Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przyszłe gry Ubisoftu z napisami

44 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2008 o 00:51, MisioKGB napisał:

Cholera jesteś amerykanem i tłumaczyłeś na polski w translatorze czy udajesz kretyna
? : )

Lepiej się od niego odwal chłopaczku... Napisał że jest słabosłyszący więc nie widzę powodu dla którego się go czepiasz. Ewidentny spam.
A jeśli chodzi o temat newsa - moim zdaniem to super krok ku pomocy niepełnosprawnym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to na pewno bardzo dobra wiadomość , chociaż zwolennicy pełnego dubbingu nie do końca mogą być zadowoleni , ponieważ może to oznaczać że od teraz wszystkie gry od Ubisoftu będą miały tylko polonizacje kinową. Ale patrząc chociażby na polonizację pierwszej części Far Cry to chyba jednak dobrze że nie będzie już więcej takich wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... To Handicap International ma jakieś patenty na technologie ułatwiające życie niepełnosprawnym? Gry Ubi~ nie mogą być bardziej niepełnosprawny-friendly bez współpracy z nimi?
"prócz napisów, do gier mają być wprowadzone ułatwienia także dla osób z innymi dolegliwościami - prawdopodobnie chodzi tu o daltonistów i słabowidzących. "
Wiem że się czepiam, ale to "prawdopodobnie" nie daje mi spokoju ;) Skoro Ubi~ się teraz zawzięcie bierze za ułatwianie gry niepełnosprawnym to dlaczego nie powiedzą o tym czegoś więcej tylko zawracają tyłek czymś tak błahym jak napisy? To wygląda jak taka branżowa wersja proszku ze słoneczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować