Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona – dziś premiera!

11 postów w tym temacie

widze ze cd projekt robi sobie zarty z klientow ktorzy juz zakupili ich gre i nie chca placic za patcha.predkosc transferu chyba jest celowo blokowana zeby zmusic do zakupu patcha w sklepie.W chwli gdy pisze tego komenta prz 2 megowym łączu mam transfer9,51 KB/s szacowany czas ukonczenia 28 godz. 30 min. na dodatek zrywa sciaganie po jakichs 24 MB pokazujac ze pobieranie ukonczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:28, 75sebek napisał:

widze ze cd projekt robi sobie zarty z klientow ktorzy juz zakupili ich gre i nie chca
placic za patcha.predkosc transferu chyba jest celowo blokowana zeby zmusic do zakupu
patcha w sklepie.W chwli gdy pisze tego komenta prz 2 megowym łączu mam transfer9,51
KB/s szacowany czas ukonczenia 28 godz. 30 min. na dodatek zrywa sciaganie po jakichs
24 MB pokazujac ze pobieranie ukonczone


Pomyśl, że nie tylko ty masz zamiar ściągać tego patcha. Ciesze się, że będę mógł kupić ulepszoną wersję najlepszej polskiej gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ok. godzinie katorgi mam dosyć.. poddaje się odpuszczam ściąganie sobie tego patcha. Pójdę do Empiku bo wersje pudełkową ale hmm czekajcie czy ta wersja już jest?Och nie zapomniałem jej sprzedaż jest opóźniona....
Słowem...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... wystarczy mieć zainstalowanego FlashGeta i po problemie. Ja już ściągam od 4 godzin, ale przynajmniej cały czas rośnie wielkość ściąganego pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

owszem mysle o tym ze nie tylko ja mam go zamiar sciagnac ale cd projekt powinien lepiej sie do tego przygotowac a nie korzystac z serwerow sciagnij.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja patch pobrałem w 5 godz ... z zagranicznego serwerów ;P. Jak zwykle szkoda kasy na wykupienie kilku hostów ... niestety w Polsce tak już jest, piję tu do pobierania dema King''s Bounty z serwerów cenegi ... WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, po paru godzinach udało im się chyba dostawić łącze dodatkowe i poszło szybciutko. Jeśli chodzi o samą łatkę to naprawdę świetna robota !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować