Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

3x The Sims w sklepie gram.pl

27 postów w tym temacie

The Sims 2: Rezydencje i Ogrody. HaHaHahhahhHahhahh, Boże święty zlituj się nad panem Willem i jego mistrzowskim zespołem. Po co oni robią te dodatki skoro w 3 części to wszystko będzie już zaimplementowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie interesuje to ten nowy mini dodatek do The sims 2 gdyż posiadam The sims 2 plus wszystkie dodatki i wszystkie mini dodatki, znaczy się gra jest kuzynki ale jak na razie studiuje w Niemczech więc ja sobie używam tych gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starczy, starczy, starczy!!! Na litość boską, ile można?! Pan Wright rozwala mnie swoją naiwnością i brakiem wiary w rozsądek graczy :P
... a najsmutniejsze jest to, że wciąż znajdą się ludzie, którzy kupią następny dodatek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ... na pewno kupię. Już zamawiam żeby mi nie wykupili. ;D A tak na serio to zupełnie nie dla mnie. Kilkanaście hiciorów kisi się u mnie na półce z braku czasu więc grami z serii The Sims nie będzie dane mi się spotkać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 16:45, YOUlia napisał:

Starczy, starczy, starczy!!! Na litość boską, ile można?! Pan Wright rozwala mnie swoją
naiwnością i brakiem wiary w rozsądek graczy :P
... a najsmutniejsze jest to, że wciąż znajdą się ludzie, którzy kupią następny dodatek.
:P


Droga YOUlio :) gdyby produkcja ta się nie sprzedawała, to raczej by jej nie wydawali =D Uwierz, że za każdym razem gdy stoję w empiku przy dziale z grami, (SIMSy mają osobny regał XD ) to zazwyczaj stoi tam również jakaś słodka rodzinka z pociechą i głowią się nad tym, który dodatek tym razem dodać do koszyka XD Mnie też to śmieszy, aczkolwiek ludzie jednak nie mają zbyt wiele tego zdrowego rozsądku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 16:50, 88Bonzo napisał:

> Starczy, starczy, starczy!!! Na litość boską, ile można?! Pan Wright rozwala mnie
swoją
> naiwnością i brakiem wiary w rozsądek graczy :P
> ... a najsmutniejsze jest to, że wciąż znajdą się ludzie, którzy kupią następny
dodatek.
> :P

Droga YOUlio :) gdyby produkcja ta się nie sprzedawała, to raczej by jej nie wydawali
=D Uwierz, że za każdym razem gdy stoję w empiku przy dziale z grami, (SIMSy mają osobny
regał XD ) to zazwyczaj stoi tam również jakaś słodka rodzinka z pociechą i głowią się
nad tym, który dodatek tym razem dodać do koszyka XD Mnie też to śmieszy, aczkolwiek
ludzie jednak nie mają zbyt wiele tego zdrowego rozsądku :P


Też zauważyłem ten osobny regał na dodatki do Simsów 2... taa to jest śmieszne ;], ale i zarazem tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dodatki do Sims 2 to już prawdziwa przesada. Podstawka to wbrew powszechnej opinii, dobra gra.

Może dam szansę MySims :).

Również bawi mnie osobny regał na simsy w Empiku :DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee !! Zbiera mnie na wymiotyy.. Pan Will powinien do tych dodatków dawać plastikowe reklamówki na wymioty... Po cholere robią 3 część skoro ciągle dawają tą kaszanę no dwójki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 17:25, MisioKGB napisał:

Też zauważyłem ten osobny regał na dodatki do Simsów 2... taa to jest śmieszne ;], ale
i zarazem tragiczne.


smieszne i tragiczne to sa takie komentarze... boli Cie to ze gra ma osobny regalik w sklepie ? A moze to ze ktos czerpie radosc z tej gry nie daje Ci zasnac ? napisz dokladnie dlaczego to jest "tragiczne".

kiedy ludzie przestana wypisywac takie bzdury... sam chetnie zagram w Kingdom na moim DSie. No i polecam na DSa Sims Castaway, swietna gra, rozbudowana, a zrobienie jej na 100% trwa sporo czasu. Co do PCtowych versji to opinie mam mieszane - sredniaki, ale dla zabicia czasu czemu nie. Ot aby sie odprezyc pomiedzy poziomami w Brothers in Arms HH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przestańcie błaznować, ciągle tylko nic innego jak tylko "nieee! simsyyy! ratunku!", robicie z siebie gorszych niż te dzieci, które w nie grają. Jestem pewnien, że większość użytkowników forum jeszcze kilka lat temu zagrywała się w Simsy z wywalonymi z zachwycenia gałami (jak mój kumpel na lekcjach informatyki... wyglądał, jakby był zahipnotyzowany :P). Takie komentarze tylko wkurzają, a NIC nie wnoszą do wątku. EmperorKaligula dobrze prawi, kolejkę mu!

Ciekaw jestem, jak wypadnie MySims: Kingdom. Sam nie mam DSa, ale czekam na jakiś raport posiadacza konsolki. :) Sam nic nie mam do Simsów i ich fenomenu, ba, nawet - uwaga! - przyznam się, że jeszcze niedawno sam pogrywałem u siebie w dwójkę (bodajże nawet w wakacje), i bawiłem się... no, przyznaję, dobrze, ale po kilku minutach zaczynałem się wkurzać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! "The Shits" :P Jakby dopłacali to bym tego nie chciał... chociaż może jednak :D Dopłatę bym zatrzymał, a "Shitsy" wcisnął komuś, kto nie żałuje kasy na takie gnioty straszliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dajcie dodatek do The Sims 2:Zwierzaki który będzie się nazywał Smutne Szczeniaki xD a potem z powrotem do Spore. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować