Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 nie będzie tańsze na święta

85 postów w tym temacie

lol zegladis, jak uważasz, ze mam 15 lat, to chyba cię coś egghhmmm, dobra mogę poważnie rozmawiać, Jestem na 1 roku ekonomi na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, studiuje zarządzanie, hist.gospodarczą, mikroekonomie, póxniej będę makroekonomie, technologie informacyjną oraz matematykę, do licuem chodziłem ekonomicznego, a mój stosunek do obu konsol jest taki sam, nie ubliżam żadnej z nich, ale niestety fakty są faktami, w liceum omawialiśmy na przedsiębiorczości kiedyś temat komputerów, rozwoju ich itd. a przy okazji zaczepiliśmy o konsole i niestety ekonomista, który został do nas zaproszony, aby przeprowadzić lekcje, sam przyznał, że SONY prowadzi politykę która ja zniszczy i podał na to bardzo solidne dowody, których ja też użyłem, może w mniej wyrafinowany sposób, ale użyłem.

DObra ja pier... koniec z tym poważnym tonem ble bleeeee, no więc wyluzuj zegladis, bo nienawidzę ludzi którzy mi coś wpierają.

A co do PS3, już to kur.. mówiłem setki razy ale nie kosztuje tyle co xbox i dlatego SONY, nie ma żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 10:09, Zelgadis napisał:

Chłopie, wyhamuj, bo swoimi wypowiedziami udowadniasz, że to ty jesteś najwiekszym fanboyem
Xboxa. W dodatku najwyżej 15-letnim sądząc po stylu pisania.
Powiedzmy sobie szczerze, gdyby PS3 kosztowało tyle co Xbox 360 (choć naprawdę nie jest
takie strasznie drogie) i miało tyle samo, albo nawet więcej, gier, to by go po prostu
zmiotło.

Jeśli by tyle samo kosztowało i miało tyle samo gierek o podobnej jakości to by wtedy było dla Xa godna konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 17:48, marek5mln napisał:

lol zegladis, jak uważasz, ze mam 15 lat, to chyba cię coś egghhmmm,

Nie uważam. Twoje posty mówią same za siebie.

Dnia 15.10.2008 o 17:48, marek5mln napisał:

Jestem na 1 roku ekonomi na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, studiuje
zarządzanie, hist.gospodarczą, mikroekonomie, póxniej będę makroekonomie, technologie
informacyjną oraz matematykę

Ale wygląda na to, że na twoich "studiach" nie nauczyli cię stosowania stylistyki zdań, interpunkcji i ortografii.

Dnia 15.10.2008 o 17:48, marek5mln napisał:

mój stosunek do obu
konsol jest taki sam, nie ubliżam żadnej z nich

No, xboxowi na pewno nie. Ale PS3 i Sony w każdym poście.

Dnia 15.10.2008 o 17:48, marek5mln napisał:

niestety ekonomista, który został do nas zaproszony, aby przeprowadzić
lekcje, sam przyznał, że SONY prowadzi politykę która ja zniszczy i podał na to bardzo
solidne dowody, których ja też użyłem, może w mniej wyrafinowany sposób, ale użyłem.

Dobry ten ekonomista... Może niech się zatrudni w Sony i pokaże tej firmie jak się prowadzi sprzedaż...

Dnia 15.10.2008 o 17:48, marek5mln napisał:

A co do PS3, już to kur.. mówiłem setki razy ale nie kosztuje tyle co xbox i dlatego
SONY, nie ma żadnych szans.

PS3 cenowo jest tylko niewiele droższe, ale nadrabia możliwościami (tak, wiem, że w grach na razie nie).

PS. Kiedy komuś odpowiadasz używaj opcji ''odpowiedz''...

Ode mnie EOT. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru używać opcji odpowiedź, bo mi się nie chce, nie mam zamiaru stosować zasad interpunkcji itp. bo mi się nie chce, to jest internet, nie piszę matury teraz.

Szkoda tylko, że jesteś tak zaślepiony tym PS3, że bronisz go rękami i nogami, ale to już nie moja sprawa, chcesz, to trzymaj się tej konsoli, poczekamy 10 lat i zobaczymy, kto miał rację, która firma stosuje lepszą politykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować