Zaloguj się, aby obserwować  
lidzet1

Zabijanie zwierząt-co o tym sądzicie

31 postów w tym temacie

Popieram zabijanie zwierząt tylko z konieczności. Tj. gdy nam zagrażają lub ich ciało jest nam potrzebne do dalszego przeżycia.

Nie robi mi różnicy czy gatunek wymiera czy nie. Od miliardów lat taka jest kolej rzeczy, jedne zwierzęta wymierają, inne ''powstają''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 15:31, Ufo2 napisał:

Popieram zabijanie zwierząt tylko z konieczności. Tj. gdy nam zagrażają lub ich ciało
jest nam potrzebne do dalszego przeżycia.

Nie robi mi różnicy czy gatunek wymiera czy nie. Od miliardów lat taka jest kolej rzeczy,
jedne zwierzęta wymierają, inne ''powstają''.

Ja bym kogoś takiego zabił (kto się znęca nad zwierzętami) Zgadzam się z tobą ale pod warunkiem że byłyby w humanitarny sposób zabijane! A ktoś kto podpala koty lub psy to dla mnie nie człowiek a bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Popieram zabijanie zwierząt tylko z konieczności. Tj. gdy nam zagrażają lub ich ciało
> jest nam potrzebne do dalszego przeżycia.
>
> Nie robi mi różnicy czy gatunek wymiera czy nie. Od miliardów lat taka jest kolej rzeczy,
> jedne zwierzęta wymierają, inne ''powstają''.
Ja bym kogoś takiego zabił (kto się znęca nad zwierzętami) Zgadzam się z tobą ale pod warunkiem że byłyby w humanitarny sposób zabijane! A ktoś kto podpala koty lub psy to dla mnie nie człowiek a bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tygrysów syberyjskich to ludzie zabijają je tylko dlatego, że muszą z czegoś żyć. Warunki życia w tamtej części Rosjii są fatalne, i ludzie zabijają je z konieczności. Ja jestem absolutnie przeciwny zabijaniu zwierząt podlegających ochrony, w szczególności tygrysów bo uwielbiam te koty, ale dziw się tamtym ludziom że tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o przypadku robienia smalcu z psa :/
Czy ci ludzie są normalni?
W dodatku wmawiają ludzią że to pomaga na zdrowie :/
Śmiac się czy płakac :/
Zabijanie zwierząt dla nielegalnego interesu chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem za zabijaniem zwierząt, chyba że POWAŻNIE zagrażają życiu człowieka, ale też nie do końca, przecież można takie zwierze zamknąć w jakiejś izolatce, po co je odrazu uśmiercać? Pamiętacie tą akcję, jak kilku turystów zabiło misia? Dlaczego dostali tak niską karę, za zabicie zwierzęcia, tylko dlatego, że się do nich łasił? Ja sam z chęcią bym ich teraz zabił... (w przenośni oczywiście xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że człowiek też jest zwierzęciem. Przetrwanie mięsożerców wiąże się z zabijaniem, co jest zupełnie naturalne. Jestem za zabijaniem zwierząt w konkretnym celu (chów trzody chlewnej lub bydła; obrona własna), ale nie za ich mordowaniem (polowania na rzadkie "okazy", własne widzimisię czy dla przyjemności [co według mnie równoważne jest z chorobą psychiczną]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 15:34, łidżet napisał:

Słyszeliście o przypadku robienia smalcu z psa :/


Dla nich być może to równie normalne co u nas zabijanie krów/świń. Jestem absolutnym przeciwnikiem mordowania istot żywych - ba! Uważam, iż nawet rośliny zasługują na to być żyć [wszak rosiczka jest najlepszym dowodem], ale kim ja jestem, by się temu wszystkiemu przeciwstawiać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 16:46, lewak napisał:

Zacznijmy od tego, że człowiek też jest zwierzęciem. Przetrwanie mięsożerców wiąże się
z zabijaniem, co jest zupełnie naturalne. Jestem za zabijaniem zwierząt w konkretnym
celu (chów trzody chlewnej lub bydła; obrona własna), ale nie za ich mordowaniem (polowania
na rzadkie "okazy", własne widzimisię czy dla przyjemności [co według mnie równoważne
jest z chorobą psychiczną]).


Hm ... to rozsądne podejście, ale zwolenników zwierząt nie przekona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A walki psów?
Nielegalne oczywiście.
Kiedy słyszałem komentarz od osoby która organizowała takie walki padłem na fotel z wrażenia.
Powiedział że walki psów to sport który powinien byc na olimpiadzie zwierzęcej!
Debil i rzężnik psów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować