Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2007 o 15:33, żyrafa napisał:

mozecie mi powiedziec ile ma odcinkow 1 i 2 seria??


Oba po 23 odcinki jak się nie myle, z tym, że odcinków drugiego sezonu jest jak narazie 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 21:50, awesome napisał:

Oba po 23 odcinki jak się nie myle, z tym, że odcinków drugiego sezonu jest jak narazie 21


Gwoli ścisłości 22+22 odcinki oraz po jednym odcinku "łączącym" dwie połówki sezonu - ale to jest raczej zlepek fragmentów aniżeli pełnoprawny odcinek. Drugi sezon kończy się za około 125 godzin - wtedy to będzie premiera finałowego odcinka: "Sona". Potem nerwowe ~3500 godzin oczekiwań na trzeci sezon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to pisalem to odcinek juz byl bo premiera byla 26.03
a co do nazwisk to sorry ale pisalem pozno i w pospiechu i nie myslalem nad odmiana i pisownia xD
thx za kawalek wiadomosci :*
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 12:46, hans olo napisał:

> Agent nie agent jak Lincoln ma takie muły na rękach i jest wogole tak umiesniony to powinien

> mu całą szczenke połamać jak go walną te pare razy.
Żeby złamać nie wystarczy sama siła. Trzeba jeszcze umieć. Lincoln raczej wygląda na takiego,
co jak juz łamie kosci to raczej z przypadku niz zamysłu.



No co jak co ale on sie wychował "na ulicy" wiec pewno nie raz się bił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 22:51, Illidan Shando napisał:

> > Agent nie agent jak Lincoln ma takie muły na rękach i jest wogole tak umiesniony
to powinien
>
> > mu całą szczenke połamać jak go walną te pare razy.
> Żeby złamać nie wystarczy sama siła. Trzeba jeszcze umieć. Lincoln raczej wygląda na takiego,

> co jak juz łamie kosci to raczej z przypadku niz zamysłu.


No co jak co ale on sie wychował "na ulicy" wiec pewno nie raz się bił

Rzeczywiście Lincoln to niezły osiłek, ale nie należy zapominać, że Mahone jest agentem i wie jak należy się bić, nie potrzebuje tyle siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli co 3 sezon bedzie za 4 miechy czyli w sierpniu?!?!?!
dosc dlugo biorac pod uwage ze odcinki nie sa krecone na bierzaco no ale aktorzy tez musza odpoczac
mam tylko nadzieje ze nie bedize 4 serii bo serial moze sie zepsuc jak Losty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 22:53, ...TrzCIna... napisał:

czyli co 3 sezon bedzie za 4 miechy czyli w sierpniu?!?!?!
dosc dlugo biorac pod uwage ze odcinki nie sa krecone na bierzaco no ale aktorzy tez musza
odpoczac
mam tylko nadzieje ze nie bedize 4 serii bo serial moze sie zepsuc jak Losty


Dokładniej 29 sierpnia ;) Po więcej "niusów" odsyłam na mojego GSa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 22:43, qrczak90 napisał:

> Oba po 23 odcinki jak się nie myle, z tym, że odcinków drugiego sezonu jest jak narazie
21

Gwoli ścisłości 22+22 odcinki oraz po jednym odcinku "łączącym" dwie połówki sezonu - ale to
jest raczej zlepek fragmentów aniżeli pełnoprawny odcinek. Drugi sezon kończy się za około
125 godzin - wtedy to będzie premiera finałowego odcinka: "Sona". Potem nerwowe ~3500 godzin
oczekiwań na trzeci sezon :D


No fakt. Jeszcze 1 odcinek i znowu czekanie. czyli w jaki miesiąc zadebiutuje 3 sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

29.08.2007 prawdopodobnie pod zmieniona nazwa serialu.90% wątków z 2 sezonu ma zostać rozwiązane oraz pojawią się 4 nowe osoby wybrane na castingu w tym jedna kobieta która rozkocha w sobie jednego z głownych bohaterów (linc?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko fajny gram site :)
teraz juz wiem co to jest bo wczesniej nie mialem pojecia xD
widze ze jestes fanem Guild Wars
info o nowym odcinku PB nie czytam bo jeszcze nie widzialem a nie chce sobie psuc zabawy
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER!!!
Chciałem się zapytać, czy uważacie, że Michael symulował świra w izolatce, czy na prawdę mu odbiło? Na początku od razu pomyślałem, że symuluje, ale po namyśle nad jego schorzeniem psychicznym wywnioskowałem, że mógł na chwilę sfiksować. Co Wy o tym sądzicie?
KONIEC SPOJLERA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to będzie spojler, ale nie będę ryzykował, oznaczę go w sposób przewidziany w regulaminie :D
**********************SPOILER!!**********************
Według mnie to zrobił to specjalnie, żeby dostać się do psychiatryka, aby Haywire narysował wypalony kawałek planów. Choć czasem można pomyśleć, że jest on naprawdę jest chory psychicznie, ten jego diaboliczny uśmieszek... ;). Ale gdyby nie ta jego niska inhibicja, dzięki której widzi śrubki i podkładki, a nie np. całą lampę, ucieczka z Fox River by się nie powiodła :P
**********************KONIEC SPOJLERA!!**********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 13:57, Damian14BO napisał:

Nie wiem czy to będzie spojler, ale nie będę ryzykował, oznaczę go w sposób przewidziany w
regulaminie :D
**********************SPOILER!!**********************
Według mnie to zrobił to specjalnie, żeby dostać się do psychiatryka, aby Haywire narysował
wypalony kawałek planów. Choć czasem można pomyśleć, że jest on naprawdę jest chory psychicznie,
ten jego diaboliczny uśmieszek... ;). Ale gdyby nie ta jego niska inhibicja, dzięki której
widzi śrubki i podkładki, a nie np. całą lampę, ucieczka z Fox River by się nie powiodła :P
**********************KONIEC SPOJLERA!!**********************

No właśnie chodzi mi o to, że przez tę inhibicję zfiksował w izolatce, a podczas tranportu do psychiatryka mu przeszło. Dlatego się właśnie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 17:30, awesome napisał:

A ja panowie jestem na 20 odc 2 serii i dzisiaj zamierzam sobie obejrzeć odcinek numer 21.
Tylko niech czas sobie znajdę.


Znajdź sobie popcorn jeszcze, bo odcinek wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 20:40, Szczur22 napisał:

Znajdź sobie popcorn jeszcze, bo odcinek wymiata.

Sorry moze jestem zbyt wymagający, ale co w nim wymiata? Powoli kończą wątki i co by nie mówić to jednak ze szczególnym naciskiem na "powoli" tzn. bez żadnej pompy. Kellermana prawie zrównali z Bellickiem, co mnie bardzo zniesmaczyło nie wiem czy doskonale zadbany pistolet, który zciął się zanim wystrzelił to zbwienie dla odcinka czy bagno go pogrążające, bo strasznie to naciągane, ale jego śmierć byłaby już przegięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też 2x21 bardzo się podoba.Dla mnie najlepszy odcinek w drugiej dziesiątce 2 sezonu (10-21).Z kolei odcinek 20 to kompletna klapa,przedłużany na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować