Zaloguj się, aby obserwować  
Ciej

płacić z gre World of Warcraft??

54 postów w tym temacie

Tak, są comiesięczne opłaty za przyjemność grania. Są one dosyć wysokie jak na polskie realia dosyć przeciętnego Polaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 19:44, PolishWerewolf napisał:

Tak, są comiesięczne opłaty za przyjemność grania. Są one dosyć wysokie jak na polskie realia dosyć przeciętnego Polaka
:)

a moge wiedziec ile trzeba (niestety) płacić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 19:43, Ciej napisał:

Słyszałem że co miesiąc za gre WoW trzeba płacić czy to prawda??


kupujesz takie karty zdrapki i doładowujesz si. działa to jak abonament. nie kupujesz kart- nie grasz. ale chyba 1 miesiąc po zakupie gry jest darmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile dokładnie, ale sprawdź w sklepie na gram.pl ile kosztuje karta pre-paid to się dowiesz. Ja nie gram w WOWa bo mnie na to nie stać :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 19:45, Łowca Gier napisał:

> Słyszałem że co miesiąc za gre WoW trzeba płacić czy to prawda??

kupujesz takie karty zdrapki i doładowujesz si.
działa to jak abonament. nie kupujesz kart- nie grasz. ale chyba 1 miesiąc po zakupie gry jest darmowy

o Boże 109zł patrzyłem teraz w sklepie na tej stronie to ta karta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 19:43, Ciej napisał:

Słyszałem że co miesiąc za gre WoW trzeba płacić czy to prawda??


Można jeszcze płacić kartą kredytową, pozatym nie mieszajcie ;):


1. WoW kosztuje około 200zł i ma w sobie miesiąc darmowego grania. By jednak użyć tego miesiąca musicie mieć karte kredytową wypukłą, lub karte zdrapke, lub wpisać jakieś graty, które zaakceptuje system podczas zakładania konta.

2. Możesz płacić:

a) Kartami zdrapkami do kupienia w CD Projekcie, które przedłużają twój czas grania o 60dni.
b) Jedną z wypukłych kart, np wirtualnymi kartami mBanku. Płacą takimi kartami możesz:
1) zapłacić za 30 dni w cenie około 60zł
2) zapłacić za 90 dni w cenie około 150zł
3) zapłacić bodajże za pół lub cały rok ale nie pamiętam za ile. Jak sam widzisz im większy okres ujścisz z góry, tym mniej wychodzi za miesiąc.

3. Czy warto płacić?

No pytosz ;-). Ja lubisz ten klimat lepszego nie znajdziesz :]. Cholernie wciąga i jest bardzo grywallny. Chociaż ja osobiście mam teraz przerwe z braku kasy i czasu. Chociaż nowy PRE-PAID (karte zdrapke) już kupiłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra 200 ale dostajesz 30 dni gratis +10 dni gratis na guest pass to juz 40 dni gratis...

a potem 50 zeta miesiencznie albo pre-paid co 2 miechy za 100 (+/-)

ale waaarto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 20:47, scooby01 napisał:

60 zl miesiecznie ?
przeciez za to moglbym co miesiac kupic nowa gre, tego fenomenu chyba nie zrozumiem :P

też niestety tego nierozumiem ale trudno kasy nima gry nibędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 20:47, scooby01 napisał:

60 zl miesiecznie ?
przeciez za to moglbym co miesiac kupic nowa gre, tego fenomenu chyba nie zrozumiem :P


40 zeta miesięcznie za neta? Za to przeciez można 2 miechy nową grę kupić... :)
Choć zgadzam się.. 60 zeta miesięcznie to zdecydowanie za dużo!
Może gdyby kiedys powstały całkowiecie polskie serwery, na polskich ziemiach i dla polskich graczy dałoby się obniżyc opłaty :)
Do tego czasu też raczej nie wkroczę do Świata Warcrafta :/ A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Keroth, nie mac ludziom w glowach... placac karta wychodzi srednio okolo 53-56 pln (zalezy od kursu euro) jesli placisz co miesiac.
Oplacac mozna karta kred. (wypukle) ORAZ krata platnicza electron (tylko wydane przez PKO i chyba Inteligo tez (bo to tez PKO). Mozna tez za niewiele ponad 20 pln kupic sobie w mbanku na rok ekarte do platnosci netowych - jest ona widziana jaji Visa Classic

Ciej, scooby01 - a po co mi co miesiac nowa gra ktora przejde/znudzi mi sie po tygodniu - dwoch - trzech jak mam jedna i swiety spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 20:58, DemoBytom napisał:

> 60 zl miesiecznie ?
> przeciez za to moglbym co miesiac kupic nowa gre, tego fenomenu chyba nie zrozumiem :P

40
zeta miesięcznie za neta? Za to przeciez można 2 miechy nową grę kupić... :)
Choć zgadzam się.. 60 zeta miesięcznie to zdecydowanie
za dużo!
Może gdyby kiedys powstały całkowiecie polskie serwery, na polskich ziemiach i dla polskich graczy dałoby się obniżyc
opłaty :)
Do tego czasu też raczej nie wkroczę do Świata Warcrafta :/ A szkoda...

dlaczego tak drastyczniei ostatecznie "nie wkrocze świat warcrafta" (ja gram ciągle warcraft III)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 20:58, DemoBytom napisał:

Choć zgadzam się.. 60 zeta miesięcznie to zdecydowanie
za dużo!
Może gdyby kiedys powstały całkowiecie polskie serwery, na polskich ziemiach i dla polskich graczy dałoby się obniżyc
opłaty :)
Do tego czasu też raczej nie wkroczę do Świata Warcrafta :/ A szkoda...


zdajesz sobie sprawe ie kosztuje urzymanie:
- farmy serwerowej
- ultraszerokich lacz
- teamu obslugujacego (technicy GM itp)
- developerow (zul''guruby i inne cuda same sie nie koduja)
- webmasterow opiekujacychg sie oficjalnym serwisem
- innych wydatkow ktore mi teraz nie przychodza do glowy

Na obnizke nie licz. Nigdy. Nawet gdyby zrobili polski serwer, czego nie uczynia. Juz taki projekt byl w przypadku gry lineage 2 - ale upadl. Ci, co placa wiecej (z innych krajow) oburzyli sie, ze niby dalczego oni maja placic a ktos mialby miec nizszy abonament (zrozumialy punkt widzenia), NCSoft tez stwierdzil ze za takie pieniadze to ani samo by siebie nie utrzymalo. Zwlaszcza ze nie zrobia osobnego centrum obliczeniowego zawierajacego jeden biedny polski realm (koszta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować