Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MK vs DC Universe w listopadzie

13 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2008 o 10:17, piratezpl napisał:

"MK vs DC Universe w listopadzie" - pisze Renor
... "Tylko kto to kupi ?" odpowiada Piratez, dając wylew prostego zdania tłumu :)


Ja też im jakoś nie przewiduję milionowej sprzedaży, czemu dałem wyraz w pierwszym akapicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak Lobo jak dla mnie przekresla ta pozycje. Zeby dac jakiegos Lexa Luthora (seriously, kto chce grac lexem luthorem??) a pominac jedna z najfajnejszych postaci DC (zwlaszcza do mordobicia)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 11:05, Astmatyk napisał:

Brak Lobo jak dla mnie przekresla ta pozycje.


No, lekki dramacik. Szkoda. Może mieli taki problem jak z Motaro :D Musieli z centaura zrobić minotaura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 11:05, Astmatyk napisał:

Brak Lobo jak dla mnie przekresla ta pozycje. Zeby dac jakiegos Lexa Luthora (seriously,
kto chce grac lexem luthorem??) a pominac jedna z najfajnejszych postaci DC (zwlaszcza
do mordobicia)...


Nie no to już byłaby IMBa, równie dobrze mogli by dać Czaka N. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to fatality nie kjest takie złe. Oczywiście wolałbym litry krwi, ale takie kreatywne rozwalenie przeciwnika też jest ok :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 10:17, piratezpl napisał:

"MK vs DC Universe w listopadzie" - pisze Renor
... "Tylko kto to kupi ?" odpowiada Piratez, dając wylew prostego zdania tłumu :)


Wylew? Chyba miałeś...
A chodziło Ci zapewne o "wyraz poglądów tłumu". Sęk w tym, że tłum ma poglądy nijakie...
Kto kupi? Fani DC i MK - to chyba oczywiste?
Skoro na "Marvel vs Capcom" czy "X-Men vs Street Fighter" znaleźli się chętni, to i tu się znajdą. Swoją drogą obie gry polecam - miooodne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować