Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer z filmu Max Payne

65 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2008 o 19:56, Warrior Within napisał:

> Jak dla mnie to jest jakaś paranoja. Po kiego grzyba to zmieniali? Żeby role mógł
> się
> wcielić jakiś znany jołjoł, co przyciągnie dzieciarnię do kin?
To taka niepisana zasada amerykańskich filmów: szef policji jest zawsze(prawie jest biały
jeśli bohater jest czarny) czarny.


I na dodatek jest "OMG, he''s so sexy! Auuuuu!". Right. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to ma być nowy trailer!? Przecież to jest tylko rozszerzona wersja pierwszego zwiastunu. Poza tym ten zwiastun ma już miesiąc, więc nowy to on nie jest....
A odnośnie filmu: Mam nadzieje, że te demony to rzeczywiście będą tylko halucynacje Maxa, a nie jacyś kolesie z piekła co to nie wiadomo po co i dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2008 o 20:26, Vojtas napisał:

> Cóż, być może nie mieli nikogo odpowiedniego.

Jasne. Sam w to nie wierzysz. :)

No, tak jak Warrior Within napisał, Amerykanie mają dziwny zwyczaj obsadzać rolę komisarzy murzynami, a czasami nawet kobietami. Rzadko kiedy gra ich 50-60 letni biały facet z nadwagą spowodowaną pracą za biurkiem i obżeraniem się niezdrowym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i to jest na podstawie gry ?
i co tam jest z tej gry.. chyba same imie gł bochatera....
bullet time to jest w kazdym filmie...
i strzelanie.. :/
a co tam robi demon ?
a moze to jest na podstawie.. gry call of Chulhu ? Lofercrafta ? wtedy by sie zgadzało... gł bochater... strzela... lecz z małej miescinki przeniusł sie do NY . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba im sie gra pomylila, gdzie w max payne byly jakies demony? po co ktos robi film na podstawie gry skoro nie ma z nia nic wspolnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te demony to właśnie Walkirie, które zabierały po śmierci wikingów do miejsc, gdzie mogli robić to co uwielbiali, czyli wiecznie walczyć.
Czy coś takiego ;D Dokładnie już nie pamiętam.
Tak czy inaczej, oby one były w filmie od grzybków halucynków ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra narzekacie, ale mi się podoba. Odbiega od tematu, ale wydaje mi się ten film odrobinę podobny do Constantine, które mi się zaskakująco podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:57, M1chał napisał:

Te demony to właśnie Walkirie, które zabierały po śmierci wikingów do miejsc, gdzie mogli
robić to co uwielbiali, czyli wiecznie walczyć.
Czy coś takiego ;D Dokładnie już nie pamiętam.
Tak czy inaczej, oby one były w filmie od grzybków halucynków ^^

To dlaczego na filmie widzi je także Mona, huh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 21:20, Sheloi napisał:

Scena z 2:03 i 2:08/09 - jakbym Constantine''a oglądał ^^
BTW. W tle nie leci Korn ? - tak pytam, bo jestem ciekaw.



Marilyn Manson- If I was your vampire ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Max przełamie w końcu standard panujący wśród filmów na podstawie gier... bo na razie zbytnio szczycić się nie ma czym. Mnie Walkirie, czy jak kto woli ptaszyska :P wcale nie przeszkadzają, ba, dodają odrobinę grozy i psychozy. Poza tym, co to byłby za film, który stricte trzymałby się scenariusza gry - mnie oglądanie jeszcze raz tego samego by znudziło. A tak dostajemy ciekawą adaptację... Ale jak to wyjdzie na koniec, zobaczymy w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy gralem 7 lat temu w ta gre myslalem o innej fabule tego filmu i myslem o niej do teraz a kiedy zobaczylem trailer to popsuli ten tytul calkowicie ;/
Max Payne to gra akcji sensacyjny kryminal a nie jakis film fantasy o demonach no chyba ich poje...
Jezzu jak ludzie potrafia zniszczyc dobry tytul zaal... Mam nadzieje ze Kane & Lynch z Brucem Wllisem pokaze prawdziwa akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie całkiem ciekawie. No ja w sumie grałem w Max Payne dawno temu a w drugą część grać okazji nie miałem. No i nie wiem jaka jest ale w 3 część BARDZO chętnie pogram. :P:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w 1 część, 2 mam zamiar w niedługim czasie przejść i z tego co pamiętam ta gra była w miarę realna, bez żadnych nadprzyrodzonych rzeczy, a to coś ze skrzydłami podobne do Demona skąd się wzięło? Jeśli to ma być w filmie to coraz mniej optymistycznie patrze na premierę Maxa Payne''a, bo od początku zapowiadał się bardzo dobrze, a teraz takie coś...Chociaż może nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować