Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

3x The Sims w sklepie gram.pl

27 postów w tym temacie

Jak widać EA dalej prowadzi politykę "złap je wszystkie". Niewiarygodne, ale prawdziwe. Niestety wiem, że są naiwni ludzie, którzy wydają kasę na taki chłam. Z niektórymi miałem nawet bezpośredni kontakt i nie byli to zbyt doświadczeni gracze, co znaczy że Simsy ciągle przyciągają casuali i wyznawców kultu simsowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Sims: battlefield oj czekam czekam. Pierwsze tworzysz ciało żołnierza, a potem idziesz na wojne, a po niej do domku wyspać się i do kibelka.

Żartuję oczywiście xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 16:50, 88Bonzo napisał:

> Starczy, starczy, starczy!!! Na litość boską, ile można?! Pan Wright rozwala mnie
swoją
> naiwnością i brakiem wiary w rozsądek graczy :P
> ... a najsmutniejsze jest to, że wciąż znajdą się ludzie, którzy kupią następny
dodatek.
> :P

Droga YOUlio :) gdyby produkcja ta się nie sprzedawała, to raczej by jej nie wydawali
=D Uwierz, że za każdym razem gdy stoję w empiku przy dziale z grami, (SIMSy mają osobny
regał XD ) to zazwyczaj stoi tam również jakaś słodka rodzinka z pociechą i głowią się
nad tym, który dodatek tym razem dodać do koszyka XD Mnie też to śmieszy, aczkolwiek
ludzie jednak nie mają zbyt wiele tego zdrowego rozsądku :P


Drogi Bonzo :P i właśnie to jest najgorsze, że Maxis wciąż robi mnóstwo ludzi w balona i to ciągle w taki sam sposób - a oni, jak te ostatnie cielęta wciąż się łapią na ten wyświechtany chwyt...
Haha xD, taa, też widziałam tą półeczkę w Empiku, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać nad ludzkimi gustami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować