Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fatalne sterowanie w Dead Space? "Przesada"

73 postów w tym temacie

Ja w ta gre zazwyczaj popylam na 2500dpi (wiecej moja mysz nie wyciagnie) i gra mi sie tak bardzo dobrze ^^
Ale na samym poczatku troche kamera przeszkadzalal ale to nic do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic :D
Ale czasami nawet na 1600dpi daje rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 14:33, banderas71 napisał:

sciagnalem dead space ale niestety w niemieckiej wersji wiec sterowanie na pc to tragedia.
BLAGAM POMÓŻCIE jak np. zwalnia sie czas lub przesuwa przedmioty. Z góry dzięki

Wyłącz w opcjach vertical sync.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie jest fatalne, za bardzo nie udała im się konwersja wersji konsolowej na PC. Szkoda, że olali klientów, a ja więcej ich produktów nie kupię przed testem ... Vsync nie rozwiązuje problemu, jedynie go zmniejsza. Jeśli wydaję kasę na grę to chyba mogę żądać dopracowanego produktu? Przecież płacę prawdziwymi pieniędzmi a nie z ksero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 14:16, dominik713 napisał:

Najpierw się dowiedz ;P

To zdanie powinieneś skierować w swoją stronę, nie moją. To nie ja oskarżam kogoś o piractwo, nie mając dowodów popełnienia tegoż przestępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh , jakie złe sterowanie ...
Akurat tutaj miałem wygodę . gdyż jestem również fanem gier sportowych i posiadam pada. Dlatego też gra w Dead Space okazała się jeszcze większą przyjemnością niż się spodziewałem .
Ponadto dziwie się , że ,macie z tym problem . Przecież fani sur horr powinny już dawno być zaopatrzeni w taką rzez jak PAD . Resident , ALone , Silent - to tylko kilka pionerskich gier które powstały głownie z myślą o konsolach -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 09:42, dominik713 napisał:

Lol,pomagasz piratowi? :D

O fakt - zwróciłem uwagę tylko na to, że pisał o problemie ze sterowaniem myszką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś tu jeszcze trafił. Żeby zwiększyć czułość myszy można zrobić to co wyżej wyłączyć w opcjach gry vertical syn (trochę pomoże ale za mało), więc wchodzimy do (Pamiętać żeby włączyć pokazywanie ukrytych plików/katalogów):
C:\Documents and Settings\(nasza nazwa użytkownika)\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Electronic Arts\Dead Space
i w pliku settings pozycja ustawiamy np na dwa czyli:
Control.MouseSensitivity = 2.00000000
lub więcej i gra się 100 razy lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sterowanie nie przeszkadza. uważam, że buduje klimat, w końcu w takim kombinezonie nie powinniśmy się czuć super zwrotni itp..zresztą główny bohater nie jest żadnym herosem i nie przybył na statek w celu zabijania obcych ;) Gra jak dla mnie najlepsza od czasu Silent Hill ''a 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować