Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uliczna szkoła przetrwania Wujka Gary’ego – część trzecia

17 postów w tym temacie

gram.pl

W dzisiejszej szkole przetrwania Gary zajmie się tematyką ciężkiego sprzętu. W końcu jak uderzać w kogoś, to z grubej rury, nie? A bez wszelkich "zabaweczek" nie ma przyjemności w sianiu chaosu i destrukcji...

Przeczytaj cały tekst "Uliczna szkoła przetrwania Wujka Gary’ego – część trzecia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 21:40, zbyszek... napisał:

Po filmikach jakie obejrzałem w tym tym sądze ze gra sie średnio zapowiada, może nawet
tragicznie ;(


Nie przesadzaj. Jedynka była przekozacka, więc dwójka będzie jeszcze lepsza. Dla mnie to będzie lepsze od jakiegoś GTA ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 21:57, Rumcajs52 napisał:

Już po trailerach widać w jaką "grupę" będzie ta gra wycelowana...

W jaką? ;> Bo filmiki przedstawiają tylko elementy gry. Nie musisz korzystać ze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę Mejste, że w dzięki tym tekstom możesz się wyładować i odstresować. :) Ostry język, ale to codzienność
u mnie w technikum czy wcześniej w gimnazjum. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:00, bojanzaw napisał:


Ale między filmikami z gry jest taki niezwykle irytujący facet, gadający o jakiś pierdołach...
Ogólnie z tych filmików dowiedziałem się za ile sposobów w tej grze można wysadzać różne rzeczy w powietrze. Ja bym chciał coś więcej wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:05, Rumcajs52 napisał:

Ale między filmikami z gry jest taki niezwykle irytujący facet, gadający o jakiś pierdołach...


Irytujący? Świetny jest. Prawdziwy świr podobny do Nicka Nolte. :D

Dnia 01.10.2008 o 22:05, Rumcajs52 napisał:

Ogólnie z tych filmików dowiedziałem się za ile sposobów w tej grze można wysadzać różne
rzeczy w powietrze. Ja bym chciał coś więcej wiedzieć.


Można popychać ludzi we właściwym kierunku. :D Metro? Pociąg? Wieżowiec? NP. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 02:39, Vojtas napisał:

Prawdziwy świr podobny do Nicka Nolte. :D



Ten aktor z filmiku grał w Liberatorze z Segalem :)


A gierka fanie się zapowiada :) Podobał mi się artykuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:01, Isoft napisał:

Widzę Mejste, że w dzięki tym tekstom możesz się wyładować i odstresować. :) Ostry język,
ale to codzienność
u mnie w technikum czy wcześniej w gimnazjum. :P


Czy ja wiem? Czasem więcej czasu mi potrzeba by wymyślić jakiś sensowny ciąg przekleństw niż napisać to samo normalnym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:05, Rumcajs52 napisał:

>
Ale między filmikami z gry jest taki niezwykle irytujący facet, gadający o jakiś pierdołach...
Ogólnie z tych filmików dowiedziałem się za ile sposobów w tej grze można wysadzać różne
rzeczy w powietrze. Ja bym chciał coś więcej wiedzieć.


Po to są te artykuły i filmiki, żeby przedstawić aspekty rozgrywki występujące w grze. A na razie to początek, systematycznie będziemy umieszczać kolejne newsy z filmikami. Może i nie jest tutaj napisane wprost, co pojawi się w grze, ale to tylko z tego względu, że suchych informacji nie czyta się jakoś przyjemnie. A w tych krótkich artykułach czasem wystarczy poczytać między wersami, żeby wiedzieć jak mniej więcej gra się będzie prezentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować