Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwie nowe klawiatury od Razera!

10 postów w tym temacie

Ja miam niestety podstawową wersje lycosy. Płacąc tyle za produkt dla graczy bez fajerwerków myślałem że otrzymam rzecz prostą ale solidną i niezawodną, niestety myliłem się. Mam ją od 6 miesięcyi są z nią same problemy. Losowo klawisze zaczynają działać punktowo, czyli przytrzymane nie powtarzają znaku, hub usb działa jak chce i kiedy chce przerywając transfer, podświetlenie czasem samo zmienia tryby, przestają działać klawisze takie jak shift czy alt... myślałem że trafiłem wadliwy egzemplarz, ale w internecie pełno przypadków takich jak mój. I nic nie pomaga, zmiana portów usb, podpinanie pod śledzie usb, reinstalacja sterowników...nic. Daję 3 ponieważ mimo wszystko wygodnie mi się na niej pisze i ładnie wygląda, ale niestety wady są zbyt duże. Kupiłem ją razem z moją narzeczoną i oba egzemplarze mają problemy, moja tak naprawdę jest prawie nie do użytku a już raz ją wymieniałem w serwisie, z serwisu przyszła jeszcze bardziej awaryjna. Nawet do pisania w Wordzie się nie nadaje. Narazie leży w szafce i czeka aż zachce mi się znowu wysłać ją do serwisu.

Mieliśmy 3 egzemplarze i wszystkie 3 awaryjne. Jak na firmę Razer spodziewałem się czegoś innego. Zawiodła mnie, miałem kupić myszkę razera, kupiłem logitecha i jestem zadowolony. Klawiaturę też zakupię Logitecha Illuminated - i napewno nie będę zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam myszkę Razera i jestem zadowolony, właściwie mam dwie myszki z czego jedna Razera i innej używam w pracy innej w domu - zmieniając je co jakiś czas :P Co do klawiatur to Arctosa zapowiada się jak dla mnie obiecująco. Podświetlenia i tak nie używam, za to cena powinna być sporo niższa a czas reakcji i makra zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od godziny szczęśliwą posiadaczką Razer Lycosa, ale tej podświetlanej;). No i muszę polecić, klawiatura jest wygodna w użytku, te klawisze są piękne. Posiadam myszkę także z Razor''a i jestem bardzo zadowolona ;) Ogólnie polecam wszystkim, co do tych nie podświetlanych... to raczej nie dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować