Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Z lektury zagranicznego forum dowiedzialem sie, ze ten kod na dodatkowa mape powinien znajdowac sie z tylu instrukcji. Jak widac w polskiej wersji go nie ma, Cenega po prosto okroila to wydanie. Wyslalem maila do Cenego z zapytaniem o ten kod oraz z pytaniem o patch. Zobaczymy co odpowiedza. I tak, nabylem EK Batman: Arkham Asylum. Znalazlem karte znizkowa do Media Markt na kwote 100 PLN (kiedys ja dostalem za zakupy) i teraz ja wykorzystalem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 22:44, trexik napisał:

http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=96561
Czyżby wersja PC miała zostać olana jak to zwykle bywa ?


Oczywiscie, PeCeciarze sa jak zwykle rabani w ... Szczegolnie polacy - jak nie przez cenege (patch) to przez sama gore. Szkoda, ze im nasza kasa nie smierdziala jak sprzedawali gre. Pewnie sony tez maczalo w tym palce (brak wersji na kloca w usa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 19:45, Robhaal napisał:

Mam problem z jedną z zagadek Riddlera. Chodzi mi mianowicie o "Ta piekielna zagadka
wzięła się znikąd" w Rezydencji Arkham. Dokładniej mówiąc - w korytarzu południowym.

Spoiler

Wiem, że gdy włączę Tryb Detektywa, to nad jedną z gablot pojawia się górna część
znaku zapytania, lecz jest to tylko częściowe rozwiązanie tej zagadki.


Nie jestem pewien ,czy chodzi o tą samą zagadkę ,grę przechodziłem z 3 tygodnie temu i mogę się mylić .

Spoiler

Na przeciwko znaku zapytania masz szyb wentylacyjny .Wchodzisz na niego i w trybie detektywa masz kropkę pod nogami .Musisz zgrać kropkę ze znakiem zapytania i to jest rozwiązanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 22:44, trexik napisał:

http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=96561
Czyżby wersja PC miała zostać olana jak to zwykle bywa ?


Uwielbiam takie zagrywki :/. Kupuję oryginalną grę i fajnie jakbym miał dostęp do darmowych dodatków ;P. Ale po co...

Apropo. Właśnie skończyłem grę. 87%, więc chyba nie jest tak źle ;P. Ogółem gra genialna i nie omieszkam jeszcze pograć w wyzwania.

Spoiler

Trochę krótka mi się wydawała końcówka. 10 minut na obie końcowe walki to trochę mał ;P. Mam nadzieję, że będzie następna część. Z tego co widać na filmiku po napisach, można się tego spodziewać ;P.



Btw, czy nie zastanawiały Was tak wysokie pierwsze wyniki w niektórych wyzwaniach walki? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadaczy EK gry Batman: Arkham Asylum prosze wplacic na moje konto pokazna sumke za ponizsza informacje ;)
Wszedlem po prostu na strone internetowa Cenegi, wybralem zakladke kontakt dla graczy i zadzwonilem do dystrybutora gry. Wybralem "3" i polaczylem sie dzialem marketingu. Poinformowalem, ze zarowno na opakowaniu jak i w informacji w sklepie internetowym jest informacja o tym, ze kod jest w zestawie, a w rzeczywistosci go nie ma. Pan z drugiej strony poinformowal, ze faktycznie tych kodow nie ma i teraz firma stara sie je uzyskac od producenta. Prosil tez, zeby zrobic zdjecie kolekcjonerki Batmana i wyslac maila na adres serwis[at]cenega.pl z tym zdjeciem oraz informacja, ze dotyczy to wlasnie tego brakujacego kodu. Kiedy natomiast one beda nadal nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 11:48, d0t napisał:

Uwielbiam takie zagrywki :/. Kupuję oryginalną grę i fajnie jakbym miał dostęp do darmowych
dodatków ;P. Ale po co...


Masz przeciez dostep do darmowych dodatkow. Pierwsze DLC bylo na wszystkich 3 platformach i mozna je sobie sciagnac. Choc nie ukrywam, ze to drugie DLC tez bym chcial. Zawsze jest nadzieja, ze zalapiemy sie na trzecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Batman zamówiony w Cenedze. Oby doszedł może jutro, może w sobotę. Byłoby fajnie. No i zawaliłem mogłem wcześniej zamawiać bo teraz przepłacam. 105 PLN trzeba wybulić ale oby było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 13:48, Ziggy napisał:

Dobra Batman zamówiony w Cenedze. Oby doszedł może jutro, może w sobotę. Byłoby fajnie.


Jedna uwaga,w soboty kurierzy nie donoszą przesyłek,ale nic straconego,jeżeli będzie w sobote u nich sam możesz sie po nią przejechać,jeśli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 13:51, NecroVisioneR napisał:

Jedna uwaga,w soboty kurierzy nie donoszą przesyłek,ale nic straconego,jeżeli będzie
w sobote u nich sam możesz sie po nią przejechać,jeśli chcesz.

E to peszek. Za daleko do Wa-wy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 23:30, jackass napisał:

Nie jestem pewien ,czy chodzi o tą samą zagadkę ,grę przechodziłem z 3 tygodnie temu
i mogę się mylić .

Spoiler

Na przeciwko znaku zapytania masz szyb wentylacyjny .Wchodzisz na
niego i w trybie detektywa masz kropkę pod nogami .Musisz zgrać kropkę ze znakiem zapytania
i to jest rozwiązanie .


Tak, o tą zagadkę mi chodziło. Wielkie dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ci panie :). Ja wysłałem do nich maila w piątek i do dzis nie otrzymałem odpowiedzi. A ten skrót [at] to małpa na pocztę cenegi gdzie mam wysłać zdjęcie?

Oczywiscie, ze chodzi o malpe czyli @. Rozne jednak boty po internecie chodza wiec zamiast @ w adresie email podaje [at]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 12:51, Wojman napisał:

Masz przeciez dostep do darmowych dodatkow. Pierwsze DLC bylo na wszystkich 3 platformach
i mozna je sobie sciagnac. Choc nie ukrywam, ze to drugie DLC tez bym chcial. Zawsze
jest nadzieja, ze zalapiemy sie na trzecie. :)


Może jestem zbyt wybredny ;P. Wydaje mi się tym bardziej dziwne to, że pierwszy DLC dla wszyskich, a drugi już nie xP.

Cóż pozostaje czekać i radować się tym co mamy. W sumie i tak duzo frajdy mam ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować