Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Praca szkoła czy może emerytura :) Czym sie zajmujecie obecnie i jakie macie wizje na przyszłość?

228 postów w tym temacie


Pewnie niektórzy już wiedzą, studiuję biotechnologię. Jak dobrze pójdzie, to niedługo ja skończę, a wtedy pewnie praca w jakimś laboratorium, albo gdzieś tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie czekam na przyjęcie do Liceum do biol- chemu.
Potem pójdę na medycynę, aby w końcu zostać lekarzem w jakimś klubie piłkarskim i tak do emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie studiuje grafike. Jak "bede duzy" zamierzam babrac sie w komiksach i robic grafiki koncepcyjne do gier, ilustracje do ksiazek, ewentualnie branza reklamowa. Ambitne. Ale do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po wakacjach dopiero będe szedł do szkoły średniej na technik informatyk ... bo to najbardziej mnie kręci :) i z tym chciałbym zwiazc moja przyszłośc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 20:52, Moras1990 napisał:

Ja po wakacjach dopiero będe szedł do szkoły średniej na technik informatyk ...

Ja juz jestem na technik informatyk i powiec Ci ze nie żałuje :D Bardzo dużo sie na lekcjach dowiedziałem a w trzeciej klasie (teraz ide do drugie :P ) mozna sobie wybrac specjalizacje :
-aplikacje internetowe
-systemy i sieci komputerowe ( na to ide :D )
-grafika

Dnia 26.06.2006 o 20:52, Moras1990 napisał:

bo to najbardziej
mnie kręci :) i z tym chciałbym zwiazc moja przyszłośc :))

Ja chce skonczyc technikum i wybrac sie na studia zaskocze Was informatyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce zpstac lesniczym, splodzic 15 bohaterow, a na stare lata dokonac przewrotu i zostac krolem Wielkiego Imperium Rzepospolitej Polskiej. Od 500 lat o tym marze:) Sorry za brak polskich znakow ale komp, z ktorego pisze nie jest w Polsce i nie ma polskiej czcionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 23:21, Piger napisał:

co to sepuku :P

To taka samurajska forma samobójstwa, wbijał sobie krótki miecz w brzuch i ciął sobie sporą rane, a drugi samuraj jeśli sie nie myle ścinał mu głowę.

Ja obecnie studiuje anglistyke i tak sobie myśle, może zostane w przyszłości tłumaczem, albo coś, do pracy w szkole raczej się nie śpiesze. Poza tym zastanawiam się nad studiowaniem informatyki nie wiem tylko czego konkretnie, ogólnie jestem jeszcze mocno niezdecydowany, co chce w życiu robić :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zostawaj przypadkiem informatykiem .. zniszczysz sobie życie... Wiem co mówię :D
No chyb,a że będziesz miał miłą państwową fuchę w jakimś urzędzie ... to co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować