Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Albo jak się dostać do jaskiń?

Ma ktoś save''a ok. 60 % może być mniej lub więcej? Kompletnie utknąłem, to chyba jakiś bug i nie mogę grać dalej proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to. Mogę robić glide. Tyle nie wiem co zrobić w misji. Mam napisane na mapie ''Stop Joker polluting the Gotham river'' i byłem chyba w botanicznym ogrodzie, gdzie trzeba było porozwalać gadźetem do włamań kilka skrzyneczek i ja je rozwaliłem i wyszedłem stamtąd a teraz nie mogę wejść z powrotem bo jakaś nbiewidzialana ściana jest po wejściu do ogrodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem:

Uwolniłem zakładników przetrzymywanych w pomieszczeniach z archiwami (pilnowało ich sporo uzbrojonych ludzi), idę dalej, bocznymi drzwiczkami do kolejnego celu. Tuż przy drzwiach za kratką wentylacyjną znajduje się zagadka o Amadeuszu Arkhamie. Kiedy wracam po jej rozwiązaniu, drzwi są zabarykadowane. Tryb detektywa nie pokazuje innych dróg przejscia. Jak mam przejść do kolejnego pomieszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do trzech achievementów.
1. Nocny Lotnik - szybuj przez 100 m. Gdzie dokładnie znajdę miejsce, w którym będę mógł zrobić tego aczivka. Próbowałem już z różnych wysokości szybować, ale najwidoczniej nie trafiłem na ten odpowiedni. Zatem gdzie jest to miejsce?
2. Solówa - pokonaj bestię w walce wręcz. O jaką bestię chodzi?
3. Łap! - złap batarang. W jaki sposób mam złapać batarang skoro on nawet nie chce wracać do właściciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 15:46, Kraju napisał:


1. Nocny Lotnik - szybuj przez 100 m. Gdzie dokładnie znajdę miejsce, w którym będę mógł
zrobić tego aczivka. Próbowałem już z różnych wysokości szybować, ale najwidoczniej nie
trafiłem na ten odpowiedni. Zatem gdzie jest to miejsce?


Ja zleciałem z dachu tego budynku, gdzie trzeba było te papiery Dr. Young znaleźć.

Dnia 26.09.2009 o 15:46, Kraju napisał:

2. Solówa - pokonaj bestię w walce wręcz. O jaką bestię chodzi?


Naturalnie o Tytana. Możesz ten aczik wykonać, gdy walczysz z dwoma naraz

Dnia 26.09.2009 o 15:46, Kraju napisał:

3. Łap! - złap batarang. W jaki sposób mam złapać batarang skoro on nawet nie chce wracać
do właściciela?


Musisz wykupić umiejętność do ręcznego sterowania batarangiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 15:46, Kraju napisał:

Mam pytanie co do trzech achievementów.
1. Nocny Lotnik - szybuj przez 100 m. Gdzie dokładnie znajdę miejsce, w którym będę mógł
zrobić tego aczivka. Próbowałem już z różnych wysokości szybować, ale najwidoczniej nie
trafiłem na ten odpowiedni. Zatem gdzie jest to miejsce?

Najlepiej z wieży zegarowej

Dnia 26.09.2009 o 15:46, Kraju napisał:

2. Solówa - pokonaj bestię w walce wręcz. O jaką bestię chodzi?

W późniejszych etapach będziesz natrafiał na przeciwników dopakowanych TYTANEM musisz i załatwic w kazdy sposób byle nie rzucać do nich Batarangiem
Albo jak ci sie nie uda w grze to później w pokojach wyzwań jeszcze można.

Dnia 26.09.2009 o 15:46, Kraju napisał:

3. Łap! - złap batarang. W jaki sposób mam złapać batarang skoro on nawet nie chce wracać
do właściciela?

Musisz mieć Remote Control Batrang czyli zdalnie sterowany batarang

Dnia 26.09.2009 o 15:46, Kraju napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu gry da się pozbierać zagadki. Lecz nie mam pojęcia jak dostać się do budynku Intensywnej Terapii. Drzwi z tego co widzę są zamknięte, ale nawet nie mogę do nich podejść, gdyż wejście blokują drzewa. CZy jest jakiś sposób aby się dostać do tego budynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 16:57, Kraju napisał:

Po przejściu gry da się pozbierać zagadki. Lecz nie mam pojęcia jak dostać się do budynku
Intensywnej Terapii. Drzwi z tego co widzę są zamknięte, ale nawet nie mogę do nich podejść,
gdyż wejście blokują drzewa. CZy jest jakiś sposób aby się dostać do tego budynku?


Jest możliwość, po zakończeniu gry da się dotrzeć wszędzie, tylko trochę innym sposobem niż na początku. Nie możesz drzwiami? Spróbuj oknem xD. Poszukaj gdzieś na górze. Ja wchodziłem tak samo jak podczas scenariusza za drugim razem, pamiętam tylko kanały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 16:57, Kraju napisał:

Po przejściu gry da się pozbierać zagadki. Lecz nie mam pojęcia jak dostać się do budynku
Intensywnej Terapii. Drzwi z tego co widzę są zamknięte, ale nawet nie mogę do nich podejść,
gdyż wejście blokują drzewa. CZy jest jakiś sposób aby się dostać do tego budynku?


Wejdź na wieżę strażniczą najbliżej tego budynku i używasz tej wyciągarki co przyczepia linę z przodu i tyłu i przejeżdżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w sklepie i wymieniłem batmana na nową wersje {nie mogłem wymienić na coś innego} teraz postaram się juz trzeci raz to przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 18:42, Redjevel napisał:

Dzisiaj byłem w sklepie i wymieniłem batmana na nową wersje {nie mogłem wymienić na
coś innego} teraz postaram się juz trzeci raz to przejść...


Twoim zdaniem nowa płyta = nowa wersja ?
FAJNIE MASZ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2009 o 19:23, trexik napisał:

Twoim zdaniem nowa płyta = nowa wersja ?
FAJNIE MASZ :]


Nie no może poprostu z nią coś było nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować