Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Tomb Raider z DLC tylko dla jednej konsoli

22 postów w tym temacie

Renor ma rację.

Tylko żeby po wkurzać tych pozostałych. Tomb Rider to nie jest aż jeszcze taki hit żeby kupować specjalnie dla DLC do tej gry Xboxa.

Uncharted: Drake''s Fortune jak na razie prowadzi z tego gatunku gier i nie zanosi się na to żeby coś w najbliższym czasie to zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś coraz mniej wierzę w te wszystkie "exclusivy" itp. Mam silne przeczucie, że ten materiał i tak w końcu trafi na PC-ty - *zwłaszcza* jeżeli nie mają być to darmowe dodatki, i można na nich zarobić. Dołączą to do kolekcjonerek, albo będą sprzedawać w necie - choć nie wiem co z innymi konsolami. Faktem jest, że te zagrania są irytujące... a przecież nie kupię z tego powodu Xboxa. Ale! Popatrzcie na takie GTA4 - czy nie czytałem tu kiedyś na gramie, jakie to identyczne miały być wersje na wszystkie platformy? A tu proszę, na PC-ty ma być wersja lekko poprawiona. Oczywiście, to nie to samo, co dodatkowe kilka godzin gry... ale daje to do myślenia.

Zresztą, jak było z "Bring Down the Sky" w Mass Effect, a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smieszne jest to, ze M$ zaluje na jakies porzadne gry ekskluzywne (GoW2, Fable 2 i ?....) a laduje niezla kase (a firmy sobie żądają sporo za takie DLC, chociazby przyklad GTA4) w takie rzeczy, ktore wiekszego wplywu na wybor konsoli dla przecietnego gracza nie maja, chyba ze prawie kazda gra mialaby takie DLC na klocku, ale na to nawet M$ nie stac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fish guts, to że jesteś fanem PS3 to nie znaczy, że masz ubliżać xboxsowi , ani xbox nie jest silniejszy ani PS3, praktycznie posiadają te same parametry do wyświetlania grafiki, jedynym atutem PS3 jest Blu ray, który i tak odejdzie do lamusa bo przegra z HD, a jeszcze dodatkowym utrudnieniem w PS3 (nie wiem o co chodziło firmie Sony, może żeby utrudnić życie graczom) to jest niemożność, samodzielnej wymiany dysku twardego, bo jeśli to zrobisz to stracisz gwarancję i brak kompatybilności wstecz.

I co do zdania lepsze gry są na PS3, to już zależy od gustu gracza, ja wolę gry na xboxa, ty na PS3, ja wolę naleśniki a ty przykładowo, karczek z grilla, druga sprawa to taka, że wiele gier wychodzi i na PS3 i na Xboxa, więc jeśli nie ma ktoś kasy na PS3 to najlepszym wyborem jest Xbox 360. Dochodzi jeszcze jedna rzecz co już powiedziałem, wcześniej, że możliwości wyświetlania grafiki, są praktycznie takie same, co obrazuje ten wspaniały Bioshock czy Star Wars: The Force Unleashed,

Jest jeden atut Ps3, którego nie wymieniłem, mianowicie możliwości multimedialne, w tym bije na głowę Xboxa, ale ja akurat od filmów to mam kompa, a xbox służy mi do gry. I warto dodać, że za to zaletą xboxa jest wręcz doskonały xbox live, którego może pozazdrościć Sony. Także suma sumarum wychodzi remis w starciu PS3 vs Xbox 360. A że akurat xbox360 tańszy i bardziej podobają mi się na tę konsolę gry to dlatego wybrałem ta platformę. Dlatego proszę jeszcze raz o konkretne wypowiedzi, bo sprowadzasz temat do wojny Xbox kontra PS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:05, marek5mln napisał:

fish guts, to że jesteś fanem PS3 to nie znaczy, że masz ubliżać xboxsowi , ani xbox
nie jest silniejszy ani PS3, praktycznie posiadają te same parametry do wyświetlania
grafiki, jedynym atutem PS3 jest Blu ray, który i tak odejdzie do lamusa bo przegra z
HD, a jeszcze dodatkowym utrudnieniem w PS3 (nie wiem o co chodziło firmie Sony, może
żeby utrudnić życie graczom) to jest niemożność, samodzielnej wymiany dysku twardego,
bo jeśli to zrobisz to stracisz gwarancję i brak kompatybilności wstecz.


Eee??O_o Ale HD-DVD już z Blu-Rayem przegrały...

I w PS3 można dysk wymienić bez straty gwarancji... Co więcej może to być dowolny ogólnodostępny dystk a nie jak w Xboxie specjalny cholernie drogi dysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO do HD, to chyba coś się pomyliłeś, bo na razie nikt nie wygrał ani nie przegrał.

HD DVD radzi sobie lepiej od Blu-Raya
Środa, 1 października 2008, godzina 11:04, autor: Harpen

Najlepiej sprzedającymi się nośnikami w USA są... HD DVD. Mało tego, mieszkańcy Stanów Zjednoczonych chętniej kupują filmy zapisane w tym formacie, niż w Blu-Rayu.

CO do konsoli, to powiedz ty mi w jaki sposób, bo nie ma na wierzchu dysku tak jak Xbox tylko jest wbudowany. Więc, jak samemu wymienisz, chyba, że się mylę to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:31, marek5mln napisał:

Może HD przegra wojnę, nie wiem tego, ale sądzę, że przy takiej tendencji producent jednak
powróci, do tego formatu, i to on wygra z Blu-ray.


HD-DVD nie jest już produkowane. Ani płyty ani odtwarzacze
Gdybyś dokładnie przeczytał ten news o którym piszesz przeczytał byś że HD-DVD sprzedaje się tak dobrze z powodów wyprzedaży płyt i odtwarzaczy które zalegają w magazynach sklepów i hurtowni:)

A co do PS3 to na wierzchu nie ma:) Ale możesz rozkręcić obudowę i zmienić dysk bez straty gwarancji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary zaznaczyłem dokładnie, że może producent powróci do tego formatu i wróci on na rynek, ale to rychłe marzenie, zresztą do xboxa można se kupić odwarzacz z blu-ray i wtedy już na prawdę moim zdaniem opłaca się bardziej xbox.

Co do PS3 to sorry nie wiedziałem, że tak można, i nie tracisz gwarancji. Jednak to i tak kłopotliwe rozwiązanie, bo na miejscu zwykłego laika, użytkownik PS3, wolałbym nie ingerować w środek, bo może coś niechcący zepsuje albo zgubie śrubkę/śrubki. Dlatego xbox jest pod tym względem lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jako posiadacz PeeS Trójki czuję się troszeczkę pokrzywdzony ;-))

Owszem, jakaś dodatkowa wyłączność na daną platformę jest ostatnio faktem, który często spotkamy, ale według mnie nie powinno tak być. Jest to faworyzowanie przed producenta gry danej konsoli - chociaż akurat w tym przypadku wydaje mi się, że Microsoft sypnął kasą. Już niejednokrotnie udowodnił, że może dzięki zasobnemu budżetowi zdziałać wiele - chociażby zbliżające się DLC dla GTA IV również tylko dla Xboxa 360. Szkoda, naprawdę szkoda - ale tak to już bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie... Zróbmy grę na 12 godzin, obetnijmy z tego 6. Później sprzedajmy to za połowę ceny, w sumie 150% czystego zysku! Niedługo będziemy pewnie widzieć takie newsy: "Jedynie na X360 PEŁNA WERSJA Tomb Raider: Undergniot, po zakupieniu dema (dostępnego na wszystkie inne konsole) za 99$ masz możliwość przedłużenia 2 godzinnej przygody do 6 godzinnej a to za jedyne 49$!". Jak już mają tak obcinać coraz więcej (nie wyobrażam sobie, żeby podstawowy TR był dłuższy niż te 6 godzin bo średnia znudzenia w grach akcji to ok. 4-5 godzin) to może niech już sobie odpuszczą te inne systemy. Kupowanie gry, która jest o połowę dłuższa na innej konsoli, to jedna wielka strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja podobna do tej z Bioshockiem. Wersja na PS3 posiada dodatkowe rzeczy (m.in. dodatkowy poziom trudności), ale nikt nie wie dlaczego tego nie ma na PeCetach. Na wyższym poziomie trudności chętnie bym sobie zagrał, ale przecież z tego powodu nie kupię sobie PS3. Czuje się pokrzywdzony jako właściciel PC ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować