Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cryostasis: Sleep of Reason - zapowiedź

12 postów w tym temacie

Horrory zazwyczaj mnie nie kręcą ale dla tej gry chyba zrobię wyjątek. Zimno potrafi naprawdę przerażać... Podobny motyw "cieplny" był w The Thing.

BTW. Kto pisał tą zapowiedź? Od kiedy pepesza to TommyGun?! To w końcu kto jest na pokładzie, amerykanie czy sowieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, nieźle się gierka zapowiada, a ja takowe gierki bardzo lubię! Kiedyś była gra o dość podobnym klimacie, ale o trochę innej faule. Nazywała się "The Thing" i była to strzelanka z trzeciej osoby. Cała akcja rozgrywała się na mroźnych przestrzeniach Antarktydy. Główną fabułą w grze była walka z monstrami pochodzącymi z kosmosu, czyli krótko mówiąc z obcymi.

Zainteresowanym jak najbardziej polecam film "The Thing" w reżyserii Johna Carpenthera. Moim zdaniem, film choć stary, jest to najlepszy horror, jaki nakręcono!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł zapowiada się ciekawie. Oby nie utonął w potopie wysokobudżetówek. Konkurencją dla Cryostasis może być Half-Life 2 Episode 3 którego akcja też ma się toczyć na dalekiej północ. O ile EP3 wyjdzie w przyszłym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idea ciekawa ale... pierwsze demo Pnumbry zerwało mi skalp z głowy i od tamtej pory boję się sięgnąć po tą grę. Innymi słowy nie spodziewam się czegoś przełomowego. Raczej taki nowy BioShock - PFS z domieszką czegoś, w tym wypadku chodzi o horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać że ta gra nie ma najmniejszych szans zostać przebojem , a to dlatego że wydawca 1C nie ma w zwyczaju wydawać takich gier. Ale za to jest ciągle szansa że będzie to całkiem doby i porządny tytuł , wszystko okaże się po premierze , mam nadzieje że nie będzie to kolejne badziewie ze stajni Action Forms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa teoria - 1C nie ma w zwyczaju wydawac hitow? No to chyba jeszcze o niczym nie przesadza? :)
Zreszta spojrz na Kings Bounty - to byl na pewno hit 2008.

Ja trzymam kciuki za Cyrostasis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować