Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Shaun White Snowboarding

13 postów w tym temacie

Ubisoft zapowiedział na GC 08 grę która będzie traktować o Snowboardingu.

Tu nie będzie jakiś tam liniowych torów. Będziemy mieli do dyspozycji całe zbocze i możemy lecieć gdzie chcemy. Podczas trybu multiplayer na jednej górze będzie mogło się ścigać aż 30 OSÓB!

Tytuł świetnie się zapowiada będzie można robić tricki. Gra ukaże się na PC, PS3 i X360.

A co wy sądzicie o tym tytule?

Dam tu jeszcze krótki gameplay: http://www.gametrailers.com/player/40230.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas pierwszych sekund filmiku myślę sobie , " Całkiem ładnie wygląda " ale jak zobaczyłem lawinę to spadłem z krzesła , może nie jakiś najwyższych lotów moim zdaniem była ta lawina ale i tak fajnie to wyglądało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż takie małe zainteresowanie tytułem?

Myślałem że sportowe gry są dosyć lubiane. Zapomniałem dodać że gra pojawi się już 14 listopada ale znając Ubisoft mogą przełożyć premierę.

GREG - Hmm może taka będzie na początku, później będzie pewnie coraz trudniej i lawina będzie większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 13:31, ak.47 napisał:

Mnie ten tytuł interesuje :P. Zostanie wydany przez Cenegę?

Ubisoft Polska w Polskiej wersji językowej na wszystkie platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Z Balance Board można by poszaleć ale kurde - w chwili obecnej jednak się nie skuszę. Poczekam raczej aż Nintendo wyda jakiś snowboard - ostatni ich stajni w jaki grałem to 1080 Snowboarding i genialny był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda naprawdę nieźle. Czuć tą dynamikę, zwłaszcza podczas akrobacji. W ogóle ruchy zawodnika zdają się być realistyczne. Myślę, że produkcja będzie mogła poszczycić się czymś więcej niż tylko swą tematyką, zwłaszcza jak chodzi o wersję na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tą grę mam na nintendo DS. Jak stanieje to kupię na PC. To będzie pierwszy raz co będę miał tą samą grę na dwie platformy. Na DS nie zachwycam się ją ale miło sięgra. Chętnie bym w nią pograł sobie na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do cholery to się dzieje, że po zawodach ultimate, gdy chce się zmierzyć z Shaunem, na tym zabugowany halfpipe mi nie zalicza punktów?!!! Do cholery, nie mogę nawet 1tys pkt zdobyć ;/. Gram na x360, ktoś mi wytłumaczy takie idiotyczne coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować