Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2009 o 14:02, Orion napisał:

A ja nadal nie otzrymałem swojej paczki. Dostałem maila, że zostanie dostarczona do piątku.
Powiedzcie mi prosze, o której mniej więcej godzinie kurier zapukał do waszych drzwi?


Zależy jaka firma,GLS zazwyczaj w godzinach 11-13,DPD później,15-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 14:11, NecroVisioneR napisał:

Zależy jaka firma,GLS zazwyczaj w godzinach 11-13,DPD później,15-17


No właśnie kurcze GLS. ;/ Czyli muszę jeszcze poczekać do jutra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania do posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej:

1. Czy udalo sie wam zdobyc ten kod, o ktorym jest mowa na opakowaniu?
2. Ile pubktow w Kompani Graczy dostaje sie za rejestracje EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 19:37, NecroVisioneR napisał:

Pytanie odnosnie zakonczenia gry:

Spoiler

skoro Joker uzyl jadu na sobie i Batman go pokonal,to
jakim cudem pan.J wrocil do swgo dawnego stanu?Gdzies tam pisalo ze po zazyciu jadu nie
mozna wrocic do normalnego stanu?Niby nie wazne pytanie ale nie daje mi spokoju.



Spoiler

Batman popsikał swoją ręke antidotum, przed zadaniem ostatecznego ciosu Jokerowi. Dzięki temu Pan J. powrócił do poprzedniego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 17:11, Wojman napisał:

1. Czy udalo sie wam zdobyc ten kod, o ktorym jest mowa na opakowaniu?


Nie ;(

Dnia 23.09.2009 o 17:11, Wojman napisał:

2. Ile pubktow w Kompani Graczy dostaje sie za rejestracje EK?


180pkt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 18:00, Bambadil napisał:

> 1. Czy udalo sie wam zdobyc ten kod, o ktorym jest mowa na opakowaniu?

Nie ;(

> 2. Ile pubktow w Kompani Graczy dostaje sie za rejestracje EK?

180pkt. :)

a TO NIE JEST TAK, ŻE OD PAŹDZIERNIKA DOSTAJE SIĘ 2x więcej ptk. za rejestrację gry, która miała premierę w przeciągu 30 dni od rejestracji? Bo ja chcę tak zarejestrować Street Fightera 4 i Batmana EK właśnie. I miałbym 600 ptk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Czy miał ktoś może tak, że doszedł do pewnego momentu, w którym żeby przejść dalej musi sie "wciągnać" na wyższy poziom (no żeby przeskoczyć zamkniętą bramę na 21 % gry jak ide po śladach krwi) i nie może bo nie ma punktu zaczepienia? Miałem to już raz wcześniej w Posiadłości jak musiałem się wciągnąć do szybu wentylacyjnego, ale za cholere nie mogłem bo był właśnie ten błąd... Przechodziłem od nowa i ten błąd zniknął. Ale teraz znowu sie pojawił, a nie chce od nowa zaczynać ;/. Gra jest na prawde świetna! Bije na głowe Spidermany i inne Supermany i bardzi bym chciał grać dalej. Czy ktoś wie o co kaman i jak temu zaradzić?

P.S. Ponowne uruchomienie gry w niczym nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 17:41, KrwawyMarcys napisał:

Spoiler

Batman miał antidotum i użył go na sobie. Na koniec walki Batman psika sobie rękawice
wybuchowym żelem.



Spoiler

Fiolka w czymś rodzaju pistoletu była zielona, przynajmniej na xboxie, więc musiało to być antidotum. W każdym razie - batman miał jeszcze mały zapas antidotum.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jedną z zagadek Riddlera. Chodzi mi mianowicie o "Ta piekielna zagadka wzięła się znikąd" w Rezydencji Arkham. Dokładniej mówiąc - w korytarzu południowym.

Spoiler

Wiem, że gdy włączę Tryb Detektywa, to nad jedną z gablot pojawia się górna część znaku zapytania, lecz jest to tylko częściowe rozwiązanie tej zagadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, kup oryginała, a nie okradasz twórców tak znakomitej gry! Taki błąd występuje na pirackiej wersji gry. Było już o tym pisane na forach zagranicznych.

PS problem z Posiadłością jest także powszechnie znany.

Robhaal--> odpisałbym, bo prawdopodobnie wiem, o co chodzi, ale coś mi funkcja "Spoiler" nie działa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że nie wiem co grozi za pisanie na tym forum o posiadaniu pirackich gier? Obrażasz moją inteligencje. Jakby tylko mógł to bym zapukal do Twoich drzwi z dowodem zakupu ( w tym przypadku paragonem) -.-''. Jak mnie to denerwuje... gdziekolwiek sie o to nie spytam to zawsze mi wytykają, że pirat... -.-'' Bo to nie jest normalne, że u mnie to wystąpiło... Dziękuje za pomoc. 5 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz oryginalną grę, ale korzystasz z "witaminki", żeby nie wkładać płyty do napędu i sobie jej niszczyć?
W takim razie to wina "cukierka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../ Otóż trafiłeś. Zapomniałęm o tym napisać... Pożyczyłęm koledze i sobie taką znajdźke zgrałem. Kopie zapasowe mam na komputerze. Więc myślisz, że to o to chodzi? Hmm... Wiem, że to nie jest do końca legalne, ale gre pożyczyłem koledza, a ten wyjechał na wymiane do Francji -.-. Life is Brutal. Czyli teraz jak? Jeśli odzyskam płytkę to wystarczy, że wrzuce znowu kopie poprzednich plików czy reinstal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz jak? Jeśli odzyskam płytkę to wystarczy,

Dnia 23.09.2009 o 20:04, FoZz napisał:

że wrzuce znowu kopie poprzednich plików czy reinstal?


Wystarczy, że wrzucisz pliki, które zastąpiłeś "witaminką". O ile oczywiście je masz, jeżeli nie, to skopiuj pliki save do jakiegoś folderu, zrób reinstal i(o ile Ci usunie te sejwy) wrzuć je z powrotem do odpowiedniego folderu.

Swoją drogą, to nie wiem, jak można wyjechać do Francji z pożyczoną grą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 20:09, sinir napisał:

Wystarczy, że wrzucisz pliki, które zastąpiłeś "witaminką". O ile oczywiście je masz,
jeżeli nie, to skopiuj pliki save do jakiegoś folderu, zrób reinstal i(o ile Ci usunie
te sejwy) wrzuć je z powrotem do odpowiedniego folderu.


Za tą część dziękować

Dnia 23.09.2009 o 20:09, sinir napisał:

Swoją drogą, to nie wiem, jak można wyjechać do Francji z pożyczoną grą. :D


Z tą śpieszyć z wyjaśnieniami :P
To, że wyjechał nie znaczy, że zabrał ją ze sobą :P Troche nie wypada wejść mu do domu i sobie po prostu zabrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 19:53, sinir napisał:

Robhaal--> odpisałbym, bo prawdopodobnie wiem, o co chodzi, ale coś mi funkcja "Spoiler"
nie działa. :(

A mógłbyś odezwać się do mnie na gg - 3795181 - albo XFire - robak007? Mimo wszystko zależy mi na tej zagadce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować