Zaloguj się, aby obserwować  
adrian-paziu

KAL OnLine

82 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2006 o 18:02, Skarmory napisał:

mam pytanie czy na moim kompie :
-800 Mhz
-384 Ram
-GeForce FX 5200 128 mb
ruszy ta gra ???

powiem ci szczerze silkroad jest lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 14:07, WorldWar3PL napisał:

Takie MMO kiepskiej jakości, które dość szybko się nudzi. :-)


Czyli taki kaŁ, a skąd można go ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyym Kalonline jest dość fajny... Mam kumpla co z nim gram i zabawa trwa... Hyym Kal ma fajne rozwiązania w porównaniu, np do inych już większej produkcji MMO. Np pierwszą zbroję można dostać za darmo jak się ma nauczyciela albo dostaje sie kase jak się ma nauczicela na jkimś poziomie np 20 k... Ja jak narazie gram kilka godzin więc za bardzo się na tym nie znam... A pamiętajcie KAL jest darmowy w 100% a nie jak WOW czy gw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zeby sobie obejzec filmik na moim gramsajcie jest to prawdziwa klasyka gry. Ja mam 42 lvl i jestem juz doswiadczonym graczem [to nie moja pierwsza postac] gra uzaleznia jak narkotyk i trzeba poswiecac duzo czasu ale jak na 100% darmowa gre jest moim zdaniem wspaniala. Moge dawac porady pod moim numerem gg 4284551.Kto pyta nie bladzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 23:39, TigerXP napisał:

Ile zajmuje instalka tej gry?

Zalezy od twojego neta bo musisz sciagnac instalke jak masz sredni jak na polskie warunki to okolo 2h potem sama gra sie instaluje okolo 30min i potem update po zainstalowani 1,3h wydaje sie ze dlugo ale to jest sredni czas calosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 23:42, Luk15 napisał:

> Ile zajmuje instalka tej gry?
Zalezy od twojego neta bo musisz sciagnac instalke jak masz sredni jak na polskie warunki to
okolo 2h potem sama gra sie instaluje okolo 30min i potem update po zainstalowani 1,3h wydaje
sie ze dlugo ale to jest sredni czas calosci.


A mozesz dać jakiegoś linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 23:46, TigerXP napisał:

> > Ile zajmuje instalka tej gry?
> Zalezy od twojego neta bo musisz sciagnac instalke jak masz sredni jak na polskie warunki
to
> okolo 2h potem sama gra sie instaluje okolo 30min i potem update po zainstalowani 1,3h
wydaje
> sie ze dlugo ale to jest sredni czas calosci.

A mozesz dać jakiegoś linka?

Najlepiej by bylo jak bys napisal na gg a ja tutaj dzisiaj podwieczor dam obszerne porady jak zaczac albo na moim gramsajcie nie wiem ale bedzie napewno. narazie podam link to strony glownej gry www.kalonline.com tam zakladasz konto i sciagasz gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mojim greamsajcie bardzo ale to bardzo rozpisalem sie na temat gry. Wszystkich chetnych zapraszam do czytania i komentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w Kala, jest może trochę nudna na początku( dużo zabijania potworków tp), jednak potem jak masz ten 40 lvl to dopiero się zaczyna właściwa gra w Kala. Nie dość, że masz już zwierzątko w które możesz się zamieniać, to jeszcze dołączasz do Gildii, masz fajne skille, paradujesz w zbrojii G46(potem i lepszych), której założyć nie mogą gracze początkujący bo wymaga odpowiednich poziomów(czujesz się lepiej), w przeciwieństwie do G 42, którą założyć może każdy kto ma odpowiednią ilość kasy na jej zakup.
Wszystkie zbroje są dopracowane i wyglądają fajnie w klimatach koreańskich(może trochę chińskich jak kto woli).
Ulepszanie broni, jest super, tylko trzeba uważać, żeby jej nie zniszczyć. Zabawa w assasina, jak masz wysoki lvl też jest niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:35, Bosper napisał:

Gra w Kala, jest może trochę nudna na początku( dużo zabijania potworków tp), jednak potem
jak masz ten 40 lvl to dopiero się zaczyna właściwa gra w Kala. Nie dość, że masz już zwierzątko
w które możesz się zamieniać, to jeszcze dołączasz do Gildii, masz fajne skille, paradujesz
w zbrojii G46(potem i lepszych), której założyć nie mogą gracze początkujący bo wymaga odpowiednich
poziomów(czujesz się lepiej), w przeciwieństwie do G 42, którą założyć może każdy kto ma odpowiednią
ilość kasy na jej zakup.
Wszystkie zbroje są dopracowane i wyglądają fajnie w klimatach koreańskich(może trochę chińskich
jak kto woli).
Ulepszanie broni, jest super, tylko trzeba uważać, żeby jej nie zniszczyć. Zabawa w assasina,
jak masz wysoki lvl też jest niczego sobie.

Twoj opis gry jest srasznie uproszczony ja bym tu dodal ze nie jest latwo tak odrazu szybko zrobic 40 lvl i 40 lvl to jest dopiero poczatek. Moim zdaniem zabawa zaczyna sie dopiero na 50 lvlu ale jak kto woli. Ja teraz mam fajna postac na 45lvlu i nie narzekam bo mam super sticka za 23kk ale ktos poczatkujacy nie bedzie wiedzial co zrobic zeby dojsc do takiej kasy. No chyba ze z pomoca kogos doswiadczonego. Ja moge pomagac chetnym doradzajac [nie kupujac im stuff] jak dojsc daleko.Wiecej info na moim gramsajcie tam jest gg do mnie i moja postac na screenshotach.
Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2007 o 18:41, Luk15 napisał:

Twoj opis gry jest srasznie uproszczony ja bym tu dodal ze nie jest latwo tak odrazu szybko
zrobic 40 lvl i 40 lvl to jest dopiero poczatek. Moim zdaniem zabawa zaczyna sie dopiero na
50 lvlu ale jak kto woli. Ja teraz mam fajna postac na 45lvlu i nie narzekam bo mam super sticka
za 23kk ale ktos poczatkujacy nie bedzie wiedzial co zrobic zeby dojsc do takiej kasy. No chyba
ze z pomoca kogos doswiadczonego. Ja moge pomagac chetnym doradzajac [nie kupujac im stuff]
jak dojsc daleko.Wiecej info na moim gramsajcie tam jest gg do mnie i moja postac na screenshotach.
Powodzenia

Masz 100% racje, gdyż ja jestem poczatkujący i jest to moja pierwsza postać(mag lvl 27) i wiem jak trudno i ciężko idzie doświadczenie, do tego moja jedyną zdolnością ataku jest kula lodowa(lvl20) i nic innego nie mogę wziąć, bo inaczej nie rozwinę lodu na maxa. Mam też Cure na 9 i Heal 3( niestety mam też 2 na pioruny i 1 na ogień- nie wiem jak można to skasować i przełożyc na coś innego, mam nadzieję, że niewpłynie to zbytnio na dalszy rozwój)
Jak masz maga to powiedz mi skąd można uzbierać kasy bo z potworów mało wypada a i zabijanie ich setek tysięcy ciągle tych samych jest nudne(tym bardziej tą samą bronią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 20:55, Bosper napisał:

Masz 100% racje, gdyż ja jestem poczatkujący i jest to moja pierwsza postać(mag lvl 27) i wiem
jak trudno i ciężko idzie doświadczenie, do tego moja jedyną zdolnością ataku jest kula lodowa(lvl20)
i nic innego nie mogę wziąć, bo inaczej nie rozwinę lodu na maxa. Mam też Cure na 9 i Heal
3( niestety mam też 2 na pioruny i 1 na ogień- nie wiem jak można to skasować i przełożyc na
coś innego, mam nadzieję, że niewpłynie to zbytnio na dalszy rozwój)
Jak masz maga to powiedz mi skąd można uzbierać kasy bo z potworów mało wypada a i zabijanie
ich setek tysięcy ciągle tych samych jest nudne(tym bardziej tą samą bronią)

Hmm... mam problem bo co do porad to mozna by bylo napisac ksiazke. Zecz jest prosta jak bedziesz w grze dodaj mnie do f/l moj nick to Foulksy. Mam pytanie jak dlugo juz grasz? Jesli nie dlugo to spoko i nie przejmmuj sie tym magiem. Moim zdaniem powinienes zrobic maga odnowa wiem ze moze to brzmiec strasznie ale trzeba staty i skille madze zarzadzac.Drugie pytanie czy robiles questy? jak nie to nie ma sie co martwic bo caly czas uwazam ze zaczecie od nowa na tym etapie nie jest zapozne. Dobrze by bylo jak bys sie ze mna skontaktowal na gg.Masz 27lvl to znaczy ze jak na pierwsza postac to jest calkiem niezle jak poznam pare szczegolow to ci powiem czy warto zaczynac od nowa czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 00:40, Luk15 napisał:

> Masz 100% racje, gdyż ja jestem poczatkujący i jest to moja pierwsza postać(mag lvl 27)
i wiem
> jak trudno i ciężko idzie doświadczenie, do tego moja jedyną zdolnością ataku jest kula
lodowa(lvl20)
> i nic innego nie mogę wziąć, bo inaczej nie rozwinę lodu na maxa. Mam też Cure na 9 i
Heal
> 3( niestety mam też 2 na pioruny i 1 na ogień- nie wiem jak można to skasować i przełożyc
na
> coś innego, mam nadzieję, że niewpłynie to zbytnio na dalszy rozwój)
> Jak masz maga to powiedz mi skąd można uzbierać kasy bo z potworów mało wypada a i zabijanie

> ich setek tysięcy ciągle tych samych jest nudne(tym bardziej tą samą bronią)
Hmm... mam problem bo co do porad to mozna by bylo napisac ksiazke. Zecz jest prosta jak bedziesz
w grze dodaj mnie do f/l moj nick to Foulksy. Mam pytanie jak dlugo juz grasz? Jesli nie dlugo
to spoko i nie przejmmuj sie tym magiem. Moim zdaniem powinienes zrobic maga odnowa wiem ze
moze to brzmiec strasznie ale trzeba staty i skille madze zarzadzac.Drugie pytanie czy robiles
questy? jak nie to nie ma sie co martwic bo caly czas uwazam ze zaczecie od nowa na tym etapie
nie jest zapozne. Dobrze by bylo jak bys sie ze mna skontaktowal na gg.Masz 27lvl to znaczy
ze jak na pierwsza postac to jest calkiem niezle jak poznam pare szczegolow to ci powiem czy
warto zaczynac od nowa czy nie.


Nie odpisałeś na moje pytania, które chciałeś abym wysłał na gg, więc piszę tutaj, abyś sprawdził gg ewentualnie historię i zobaczył o czym ci pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować