• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Mateuszszsz

Brothers in Arms: Road to Hill 30 - problem

Pytanie

Podczas instalacji antywirus wykrywa mi 2 trojany w pliku bia.exe, przez co gra nie chce się uruchomić. Jednak gdy wyłączę antywira na czas instalacji, wszystko jest cacy. Czy to normalne? Słyszałem, że np. w Hellgate: London był ukryty spyware i miał go każdy. Czy tak samo jest z BiA? Gra jest z serii Kolekcja Klasyki. Proszę o pomoc, bo nie wiem czy grę powinienem reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.08.2009 o 14:35, ziptofaf napisał:

> Ok sprawdzilem znowu u kumpla. Zadnych problemow. Co wiec jest nie tak u mnie?

Jak sądzę, napęd DVD już dość wiekowy? Proponuję aktualizację firmware, często pomaga
w tego rodzaju sytuacjach. W Google wpisz nazwę swojego napędu i firmware, powinno tam
się znaleźć wszystko, co potrzebne do tego działania.



Skad wziac ta nzwe? Na samym napedzie pisze tylko LG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2009 o 18:27, Izrafel92 napisał:

Sorry, ale nie moglem juz edytowac. GDR 8162B. Tak nazywa sie ten naped. Szukalem tego
firmware''u ale cos ciezko bylo znalezc cokolwiek.


http://forum.rpc1.org/dl_file.php?site=tdb1&file=GDR8162B.ZIP
http://www.cdrinfo.pl/artykuly/aktualizacja-firmware/ - krok po kroku opisane, jak zaktualizować firmware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Nie chcę zakładać nowego tematu więc spytam tutaj. Mam problem z Road to Hill 30. Zainstalowana i nie włącza się w ogóle. Komp spełnia wymagania. Nawet dwa kompy, bo na dwóch sprawdzałem. Żeby nie było, że pewnie nie spełniają wymagań - Na jednym uruchamiam normalnie i gram na maksa detalach w Assassin''s Creed 2 chociażby, a na drugim Splinter Cell. Próbowałem instalować z dysku. Nic. Uruchamiałem jako Administrator i w trybie zgodności ze wszystkimi tamtymi Windowsami. Nie wiecoe, co może się dziać? Wymieniałem już grę ale nadal nic... Pomóżcie.

PS. Napisałem do Cenegi, ale zanim odpiszą to... no. Na Gramowiczach ani razu się nie zawiodłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Drodzy Sierżanci mam problem z kodami na broń w BiA Road to Hill 30 hodzi oto iż hcę sie pobawic brońmi na rużnyh etapah a na niekturyh niema moih ulubionyh . Niewiem może żle wpisuje ale żaden niehce mi działac . Chodzi o komendy summon<gbxInventory.PickupWeapUSBar> i podobne wpisuje je ale nic sie niedzieje niewiem moze to wina wrsji. Mam BIAPCRC 1.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy edytowałeś plik bia.ini znajdujący się w folderze z grą? Mam wersję z CD-Action i Windowsa XP, u mnie ścieżka dostępu do tego pliku to C:\Program Files\Ubisoft\Brothers in Arms Road to Hill 30\System\bia.ini (wygląd ikonki zamieszczam w załączniku). Otwórz ten plik w notatniku (powinien otworzyć się w nim domyślnie, ale być może będziesz musiał z menu kontekstowego wybrać opcję "Otwórz za pomocą" -> Notatnik), i edytuj następujące linijki:

1. Consolekey=0 na Consolekey=192.
2. bEnableDebugConsoleAndMenu=False na bEnableDebugConsoleAndMenu=True.

Zapisz zmiany i zamknij plik, a następnie uruchom grę. Pamiętaj, że kody musisz wpisać w konsoli, którą uruchamiasz tyldą [~]. BTW. Jeżeli te kody nie zadziałają, spróbuj użyć kodu "allweapons" (bez cudzysłowu) - odblokowuje Ci on wszystkie bronie dostępne dla danej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.07.2011 o 14:27, MarekVeteran1968 napisał:

Drodzy Sierżanci mam problem z kodami na broń w BiA Road to Hill 30 hodzi oto iż hcę
sie pobawic brońmi na rużnyh etapah a na niekturyh niema moih ulubionyh . Niewiem może
żle wpisuje ale żaden niehce mi działac . Chodzi o komendy summon<gbxInventory.PickupWeapUSBar>
i podobne wpisuje je ale nic sie niedzieje niewiem moze to wina wrsji. Mam BIAPCRC 1.11


Pisz normalnie, starając się pamiętać o zasadach ortografii, a nie pajaca z siebie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować