Zaloguj się, aby obserwować  
metiu

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona - Pomoc techniczna

257 postów w tym temacie

Mam taki dziwny problem, który pojawił się po defragmentacji dysku programem diskeeper lite. Gdy odpalam wiedźmina najpierw zmniejsza mi się rozdzielczość na 800 na 600 (lub nawet mniejszą) i paleta kolorów też jest chyba zmniejszona do 16bitów. Pojawia się menu po wybraniu opcji :uruchom grę" system trochę myśli, pojawia się czarny ekran, znowu pokazuje się pulpit (w małej rozdziałce) po czym uruchamia się gra tylko, że już w normalnej rozdzielczości (takiej jaką mam ustawioną w opcjach). Poza tym zauważyłem, że częściej wyskakuje mi wszystkim znany błąd i program kończy działanie. Wiecie co może być nie tak i jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem grając w gre cały czas wszystko jest tak jakby rozmazane. Okropnie to wkurza. Karte graficzną mam GeForce 7600 GS. Wie ktoś może co z tym zrobić?

20081119014042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 01:42, Falkorn napisał:

Mam problem grając w gre cały czas wszystko jest tak jakby rozmazane. Okropnie to wkurza.
Karte graficzną mam GeForce 7600 GS. Wie ktoś może co z tym zrobić?


Podobno wystarczy zmniejszyć jakość oświetlenia...

Mam nieco inny problem. Gram sobie, wszystko działa świetnie. Czasami podczas rozmowy tekstury się psują i muszę resetować grę żeby wszystko wróciło do normy. Jest to irytujące i znacznie unieprzyjemnia grę...
Mój komp:
NVIDIA GeForce 8500 GT
Inter Core 2 Quad 2.40
2GB ramu
No i screen:

20081119134537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:17, PredatorSzarak napisał:

Czy jeśli teraz gram w "czystą" wersję Wiedźmina i kupię w sklepie oraz zainstaluję "Wiedźmin
Update" będą mi działać wcześniejsze save''y?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:49, Lfdracon napisał:

> Czy jeśli teraz gram w "czystą" wersję Wiedźmina i kupię w sklepie oraz zainstaluję
"Wiedźmin
> Update" będą mi działać wcześniejsze save''y?
Tak.



A jak ściągnę patcha 1.4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem związany z Wiedźminem: Edycją rozszerzoną. Chcę włączyć nowe przygody, w menu klikam "Nowa gra", dalej na obrazek tych nowych przygód, coś mi się otwiera, ale nie mogę nic włączyć... Możecie mi coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:33, kitek0101 napisał:

Mam pewien problem związany z Wiedźminem: Edycją rozszerzoną. Chcę włączyć nowe przygody,
w menu klikam "Nowa gra", dalej na obrazek tych nowych przygód, coś mi się otwiera, ale
nie mogę nic włączyć... Możecie mi coś poradzić?

a jesteś pewien że je zainstalowałeś? bo trzeba to zrobić osobno (np jeśli masz uaktualnienie "pudełkowe" to są na płycie z materiałami dodatkowymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Ściągnąłem wersję demo Wiedźmina, zainstalowałem, wybrałem Nowa Gra, gra się wczytuje, pomijam filmik, jestem już w grze, przez chwilę chodzę Białym Wilkiem, pojawia się okienko, że mam wyjąć miecz z manekina i tu nagle gra wywala na pulpit przy czym pojawia się jakimś komunikat od monitora.

O co biega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 21:19, sig. napisał:

> Mam pewien problem związany z Wiedźminem: Edycją rozszerzoną. Chcę włączyć nowe
przygody,
> w menu klikam "Nowa gra", dalej na obrazek tych nowych przygód, coś mi się otwiera,
ale
> nie mogę nic włączyć... Możecie mi coś poradzić?
a jesteś pewien że je zainstalowałeś? bo trzeba to zrobić osobno (np jeśli masz uaktualnienie
"pudełkowe" to są na płycie z materiałami dodatkowymi)

Brat instalował, a ja myślałem, że to jest na płytce z patchem. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 20:21, mateuszencja napisał:

Ej a ja mam inny problem z ER.Ściągnąłem se legalnie z thewitcher.com

No i odpalam tak jak mówią i jakiś błąd

>SetupNew\setup.cpp (135)
PAPP:
PVENDOR:
PGUID:
$
@Windows XP Service Pack 2(2600 Non IE/Netscape 11.0


Ja mam bardzo podobny błąd. Jak to rozwiązałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2008 o 20:17, marekl1975 napisał:

Ja mam bardzo podobny błąd. Jak to rozwiązałeś?



Ściągnij te linki za pomocą programu Flashget :). Mi teraz śmiga i działa. A męczyłem się z cały dzień :/. A Flash Get jest prosty w użyciu jak drut więc se poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 20:19, mateuszencja napisał:


> Ja mam bardzo podobny błąd. Jak to rozwiązałeś?


Ściągnij te linki za pomocą programu Flashget :). Mi teraz śmiga i działa. A męczyłem
się z cały dzień :/. A Flash Get jest prosty w użyciu jak drut więc se poradzisz


Ja mam ten update na oryginalnej płycie. Zainstalowałem wiedxmina, zainstalowałem patch 1.3 a gdy próbuję zainstalować update ER, to mam własnie taki komunikat, gdy odpalam program instalacyjny. Tu nie o sciaganie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 20:21, marekl1975 napisał:

Ja mam ten update na oryginalnej płycie. Zainstalowałem wiedxmina, zainstalowałem patch
1.3 a gdy próbuję zainstalować update ER, to mam własnie taki komunikat, gdy odpalam
program instalacyjny. Tu nie o sciaganie chodzi.



Dobra. Ja na Twoim miejscu ściągnął bym ER elektroniczną dla pewności czy to samo wyskoczy. Jak tak to się dalej coś poradzi


PS: Tylko tym programem ściągnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam mam taki problem. Zainstalowałem wiedźmina (edycje rozszerzoną) wszystko ok włączam grę, pojawia się to okno z uruchom grę , aktualizacje i coś tam jeszcze, naciskam uruchom grę, okno znika i nic się nie dzieje. Przeinstalowałem dalej to samo. Może ściągnąć patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Ściągnąłem wersję demo Wiedźmina, zainstalowałem, wybrałem Nowa Gra, gra się wczytuje, pomijam filmik, jestem już w grze, przez chwilę chodzę Białym Wilkiem, pojawia się okienko, że mam wyjąć miecz z manekina i tu nagle gra wywala na pulpit przy czym pojawia się jakimś komunikat od monitora.

O co biega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować