Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 x 2,5 miliona przed końcem roku

7 postów w tym temacie

Domek

Firma analityczna Wedbush Morgan Securities, opierając się na wynikach badań rynku, podała, że do końca tego roku do graczy na świecie trafi 2,5 miliona konsol Xbox 360. Jej pracownicy szacują też ile gier kupi przeciętny właściciel next-gena i spodziewają się obniżki ceny PlayStation 2.

Przeczytaj cały tekst "Xbox 360 x 2,5 miliona przed końcem roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie - skad wyscie te BZDURE o obnizce ceny ps2 z 200 do 150 usd wzieli???
obecna cena ps2 to wasnie 150, a dokladniej 149usd. w oficjalnym sklepei sony, co znaczy ze sa sklepy gdzie mozna dostac ja taniej.
jesli juz chodzi o obnizke ceny, to ma byc ona ze 150 na 100 usd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 18:13, penny napisał:

ja mam pytanie - skad wyscie te BZDURE o obnizce ceny ps2 z 200 do 150 usd wzieli???
obecna cena ps2 to wasnie 150, a dokladniej 149usd. w oficjalnym sklepei sony, co znaczy ze
sa sklepy gdzie mozna dostac ja taniej.
jesli juz chodzi o obnizke ceny, to ma byc ona ze 150 na 100 usd.

popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a poza tym co to znaczy "next gen"? Next to przecież "następna GENERACJA" - w założeniu coś, co się jeszcze nie ukazało, co jest w stadium projektowania, produkcji. Tak więc PS3, Xbox360 i Wii to obecne (siódme) pokolenie pudeł do grania, a PS2, Xbox, GameCube - poprzednie (szóste).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 13:51, Jedi238 napisał:

> ja mam pytanie - skad wyscie te BZDURE o obnizce ceny ps2 z 200 do 150 usd wzieli???
> obecna cena ps2 to wasnie 150, a dokladniej 149usd. w oficjalnym sklepei sony, co znaczy
ze
> sa sklepy gdzie mozna dostac ja taniej.
> jesli juz chodzi o obnizke ceny, to ma byc ona ze 150 na 100 usd.
popieram

I po co odpowiadasz na posta sprzed 2 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować