Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest nowy iPod!

28 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2005 o 11:41, D2T napisał:

a nawet botować z tego system operacyjny po firewire


haw...? O_o z iPoo można bootować system...? ciekawostka, już nie przesadzajmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 02:42, KHRoN napisał:

haw...? O_o z iPoo można bootować system...? ciekawostka, już nie przesadzajmy :P

można ale Mac OS X - pewnie o to poprzedniej osobie chodziło. Po firewire na macach można zrobić dużo magicznych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 02:46, Destro napisał:

Po firewire na macach można zrobić dużo magicznych rzeczy ;)


wiem co może FW i wiem też jakie obwarowania techniczne ma iPoo... stąd moje zdziwienie...
... ale jeżeli chodzi o konkretnie OS X to inna inszość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 02:46, Destro napisał:

> haw...? O_o z iPoo można bootować system...? ciekawostka, już nie przesadzajmy :P
można ale Mac OS X - pewnie o to
poprzedniej osobie chodziło. Po firewire na macach można zrobić dużo magicznych rzeczy ;)


Cwaniaczek:) Jak sie ma maca w pracy to pewnie że tak:)
Moim zdaniem mimo wszystkich zalet ipod jest za drogi i co tu dużo mówić raczej na rynek amerykański;/
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 15:09, zcaalock napisał:

ja mam ipoda photo 60GB i zainstalowalem na nim linuxa z http://ipodlinux.org/, wiec mam teraz 2 systemy, wszystko dziala
bez problemu a na linuxie mozna ogladac filmy nie mowic juz o graniu w dooma ( http://ipodlinux.org/Doom). Ipod jest zajebisty
jedyny jego problem to bateria...


Daj troche screenow z tego Dooma tylko KOLOROWYCH bo czarno biale sucks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytalem na oficjalnych stronach Apple w innych krajach to wychodzi na to , ze nowy iPod bedzie kosztowal od ok 1200 zl i bedzie mial 30gb natomiast nastepny bedzie mial az 80gb!!!! (to jest dopiero cos :D). Jak narazie na polskiej stronie Apple nie ma jeszcze nowych produktow ... mam nadzieje ze w niedlugim czasie beda:) Chce se kupic to cudo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować