Zaloguj się, aby obserwować  
Dinkuned

Prosba o przedluzenie daty wydania HoMM V

260 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2006 o 18:12, Monastor napisał:

Przyznaję się, w betę nie grałem, ale mam informacje od beta testerów... i oni twierdzą, że
gra jest pełna bugów wszelkiej maści... podobno wygląda to dosyć paskudnie

No wygląda, po to są bety, żeby wykryć wszystkie błędy i je naprawić. Po to devsi napisali jakie są błędy i co będzie zrobione, żeby nie byli zalewani wtórnymi informacjami o tych błędach. Po to mają jeszcze miesiąc czasu do premiery, żeby zdążyć zrobić poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie SwenGa, juz na poczatku uwazalem, ze to nie ma sensu, te petycje itp., bo po prostu UBI sie to nie kalkuluje. Beta, oczywiscie, ze jest pelna bledow i po to wlasnie oni sa by te bledy wychwycic, wiec bede szukali ich nawet na sile.

A co do prawdziwych fanow, to czy to nie jest przesada? Zakrawajaca o fanatyzm? ;p
W zasadzie dla mnie to i tak nic nie zmienia i tak kupie ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie modle, by kod został dopracowany by gra sie tak strasznie nie haczyla! ! ! reszte bugow przezyje az do spaczowanie, aha, jeszcze sie modle by nie powstal taki sziti jak Dungeon Siege po lokalizacji... Tego bym nie przezyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... w sumie jeśli zrobią coś na miarę HoMM4 to będą mieli przerąbane :)
Miejmy nadzieję, że nie zawahają się opóźnić premierę w razie braków pełnej wersji
Ubisoft zostałby siłą pozbawiony praw do tej gry, chociażby po to by jej nie kaleczyć. Nie wiem jak, ale tak by się stało.

Tak rzecze Wielki Duch HoMM3!!!
Strzeżcie się jego mocy, albowiem będziecie potępieni!
Złóżcie mu ofiarę z 10 dziewic i stu litrów krwi jagnięcej, a obdarzy was prawdziwymi grami z serii Heroes of Might and Magic!

Poza tym my wcale nie jesteśmy fanatyczny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2006 o 18:32, Monastor napisał:

Poza tym my wcale nie jesteśmy fanatyczny ;P

FANATYCZNI oczywiście, raz napisałem, że jestem, a potem zmieniłem na jesteśmy i głupio wyszło... Mogę prosić, żeby ktoś to zedytował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to wolę poczekać ten miesiąc czy dwa więcej i otrzymać grę starannie dopracowaną pod każdym względem, faktycznie zasługującą na miano "Heroesa III w 3D", niż grę oddaną do sprzedaży z falstartem, z masą błędów, bugów i z nie zoptymalizowanym kodem. Już raz taka sytuacja miała miejsce, kiedy "na szybko" wypuszczono na rynek Heroesa IV. Jakie są efekty, większośc z Was chyba b.dobrze wie... Masa patchów i poprawek, które i tak sprawy nie załatwiły i problemów do końca nie wyeliminowały. I myślę że każdemu prawdziwemu fanowi serii HoMM zależy, aby ta sytuacja się już nigdy nie powtórzyła i że każdy chciałby, aby Heroes V był godnym kontynuatorem części trzeciej, nawet kosztem nieznacznego opóźnienia w premierze.
Co zaś do ludzi, którzy tak zapalczywie w tym wątku krytykują pomysł petycji, to radzę się nimi nie przejmować ;-). Oni albo nie mieli za wiele do czynienia z poprzednimi częścami sagi i nie wiedzą jakie mogą być konsekwencje przedwczesnego wydania gry, albo kłócą się z czystej przekory.

Co do petycji to oczywiście jestem jak najbardziej za :-)
/signed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 19:10, Majkell napisał:

Co zaś do ludzi, którzy tak zapalczywie w tym wątku krytykują pomysł petycji, to radzę się
nimi nie przejmować ;-). Oni albo nie mieli za wiele do czynienia z poprzednimi częścami sagi
i nie wiedzą jakie mogą być konsekwencje przedwczesnego wydania gry, albo kłócą się z czystej
przekory.

moze wpadniesz jeszcze na jakis inny genialny pomysl? O ile dobrze pamietam to gralem we wszystkie czesci. Klocimy sie czy raczej dyskutujemy bo pragniemy poznac zrodlo tych obaw. A za wiele w tym temacie nie zostalo podane. Nie wiem skad tu sie biora ludzie, ktorzy wiedza dlaczego inni powatpiewaja itd. "Geniusze"! Watpie by UBI przesunelo premiere, chyba musieliby narazic sie na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 19:44, Darkstar181 napisał:

Naraźić na straty to oni się narażą jak wypuszczą znowu takiego crapa jak HoMM 4.

crapem to jak juz moze sie okazac po zakupie gry, chyba nie uznaja reklamacji.

za to jak gracze, którzy chca jak najwczesniejszej premiery zaczna whinowac, to sie nieciekawie zrobi dla ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 20:04, Araondoion napisał:

> Naraźić na straty to oni się narażą jak wypuszczą znowu takiego crapa jak HoMM 4.
crapem to jak juz moze sie okazac po zakupie gry, chyba nie uznaja reklamacji.

za to jak gracze, którzy chca jak najwczesniejszej premiery zaczna whinowac, to sie nieciekawie
zrobi dla ubi.

Coż,i tak niedobrze i tak niedobrze. Antyczna tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 19:27, Araondoion napisał:

moze wpadniesz jeszcze na jakis inny genialny pomysl? O ile dobrze pamietam to gralem we wszystkie
czesci. Klocimy sie czy raczej dyskutujemy bo pragniemy poznac zrodlo tych obaw. A za wiele
w tym temacie nie zostalo podane. Nie wiem skad tu sie biora ludzie, ktorzy wiedza dlaczego
inni powatpiewaja itd. "Geniusze"! Watpie by UBI przesunelo premiere, chyba musieliby narazic
sie na straty.


Nie Ciebie, lecz kogo innego miałem na myśli. Ty akurat z tego co widzę chcesz faktycznie poznać wszystkie argumenty "za" i "przeciw" opóźnieniu premiery gry. Ale niektórzy co wcześniej pisali, to zamknęli swoje uszy, i nie bacząc na nic z jakąś nie wiem, zawziętością krytykowali wszystko co napisał Urunam czy tam Dinkuned. A jak już wiedzą że nie mają racji, to mowią ze jeszcze by wiele napisali, lecz na szczęście dla pomysłodawców petycji muszą schodzić z kompa. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do petycji. Gra ma się wzorować na trójce nie na czwórce (która gdy została została okrzyknięta Heroes of Bugs and Lagers :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh no dobra ale lepiej nie uogolniac ;p a teraz trudno mi te posty znalezc bo topic jest z deczka zasmiecony ;)

mnie najbardziej denerwuje fakt, ze sporo ludzi po zapytaniu jakie ma bledy w grze, a wolajacy o przelozenie premiery, mowia "nie wiem ale jak nie chcecie to sie nie podpisujcie", przeciez to bez sesnsu :P Przez chyba 4 strony nikt nie napisal ani jednego argumentu by przelozyc premiere oprocz "nie wiem ale jest pelno bugow" ;) Za to znalazly sie jednostki grajace w bete, ktore stwierdzily, ze nie ma co przekladac premiery. Osobiscie nie gralem i chcialbym sie jak najwiecej dowiedziec o gre. Pare argumentow niby przedstawil Ururam ale te bedy dosc wczesnie przedstawili tworcy i raczej mysle, ze je poprawia. beta oczywiscie jest pelna bugow i po to sa beta testerzy by je wychwycic. I jeszcze jedno ktos pisal, ze gra jest niedokonczona, hmm... na czym by to mialo polegac? Beta jest zdaje sie tylko(?) Multiplayer a kampani chyba tam nie ma co, watku fabularnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No taa!!! Co do tego ma CDP??? On może opóźnić datę wydania w Polsce. Na świecie wyjdzie zapewne w przewidywanym dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2006 o 19:27, Araondoion napisał:

inni powatpiewaja itd. "Geniusze"! Watpie by UBI przesunelo premiere, chyba musieliby narazic
sie na straty.


Ta straty... pomysl o tym ze jesli gra bedzie dopracowana bardzo dobrze ile kasy przyniesie im tak owy dodatek jesli zostanie wydany? przeciez to by byly dopiero zyski... Pozatym CH1CKEN kto moze pomowic z UBI o zmienieniu daty w polsce? chyba tylko CDP bo nie ma polskiego przedstawiciela UBI w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja (opisana szerzej tutaj: http://www.saveheroes.org ) przynosi efekty!
Wiadomo już że Ubisoft ma świadomość, że fani Herosów są dużą i wymagającą grupą klientów.
Zobaczcie też tu (zwłaszcza na ostatnią stronę dokumentu):
http://www.ubisoftgroup.com/resources/binary/upload//Ubisoft_CA_Q3_05-06_ENG_012606.pdf
jednak chyba dadzą więcej czasu na dopieszczenie Heroes V - poczekamy nieco dłużej - ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej ostatniej strony wynika, że albo już przełożono premierę (skoro tam podano styczeń-marzec i HoMM V nie ma) albo sami nie są pewni, czy 30 marca gra faktycznie wyjdzie i na wszelki wypadek tego nie wstawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie, żeby tylko wam z tego odkładania nie wyszedł drugi Duke Nukem Forever;) Wogóle to nie wiem, czemu developer miałby odkładać datę premiery, chyba sam wie najlepiej ile zajmie mu jeszcze poprawianie danych fragmentów gry, a wydłużanie tego okresu wcale nie spowoduje poprawienia większej ilości spraw (bo chyba team sam widzi co w grze jeszcze szwankuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować