Zaloguj się, aby obserwować  
matek24

Po wlaczeniu kompa system nie chce sie uruchomic.

5 postów w tym temacie

Mam problem bo w czasie instalacja sterowników do modemu zxdsl 852 z neostrady. W pewnym momencie instalacji ekran robi sie niebieski i jest tam napisane o jakims bledziei system i ze zostanie on zamkniety. I na samym początku startu systemu, system sie zatrzymuje i sie dalej nie uruchamia po chwili jestem proszony o włozenie do napedu jakiejs plyte z BOOT -ami. Prosze o pomoc jesli mozecie mi pomuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to komunikat BIOSu o braku boot''owalnego dysku, to polecam zajrzeć do obudowy, czy Twój HDD jest solidnie podłączony, a następnie sprawdzenie w BIOSie, czy poprawnie się wykrywa i jest ustawiony jako pierwsze urządzenie na liście Boot Priority. Najlepiej jednak by było, gdybyś dokładnie przepisał widniejący na ekranie komunikat, bo nie do końca wiadomo w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:25, matek24 napisał:

Mam problem bo w czasie instalacja sterowników do modemu zxdsl 852 z neostrady. W pewnym
momencie instalacji ekran robi sie niebieski i jest tam napisane o jakims bledziei system
i ze zostanie on zamkniety. I na samym początku startu systemu, system sie zatrzymuje
i sie dalej nie uruchamia po chwili jestem proszony o włozenie do napedu jakiejs plyte
z BOOT -ami. Prosze o pomoc jesli mozecie mi pomuc.

daj no zdjęcie tego błędu, albo wypisz nazwy plików. pozatym przydał by się dokładny tekst błędu już po restarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować