Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brothers in Arms: Hell's Highway - pierwsze wrażenie

44 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2008 o 19:56, SHADOW-86-PL napisał:

DZIEKUJE,ZA INF. NAPRAWDE SZKODA ZE BEDZIEMY MUSIELI PRZECIERPIEC TA OKROPNA WERSJE PL.............MARZE
O CIENU NADZIEJI ZEBY BYLY 2 WERSJE DO WYBORU:) POZDRO:)


Jakby nie mogli dać takiego wyboru jak w dwóch poprzednich częściach ;/
W sumie nie wyobrażam sobie głosu Hartsocka , Bakera i reszty kompanii. Po polsku to pewnie będzie komicznie brzmiały .

Zbaczając nieco z tematu, wie ktoś kiedy można sie spodziewać premiery wersji pecetowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podgatunku wojennych gier akcji/FPS w tym roku jest tak biednie że oprócz Call of Duty: World at War i właśnie Brothers in Arms: Hell''s Highway nie ma nic godnego zainteresowania , a szkoda. Pierwszy tytuł to na pewno będzie wielkim przebojem w swoim gatunku i nie tylko , natomiast drugi tytuł przeznaczony jest głównie dla fanów poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Nie ma co porównywać BIA oraz COD. Dlaczego. A chociażby dlatego iż BIA to FPP taktyczny , a COD to typowy FPP. Ok tematy zbliżone (nie licząc COD4) ale różnica jest znacząca. Prędzej BIA bym przyrównał i tego się trzymał do wymienionego wcześniej OF. Taktyka i realizm pola walki - to się liczy w BIA - a nie Killem All na hura (to tak w skrócie).
BIA jest przeznaczona do bardziej dojrzałych graczy, którzy cenią sobie głębię płynącą z gry i opowiedzianą dobrze historię (a co może być lepszego od rzeczywistej historii?) oraz realizm - od wodotrysków i hiper giwer itp.
Grę na pewno zakupię - być może do października ''ktoś'' zrozumie, że niektóre tytuły - a zwłaszcza takie jak BIA - brzmią o wiele lepiej w oryginale niż z dubbingiem. Ok niech będzie PL - ale kinówka - plzz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 00:34, Darkstar181 napisał:

Grafika to jest w zasadzie na takim samym, bądź lepszym poziomie niż Call of Duty 4,
czyli niezła.


Eghm... to był żart? Czy Ty tak na poważnie? Boje się...
Ja osobiście grafikę BiA stawiał bym pomiędzy CoD1 a CoD2, a nie przy CoD4!

@EmperorKaligula

Dnia 25.09.2008 o 00:34, Darkstar181 napisał:

wg mnie singiel bedzie na głowe bił tego z CoD5, bedzie dluzszy, z lepsza fabula
(to co dostalismy w CoD4 to kpina), no i trudniejszy.


Wątpię, może i singiel w CoD4 był krótki ale treściwy i był zrobiony fenomenalnie, było czuć klimat i bez problemu człowiek się wczuwał. Na pewno BiA nie przeskoczy tej poprzeczki którą ustawił CoD tak samo jak było u poprzedniczki. Natomiast co do poziomu trudności polecam "zaprawiony w boju" albo "weteran", gra wtedy wygląda o wiele inaczej.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu się czepiacie tej gry graliście w nią ?Bo ja tak właśnie skończyłem grę można przejść w 3 dni grafikę ma na bardzo wysokim poziome wszystkie tekstury odgłosy itp są idealne gra wciąga i ma klimat radzę najpierw zagrać w grę i dopiero potem pisać o grze. Komentarze że widziałem intro i jest do bani to nie jest żadna ocena w większości trolujecie :).!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ocenia się gry dopóki samemu się w nią nie zagra. Dla każdego gracza liczy się inna rzecz : fabuła, grafika, typ gry, styl gry i jej klimat. Jeśli ktoś lubi ciekawą fabułę, realizm i taktykę połączoną z fajną akcją napewno kupi BiA:HH. A jeśli ktoś lubi fajną siekankę z niezbyt skomplikowaną fabułą to woli COD4,albo kupi COD5.
P.S
Grafika w BiA:HH jest BARDZO DOBRA. nie rewelacyjna, nie zachwycająca, ale BARDZO DOBRA. Jak w Unreal Tournament 3. Oczywiście na taką grafę trzeba mieć w miarę kompa, więc jeśli ktoś mówi, że grafika w BiA : HH jest taka jak w Cod2 to znaczy, że ma niskie detale i rozdzielczość i kompa złoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leos, grafika jest BAARDZO PODOBNA do UT3, a prawie wszędzie bęzie ona taka sama bo efektów wyłączyć nie można, tylko w teksturach się bawić. Ale się nie amrtwcie, gra ma cholernie małe wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz loczyna potwierdza, że nie grał w tą gre a sie o niej wypowiada. Jak można powiedzieć że grafa w BiA HH jest jak w CoD 1 lub 2?! Grafa stoi na Bardzo Dobrym poziomie i ja do niej zastrzeżeń nie mam, ale mogli dodać opcje AA tyle że to są takie drobnostki które nawet do oceny wliczyć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ironnia mode>
Loczyn!! Mylisz się!! Grafika jest na poziomie Dooma 1!! Albo i gorzej!! NA POZIOMIE TIBI!!!! I jest Gupia bo skriny widzialem!! A fabuła ejst gupia bo nie dotyczy jeńcuw, zabijania bossuw i niszczenia budynkuf!! Nie lubie dowodzic drurzyna i ich prowadzic na polu bitwy jak dzieci, to gupie i zbyt wiele czasu zajmuje!! Wole pujść stszelać do niemców z fajnych wielkich spluf!! Tak jak w CoD!! TO jest gra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111oneelevenunoelfjeden
</ironnia mode>
Radzę zagrać i zobaczyć, wtedy wystaw komentarz. Gra jest naprawde wciągająca i ma jakąś konkretną fabułę, opowiada świetną historie żołnierzy którzy są przyjaciółmi. Co prawda jest kilka dziwnych rzwiązań (martwi koledzy przy checkpoincie ożywają) ale to nie przeszkadza w graniu. Gra jest inna od swoich poprzednich części, strzelanie okazuje się tu nadzwyczaj proste a także i kombinować nie trzeba za wiele (wszystkie ciekawe rozwiazania zostaly pokazane na filmikach przedpremierowych...), mając drużynę z wyrzutnią rakiet możemy bez problemu rozwalić połowe przeszkód. Przez tow szystko gra okazuje się cholernie prosta (przez całą grę na Veteranie zginąłem max 4 razy) Ale mimo to gra się bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lunder twoja ironnia mode bardzo mi się podoba :) Takiej pięknej i ładnie oddanej dawki wredoty i cynizmu dawno nie widziałem. Gratulacje stary. Chyba muszę się podszkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:28, Rumcajs52 napisał:

Hah, a ja niedługo położę moje łapki na nowym, pięknym i co najważniejsze w pełni angielskim
egzemplarzu gierki na x360 :)
A wy sobie słuchajcie dubbingu ]:->


A ja na PC i to nie w ver.pl bo grę zamówię na www.game.co.uk więc nie przesadzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2008 o 19:04, gpodoba napisał:

A ja na PC i to nie w ver.pl bo grę zamówię na www.game.co.uk więc nie przesadzaj :)


A ja właśnie położyłem łapki na swoim angielskim egzemplarzu i według mnie jest to na razie najlepsza część BIA w historii i najlepsza gra traktująca o 2 wojnie. Oczywiście jest trochę zmian ułatwiających rozgrywkę, celownik już tak nie pływa i nie problemu z trafieniem germańca z większej odległości, ale ta historia i jej osadzenie w prawdziwych dekoracjach... , no dla fana to czysty miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 18:51, plasot79 napisał:

A ja właśnie położyłem łapki na swoim angielskim egzemplarzu i według mnie jest to na
razie najlepsza część BIA w historii i najlepsza gra traktująca o 2 wojnie. Oczywiście
jest trochę zmian ułatwiających rozgrywkę, celownik już tak nie pływa i nie problemu
z trafieniem germańca z większej odległości, ale ta historia i jej osadzenie w prawdziwych
dekoracjach... , no dla fana to czysty miód.


Mówisz że gra jest naprawde taka rewelacyjna?A mógłbyś cos więcej o niej powiedzieć-przynajmniej ułatwiłbys kupno tej gry dla innego gramowicza^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 18:59, rafekx 12 napisał:

Mówisz że gra jest naprawde taka rewelacyjna?A mógłbyś cos więcej o niej powiedzieć-przynajmniej
ułatwiłbys kupno tej gry dla innego gramowicza^^


Oj, ale ja jestem dopiero na początkowych poziomach :D
Historia jest opowiedziana super - naprawdę wciąga, akcja toczy się jak w Kompanii Braci. Graficznie gra to taka środkowa pierwsza liga (niżej ofkoz niż Crysis, ale już raczej na równi z CoD4, a z niektórymi efektami lepiej). Strzelanie jest trochę łatwiejsze (3 poziomy, ostatni do odblokowania), życie odnawia się jak w CoDzie ale niemiaszki całkiem celnie strzelają więc nie ma takich szarż (przynajmniej na veteranie). No ja jestem zachwycony, normalnie wsiąkłem po uszy (w PC Gamerze też :D ), o ale nie chcę źle doradzić (chociaż za 80 zł...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować