i wpakowaniem się wprost w nią :D).

Ja tam od miesiąca już chyba ganiam w tę i nazad, bo główny wątek ukończyłem i zwyczajnie wędruję sobie i bawię się w gonitwy z mutantami, wojskiem i Wolnością z którą zbytnio się nie polubiliśmy. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czystym niebie w kordonie mam taką misje i mam z nią problem: opis misji w spoiler

Spoiler

Muszę znaleść "magiczną wódkę" jestem na miejscu jest tam jakiś wagon czy coś wchodzę na wagon i tam tej wódki niema przeszukałem całą okolice i nie znalazłem tej wódki dajcie mi jakiś tip/pomoc jak to znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Bandyci mi zabrali eq odzyskałem PDA zabrałem i teraz poszedłem jak się nie myle do powinności


Ile zostało mi jeszcze godzin gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 22:44, Jan3d napisał:

Spoiler

Bandyci mi zabrali eq odzyskałem PDA zabrałem i teraz poszedłem jak się nie myle do
powinności


Ile zostało mi jeszcze godzin gry ?



To zależy od tego jak grasz ... ja potrafiłem parę godzin biegać i zbierać szmelc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować