• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkSarevok

Stalker Czyste Niebo - problem na wysypisku

Pytanie

Mam następujący problem: gdy dochodzę do Wysypiska i wykonuje dla stalkerów misje zjęcia punktu odbiorczego (czy jakoś tak) nikt za mną nie przechodzi z Kordonu. Na miejscu są tylko jakieś potwory po których zabiciu nic się niedzieje (tzn nie da się skończyć tej misji). Kolejnym razem na posterunku odbiorczym zastałem grupe bandytów (na radarze pisało, że jest w okolicy 12 osób), ale jak tylko zaczynała się walka oni znikali, udawało mi się zabić tylko jednego, bo reszta po prostu wyparowywała. Raz jedyny jakoś mi się udało wykonać tą misję (pojawili się inni stalkerzy wychodzący z Kordonu), ale potem gdy atakowałem "obóz koncentracyjny" gra mi się nonstop wywalała i musiałem się cofnąć do poprzedniego sejwa. Ogólnie zaczynałem grę dwa razy i za karzdym razem są jakieś problemy przy Wysypisku (gra się zawiesza itp.). Raz dodatkowo zniknęli mi wszyscy stalkerzy gdy wróciłem z Wysypiska do Kordonu, mimo, że na mapie miałem zaznaczonych tych, od których miałem jakieś zadanie (ale nie stali w zaznaczonych na mapie miejscach). Czy da się coś zrobić, żeby zapobiec wyżej wymienionym sytuacjom?

Ma Viste 32 bity
Mój sprzęt to
GeForce 9800 GX2
4 GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 09.09.2008 o 13:04, DarkSarevok napisał:

Mam następujący problem: gdy dochodzę do Wysypiska i wykonuje dla stalkerów misje zjęcia
punktu odbiorczego (czy jakoś tak) nikt za mną nie przechodzi z Kordonu. Na miejscu są
tylko jakieś potwory po których zabiciu nic się niedzieje (tzn nie da się skończyć tej
misji). Kolejnym razem na posterunku odbiorczym zastałem grupe bandytów (na radarze pisało,
że jest w okolicy 12 osób), ale jak tylko zaczynała się walka oni znikali, udawało mi
się zabić tylko jednego, bo reszta po prostu wyparowywała. Raz jedyny jakoś mi się udało
wykonać tą misję (pojawili się inni stalkerzy wychodzący z Kordonu), ale potem gdy atakowałem
"obóz koncentracyjny" gra mi się nonstop wywalała i musiałem się cofnąć do poprzedniego
sejwa. Ogólnie zaczynałem grę dwa razy i za karzdym razem są jakieś problemy przy Wysypisku
(gra się zawiesza itp.). Raz dodatkowo zniknęli mi wszyscy stalkerzy gdy wróciłem z Wysypiska
do Kordonu, mimo, że na mapie miałem zaznaczonych tych, od których miałem jakieś zadanie
(ale nie stali w zaznaczonych na mapie miejscach). Czy da się coś zrobić, żeby zapobiec
wyżej wymienionym sytuacjom?

Ma Viste 32 bity
Mój sprzęt to
GeForce 9800 GX2
4 GB RAM

W większości to są bugi które mają zostać poprawione przez kolejne patche . Nie wiem czy da się jakoś temu zaradzić bez patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

tak ale ile można czekać aż ekipa raczy wypuścić spolszczonego patcha?powinni oddawać połowę kasy za grę przez takie błędy aż się grać odechciewa bo człowiek tylko czeka aż go wywali zamiast cieszyć się rozgrywką. to tak samo jakby kupić pralkę i czekać dwa tygodnie aż ci do niej bęben przywiozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

przepraszam za spam ale to faktycznie jest irytujące czy ktoś w ogóle zna datę wyjścia polskiej łatki? producenci gry powinni się czerwienic ze wstydu bo nie zabłysnęli tym produktem a testerzy gry powinni charytatywnie posprzątać ogródki wszystkim tym którym gra wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cdprojekt planuje dodać do łatki od GSC także łatkę poprawiająca polską wersję językową (przyciszyć lektora i podgłośnić oryginalną ścieżkę ). Widocznie to zajmuje im tyle czasu ze nie wiedzą kiedy skończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam dosyć poważny kłopot. Mianowicie , gram sobie w CS i w pewnym momencie gra schodzi do paska i pokazuje się komunikat "proces systemowy c\windows\system32\services.exe został nieoczekiwanie zakończony" i następuje odliczanie do zamknięcia systemu. Czekam 60 sekund i nic klikam na pasek gra wchodzi na tryb pełno ekranowy i za chwile bug trap. Trudno , wyjmuje płytkę chcę wejść do internetu i nic cały komp stoi , pozostaje tylko reset. Mam tak za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam taki problem z misją zlikwiduj wojskowych w składzie zabijam tam wszystkich zołnierzy a misja i tak sie nie kończy moze ktos miał podobny problem i wie co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, po zakonczonej instalacji, wpisaniu numeru seryjnego, ba- przesłaniu konfiguracji do twórców Stalkera, miga mi jedynie logo gry, kursor przez moment przyjmuje postać kręcącej się płytki cd... i... to wszystko.
System to Vista 64bit, quad,8800GT z roznymi sterownikami itd...GRA SIĘ NIE URUCHAMIA. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam a ja mam taki problem.. Gra mi nie crashuje tylko.. Gadam ze stalkerem przewodnikiem który ma mnie zabrać do kordonu klikam na kordon on mówi idziemy czy coś w tym stylu i nic więcej ... kończy dialog i nic mnie nie teleportuje tak samo jak chcem do bazy też tak samo... A każdy inny przewodnik działa.. -.-
Kupuje grę która wygląda jak demo... Tyle kasy i nie mogę grać...

Wie ktoś o co może chodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.09.2008 o 13:04, DarkSarevok napisał:

Mam następujący problem: gdy dochodzę do Wysypiska i wykonuje dla stalkerów misje zjęcia
punktu odbiorczego (czy jakoś tak) nikt za mną nie przechodzi z Kordonu. [CIACH]


Mam dokładnie ten sam problem. Póki co - zignorowałem go, poszedłem do Agropromu i Doliny Mroku (omijając Wysypisko) i tam się "realizuję". Można też na Wysypisku przejść przez główne questy, a samo bandytów - cóż, wyciąć później.

Miejmy nadzieję, że łatka nie będzie działać jak w poprzedniej wersji gry, kiedy to po jej zainstalowaniu trzeba było zacząć od nowa, bo zapisane stany się nie ładowały. To było dopiero wkurzające, hehe.

Witek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To zdaje się nie ta gra.... zaś problem jest "uniwersalny" i oznacza że masz wirusa blaster. tymczasowo możesz wyłączyć usługę posłaniec, ale koniecznie zakutalizuj system (bo łatka na tego buga wyszła już wieki temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam a o to mój problem: chce sie dowiedziec od poslanca kopaczy gzie jest kieł ide a gosc siedzi na skale i odstrasza psy ktorych nie ma i ani w zab nie moge z nim pogadac
Jezeli ktos wie jak zaliczyc tego qesta to prosze o podpowiedz a jezeli nie to mi powiedzcie jakie jest nastepne zadanie to kopacza po prostu odstrzele:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.09.2008 o 16:57, sig. napisał:

To zdaje się nie ta gra.... zaś problem jest "uniwersalny" i oznacza że masz wirusa blaster.
tymczasowo możesz wyłączyć usługę posłaniec, ale koniecznie zakutalizuj system (bo łatka
na tego buga wyszła już wieki temu)

Czyli to może być wirus ? Zrobię jak tak jak powiedziałeś wielkie dzięki .Dziwi mnie tylko że ten komunikat wyskakuje mi wyłącznie przy grze w stalkera cs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.09.2008 o 19:07, Mogilny napisał:

Czyli to może być wirus ? Zrobię jak tak jak powiedziałeś wielkie dzięki .Dziwi mnie
tylko że ten komunikat wyskakuje mi wyłącznie przy grze w stalkera cs

Mi się takie zachowanie kojarzy wyłącznie z "blasterem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poza tymi większymi w grze jest mnustwo "mniejszych" bugów. Np. kupiłem ulepszenie do strzelby Chester 13 zwiększające pojemność magazynku i nic to nie dało. Równierz w opisie broni jest podany zły rodzaj amunicji którym rzekomo strzela - pisze 70 x 16 mm, a jest 76 x 16 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.09.2008 o 17:46, Lygens napisał:

Witam a o to mój problem: chce sie dowiedziec od poslanca kopaczy gzie jest kieł ide
a gosc siedzi na skale i odstrasza psy ktorych nie ma i ani w zab nie moge z nim pogadac
Jezeli ktos wie jak zaliczyc tego qesta to prosze o podpowiedz a jezeli nie to mi powiedzcie
jakie jest nastepne zadanie to kopacza po prostu odstrzele:))


I tak zrób miałem ten sam problem z początku myślałem że gość się zawiesił po czym strzeliłem do niego i nagle wyskakują mi informację na temat kła, przeszukaj też jego zwłoki bo może mieć POD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Walerian zlecił zadanie: zabić 2 kolesi dowoódcy przy windzie. Niemogę odszukać tej windy. Przy okazji zabiłem wielu innych wojskowych, lecz zadanie wciąż jest nie wykonane. Proszę o wskazanie w którym miejscu jest ta "winda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem z misja z Kordon gdzie mam znalesc waliske.
mam za zadanie zlikwidowac wojskowych przy windzie i w składzie, to 1 udaje sie mam komunikat ze misja wykonana i nie uaktywnia mi sie misja w składzie a jej wybicie nic nie daje... na poprzednim patchu przeszedlem bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować