Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo BioShocka na PS3 na początku października

8 postów w tym temacie

Wedlug mnie jako posiadacza X360 i ps3 ta wiadomosc cieszy bo wkoncu moge kupic ta gre w najlepszej wersji czyli na ps3 fakt ze tyle czasu trzeba bylo czekac no ale posiadacze ps3 dostana wersje FULL i jeszcze dodatkowe pokoje wyzwan ciekawe jak im sie uda z Alone in the dark 5 podobno tez na ps3 ma byc najlepsza wersja poprawiona itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Bioshocka ale wiele o nim dobrego słyszałem.
Ściągnę demo i zobaczę jak się ma wersja na PS3. Ale ściągnę i tak z Brytyjskiego PS Store bo z Polskim nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 14:48, Pile napisał:

Tylko cena też będzie FULL :D


Nie rozumiem trochę tej wypowiedzi - owszem, ceny gier na konsole są wyższe, ale tak już po prostu jest. Na PC jest dana granica cenowa, a na PS3 i X360 inna i nowe gry kosztują w innych cenach. Po prostu trzeba to przyjąć do wiadomości ;-)

Wracając do newsa - cieszę się, że na początku października będzie demo. Obawiałem się właśnie, czy takowe znajdzie się na Playstation Store. Nie chciałem kupować kota w worku, a teraz przynajmniej przed zakupem pełnej wersji pobiorę wersję demonstracyjną. Liczę, że mnie nie zawiedzie i przekona do zakupu pełnej wersji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować