Zaloguj się, aby obserwować  
metiu

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona - Pomoc techniczna

257 postów w tym temacie

Mam problem z uruchomieniem D''jinniego, gdy uruchamiam go wybieram w tym hmm menu uruchamiania, to nic się nie dzieje, a gdy próbuje bezpośrednio uruchomić z folderu plik djinni!.exe to wyskakuje "Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niewłaściwa. Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 16:53, Mortifer0856 napisał:

Witam mam problem. Mianowicie po drugim odpaleniu gry zniknął kursor. Niby wszystko jest
działa ale jednak brak kursora mocno utrudnia grę.

reinstalacja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Reinstalka nie pomogła. Od początku nie było kursora
Mój sprzęt to
Intel Core 2 Quad Q6600 2.40GHz
4,00 GB RAM
Nvidia GeForce 8800 GTS 512
Windows Vista Home Premium 64 bitowa
Gra oryginalna, spatchowana
sterowniki od myszki wyłaczałem i włączałem i nic nie dawało

Na razie gram w okienku i kursor jest ale wolałbym to jakoś naprawić by normalnie chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 14:31, Assurubalit napisał:

Ale gdzie nie ma tego kursora? także w menu?


Tak. Nie ma w menu i w grze. Chyba, że gram w oknie zamiast na pełny ekran. Wtedy jest wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 16:37, Mortifer0856 napisał:

> Ale gdzie nie ma tego kursora? także w menu?

Tak. Nie ma w menu i w grze. Chyba, że gram w oknie zamiast na pełny ekran. Wtedy jest
wszystko ok...

a stery do gafy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem .Otóż zakupiłem niedawno edycje rozszerzoną do wiedźmina i po jej instalacji wszystko było ja należy poza tym że niema nowych przygód wiem że powinny być 2 nowe przygody .Klikam nową grę i chce wybrać jedną z nowych przygód ale kiedy na to klikam niema nic poza obrazkiem wiedźmińskiego medaliona po prawej niema wogole żadnych nowych przygód żeby można było jakąś wczytać miał ktoś może podobny problem ? może czegoś nie zrobiłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalator Update''u znajduje się na 2 płytach.
Przygody są składową właśnie płyty nr 2, która opisana jest jako Materiały Dodatkowe. Na tej płycie znajdują się pozostałe paczki językowe.
Na odwrocie każdego pudełka powinieneś mieć opisaną zawartość płyty - tam znajdziesz wszystko czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc ponieważ mam problem z Wiedźminem ER. Miałem go już raz zainstalowanego i wszystko działało poprawnie , teraz chcę go zainstalować ponownie. Wkładam płytke do napędu i nic się nie dzieje po pewnym czasie napęd przestaje ją odczytywać i jest tak jakbym nie miał jej wogule w napędzie. Dodam że mój komp całkowicie spełnia wymagania i że jest to orginalny Wiedźmin ER.Z czym to może mieć związek. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z innymi płytami też tak jest? płyta nie jest brudna/porysowana? obraca nią w napędzie czy też wyjmujesz w takiej samej pozycji w jakiej była włożona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 08:55, sig. napisał:

z innymi płytami też tak jest? płyta nie jest brudna/porysowana? obraca nią w napędzie
czy też wyjmujesz w takiej samej pozycji w jakiej była włożona?


Zrobiło mi się tak kiedyś również z jedną grą mianowicie z the sims 2 ale poźniej jakoś dała się zainstalować choć z trudnościa. Inne gry instalują sie i chodzą bez problemy.

Płyta jest czysta bez rys napęd prubuje ja odczytać ale po pewnym czasie przestaje a kiedy w chodze na moj komputer to tak jakby napęd był pusty.
Czy to ma związek z napędem czy jest cos co blokuje odczytanie plyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawno już wiedźmina nie miałem na kompie więc nie jestem w temacie. czy wersje rozszerzoną można pobrać za darmo ? np. jako patch czy coś w tym stylu czy trzeba za nią zapłacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 02:08, Vesania666 napisał:

dawno już wiedźmina nie miałem na kompie więc nie jestem w temacie. czy wersje rozszerzoną
można pobrać za darmo ? np. jako patch czy coś w tym stylu czy trzeba za nią zapłacić
?

Tak mozna ze strony www.thewitcher.com o ile masz poprzednia wersje(zreszta na stronce wszystko znajdziesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2009 o 09:12, bodzio152 napisał:

Tak mozna ze strony www.thewitcher.com o ile masz poprzednia wersje(zreszta na stronce
wszystko znajdziesz)


dzięki, bo o ile mi się wydaje, to jak wyszła edycja rozszerzona to dal wersji podstawowej trzeba było kupić za 20 zł czy coś w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 11:19, Vesania666 napisał:

dzięki, bo o ile mi się wydaje, to jak wyszła edycja rozszerzona to dal wersji podstawowej
trzeba było kupić za 20 zł czy coś w tym stylu ;)

O ile pamiętam to 15..... będzie tam jednak dokładnie to samo co na podanej wcześniej stronie, to taka opcja dla tych co mają kiepskie łącze/nie mają netu na kompie na którym grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu Edycji Rozszerzonej mam problemy z grafiką (wszystko na screenach niżej)
Mam najnowsze sterowniki do grafy i nowego DirectX''a.
Reinstalka gry nie pomaga.

20090330182022

20090330182150

20090330182436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewien że sprzęt spełnia wymagania gry? bo twarze na screenach nr 2 i 3 wyglądają tak jak by karta graficzna była za słaba (na 1 żadnych błędów nie widzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować