Zaloguj się, aby obserwować  
CharName

Jaką grę na komórkę?

17 postów w tym temacie

Gdy nie ma prądu, gdy nie ma komputera, gdy jedziemy pociągiem, gdy stoimy w kolejce, żeby móc tym pociągiem jechać lub gdy siedzimy na lekcjach/wykładzie nie pozostaje nic innego, jak grać na komórce. Mam na swojej standardowe gierki zainstalowane przez producenta (sony ericsson k550i) i przydałoby mi się poszerzyć repertuar. Skąd wziąć gry? Jakie? Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam z CD Action starter heyah, na który mogę sobie ściągnąć za darmo gry. Zowie się to Cyberstarter i zastanawiam się, czy nie skorzystać - dają pixelozową Krucjatę Bourne''a a la Street Fighter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:47, CharName napisał:

Gdy nie ma prądu, gdy nie ma komputera, gdy jedziemy pociągiem, gdy stoimy w kolejce,
żeby móc tym pociągiem jechać lub gdy siedzimy na lekcjach/wykładzie nie pozostaje nic
innego, jak grać na komórce. Mam na swojej standardowe gierki zainstalowane przez producenta
(sony ericsson k550i) i przydałoby mi się poszerzyć repertuar. Skąd wziąć gry? Jakie?
Co polecacie?

Polecam ci gre na komórke guitar hero 3 albo guitar legend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:17, CharName napisał:

Dostałam z CD Action starter heyah, na który mogę sobie ściągnąć za darmo gry. Zowie
się to Cyberstarter i zastanawiam się, czy nie skorzystać - dają pixelozową Krucjatę
Bourne''a a la Street Fighter.

skorzystaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Zdecydowanie Heroes Lore, bardzo niedoceniony Hack&Slash w którym bezcelowe nabijanie poziomów jest po prostu przyjemne. Mogę ci polecić także wszystkie platformówki Gameloftu (tylko platformówki), Prince Of Persia (wszystkie części), Splinter Cell (wszytkie części), King Kong, The Mummy, Soul of Darkness, Die Hard 4.0. Te gry są drogie (+-10zł), ale naprawdę warte swojej ceny. Kolejnym must have jest pierwsza i druga część Might & Magic.

I skup się raczej na tych starszych produkcjach, k550i nie jest złym telefonem, ale niestety - swoje latka ma. Developerzy lubią sobie w dzisiejszych czasach ostro powiększyć rozdzielczość i dodać potężny silnik 3d :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałaś na torrentach? Oczywiście wszystko legalnie :)

Było tam chyba 0,5 gb takich róznych motywów itp.

tnp.com.pl

Pamiętajcie, co złego to nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim Guitar Hero III mobile. Otóż chodzi o to, że kiedy zobaczyłem fimlik http://pl.youtube.com/watch?v=vmP0R2CMSAw - od razu postanowiłem ściągać grę z orange world. Wszystko fajnie, dobrze, ale kiedy włączyłem menu - Czemu tu nie ma zakładki download songs? Czemu moje pisoenki są w midi? Przecież tu(na filmie) brzmią ładnie. To nie jest kwestia za słabego telefonu - korzystam z NOKII E61, która też jest smartfonem(Tak jak na tym filmie). Pomocy proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować