Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2009 o 12:01, Pawlo09 napisał:

Znalazłem fajne stroje dla człowieka pająka:


Mógłbyś dać linka do tych nowych stroi Batmana? Bo miałem link, ale zagubił mi się, a chętnie bym zmienił image "nietoperka". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 12:11, Laid_back napisał:

Pajęczyny, mgła itp. to PhysX - latających kartek, iskier itp. nie zauważyłem, ale
jakoś specjalnie się nie przyglądałem takim szczegółom ;)

Physx w wersji 1.0 jest wyłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 12:24, Kraju napisał:

> Znalazłem fajne stroje dla człowieka pająka:

Mógłbyś dać linka do tych nowych stroi Batmana? Bo miałem link, ale zagubił mi się, a
chętnie bym zmienił image "nietoperka". :D


To w ogóle jakieś oficjalne skiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 12:11, Laid_back napisał:

Pajęczyny, mgła itp. to PhysX - latających kartek, iskier itp. nie zauważyłem, ale
jakoś specjalnie się nie przyglądałem takim szczegółom ;)


Ja widziałem latające kartki,było to w projekcji Stracha na wróble.
Poza tym,udało mi się w grze,w której się nie zabija,zabić jednego adwersarza - przypadkowo,po nokaucie wylądował on w ... przepaści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - Znalazłem wszystkie zagadki, ale tak jakby brakuje jednej kroniki Arkham o.O To błąd jest czy trzeba ukończyć 100% gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 16:44, Bambadil napisał:

A ja mam takie pytanie - Znalazłem wszystkie zagadki, ale tak jakby brakuje jednej kroniki
Arkham o.O To błąd jest czy trzeba ukończyć 100% gry ?


A nie jest przypadkiem tak, ze te kroniki Arkham tez sie zaliczaja do zagadek? Znalazlem kilka map, na ktorych jest lokalizacja wystepowania zagdaki. W niektorych miejscach zamiast zagadki byla wlasnie kronika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 17:06, dzeksondzekson napisał:

Czy demo gry można ściągnąć na xbox live?


W przypadku konsoli XBOX 360 to zdaje sie, ze tak.

>I czy demo ma status gold czy silver?

Tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo duży problem w misji gdzie ta zielona babka

Spoiler

zaraziła rośliny i po zebraniu tych wszystkich kwatuszków potrzebnych do... jest misja w której wchodzimy do bazy i roślinki rozwalają nam ja potem ukazuje sie przestrzeń gdzie mamy polecieć na taki duży kamień to tam obleciałem 2 potem użyłem tej linki i znalazłem się chyba tam gdzie nie powinienem ponieważ widziałem ten most gdzie jest wstęp do jego bazy lecz teraz jestem zablokowany ponieważ skoczyłem tam a gra się zapisała nie ma wyjścia ponieważ gdy chce znowu wejsc do bazy blokuje mi ja roslina... co mam zrobić!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 17:12, dzeksondzekson napisał:

Ah, faktycznie zapomnialem wspomniec ze chodzi o konsole. W kazdym razie sprawdze, bo
po prostu mialem nie podlaczona.

Status Silver ,2GB .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz iść z powrotem to Bat Cave .Musisz podróżować i wspinać się po skałach ,aż do przejścia .Wyjdziesz na "powierzchnię" wtedy.Zrób screena najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 16:44, Bambadil napisał:

A ja mam takie pytanie - Znalazłem wszystkie zagadki, ale tak jakby brakuje jednej kroniki
Arkham o.O To błąd jest czy trzeba ukończyć 100% gry ?

100% zagadek masz wtedy ,jak odkryjesz wszystkie Riddle E.Nigmy i odkryjesz największa zagadkę Arkham (nie wiem ,czy się wlicza do 100% ,ale jest za nią achievement) .

Spoiler

Musisz przeskanować pokój ,gdzie uwięziłeś kierownika ,w Penitentiary .Dostęp do niego masz dopiero jak zbierzesz wszystkie riddle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No właśnie ale podróżowałem i wbiłem s powrotem..... i nie mogę nigdzie isc dalej rosliniki opanowały już bat cave a ja jestem znowu na zewnątrz przed wejsciem do bat cave i nie mogę nic zrobić... nawet sie cofnąć bo gra zapisala stan gry!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się cofnąć o jakąś misję spowrotem?.... bo jak nie to nie widzi mi się znowu zaczynać gry od początku!!
lub coś ponieważ back to checpoint nie działa ponieważ gra zrobiła sava w tym za$ranym zbugowanym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie bo chce sciagnac mapy z games for windows-live ale mam zrobione konto na kraj/region Polskę .Konto to robiłem już dawno temu i nie wiedziałem o tym ze u nas w kraju nie ma tej usługi.
Czy jak zrobie nowe konto to czy gry( Gears of War i Batman ) będę mógł miec tak ja na poprzednim koncie , tzn.ze beda wyswietlone ze je posiadam (oczywiście osiagnieć nie bede miał to wynika samo z się).
I drugie pytanie: przy probie pobrania wyskoczyl mi komunikat ze połaczenie nie powiodlo sie i ze jesli wybiore rozwiaz problem to odsyla mnie do stony http://www.microsoft.com/games/en-US/Support/Pages/troubleshootliveclient.aspx i czy w takim razie
Za odp. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować