Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WAR - falstart beta-testów

119 postów w tym temacie

Dobra ja mam dość... ktoś przyuważył na stronie jakiś link albo przycisk żeby wysłać całe GOA w diabły ? Jeśli tak to proszę o kontakt.

Coś mi się zdaje, że moje betatestowanie będzie polegać na oglądnięciu youtuba i poczytaniu trochę o wrażeniach innych ludzi.

Jeszcze nigdy nie widziałem tak spektakularnej klapy, ba nawet nie czytałem o takiej. Moim zdaniem ludzi odpowiedzialnych za taki stan rzeczy należy wysłać na wycieczkę na Pustkowia Chaosu.

Pax Imperia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Warhammer® Online: Age of Reckoning™ is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) set in a fantasy world where the armies of Destruction and Order are pit against each in an endless succession of battles. Pick your side and contribute to the victory of your comrades-in-arms.

Please remember that your login is private and that you should not share it with anyone. Your username is the public name that is displayed when you log onto the portal.

Your login:
Your username:
Your email address:

The WAR Team"
Ja dostałem takiego po wypełnieniu register code. na stronie dalej nie mogę się zalogować ani do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby jeszcze naprawili wszystkie bledy....ale po przepraszaniu, pierdo*** ze juz wszystko ok nadal nic nie ma to jest juz troche niepowazne, tak sie nie zachowuje firma która wydala mln dolarow na gre komputerowa...ok to beta testy sa darmowe a ich kosztuja i pewnie sobie teraz testuja jaki rodzaj rejestracji przeprowadzic po premierze ale qwa wiele z tych 100k osob ma w plnach kupic ta gre...kompletnie niemarke3tingowe podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

michalw84 tez to dostalem juz wczoraj a pozniej po wpisaniu klucza bety przyslali mi ze moje konto jest zwieszone i nie mam dostepu piszac wczesniej na stornce po rejestracji kodu ze kod jest aktywny...paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:32, michałw84 napisał:

"Warhammer® Online: Age of Reckoning™ is a massively multiplayer online role-playing
game (MMORPG) set in a fantasy world where the armies of Destruction and Order are pit
against each in an endless succession of battles. Pick your side and contribute to the
victory of your comrades-in-arms.

Please remember that your login is private and that you should not share it with anyone.
Your username is the public name that is displayed when you log onto the portal.

Your login:
Your username:
Your email address:

The WAR Team"
Ja dostałem takiego po wypełnieniu register code. na stronie dalej nie mogę się zalogować
ani do gry.



Dostałem dokładnie takiego samego i również nie mogę się zalogować.
Podejrzewam, że mimo, iż takie mejle nam wysłali to i tak może ich w jakichś sposób nie "włączyli"...taa, wiem, naciągane, ale tonący brzytwy się chwyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o przepraszam przeslali mi ze rejestracja sie nie udala a pozniej jak kliknal znowu w link z aktywacja konta to mi wyswietlilo ze mam zawieszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wypełnilem formularz prawie zaraz jak ten serwis uruchomili a jeszcze żadnej odpowiedzi nie ma... Wy musieliście się ładnie czaić że już maila dostaliście :P
Czy naprawdę ci programiści "super" zapowiadającej się gry zaczęli ręcznie dodawać nowe konta? hehe
No prze konie i jeszcze co 2 blokują? :P
No to będzie FUN :) :) :)
Pozdrawiam wszystkich czekających :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zaluje ze wogole sie tym zajalem lepiej bylo poczekac ze wszystkim jezeli chodzi o rejestracje i nie tracic czasu i mam nadzieje klucza przez tych panow informatykowców ;) na szczescie mam jeszcze jeden klucz w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest jakas parodia :)

oni chyba rejestruja ludzi recznie ile mozna czekac na emaila z potwierdzeniem poprawnosci keya...

pewnie dostane jutro i bedzie to informacja ze niestety klucz nie jest prawidlowy i mam powtorzyc rejestracje klucza :D

i tak do konca beta testow juz wiem napewno ze nie kupie tej gry, jezeli nie potrafia sobie poradzic z rejestracja to co bedzie pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Your CD-Key has been correctly registered. It also gives you access to the following components which have been activated:

Open Beta Licence
Open Beta period (07/09/2008 to 13/09/2008 included)

Certain components could not be activated because they are incompatible with your account. We would like to advise you that those keys can be used to activate products on another account.

The WAR Team

hmm to beta jest tylko do 13-stego?

Oczywiscie zeby nie bylo;p konto ciagle nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogłem się wczoraj zarejestrować, a teraz rejestrację po prostu... zdjęli ^^. Co do downloadu to polecam BitTorrenta - EA EU o tym chyba nie informowało, ale umowa na dystrybucje bety jest z BT (10-12h i jest całe 9 GB ściągniete :)

Ps http://www.ipetitions.com/petition/warhammereu/signatures-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli w 5 dni musza postawic rejstracje na nogi..?:P ahahahaha jak na razie przez dwa dni udalo im sie zalozyc konta amnualnie( ktore i tak nie dzialaja:P) i wylaczyc rejstracje nowych kont ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować