Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2007 o 19:55, Kukowsky napisał:

> czarek.k
Dokładnie tego nie wiemy. Możemy tylko się domyślać.

Może o tym że ich zlapią, wyślą do fox river, a oni zpowrotem uciekną :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:55, Kukowsky napisał:

> Mówisz o Tweenerze??
Ach ten Polsat i ich tłumaczenia, co nie? ;) Tylko on potrafi przetłumaczyć "Prison Break"
na "Skazany na Śmierć", Tweener na Sierotka, a Haywire na Świrus. :P (eh... kto to widział
ksywki tłumaczyć)

> czarek.k
Dokładnie tego nie wiemy. Możemy tylko się domyślać.


W sumie to Haywire dobrze przetłumaczyli :D A Tweener to zawodnik w koszykówce za niski na atak i za wolny na inne pozycje. Czyli sierotka :D Dla mnie szczytem była wózetka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do moonmena- Bellicka nie wrobili w zamordowanie laski z poczty, tylko tej z hotelu w Panamie, gdzie urządzili zasadzkę. Czy to wogóle oglądałeś końcowe odcinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 21:11, Wiadroman napisał:

Druga jednak wciaz jest dobra, a przede wszystkim ejj poczatek, kiedy
dosc czesto pojawia sie moj ulubieniec - Haywire. :D



Tak jest, był świetny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 08:08, JackXP napisał:

> Druga jednak wciaz jest dobra, a przede wszystkim ejj poczatek, kiedy
> dosc czesto pojawia sie moj ulubieniec - Haywire. :D


Tak jest, był świetny ;)


On była boski :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 08:23, wadik12 napisał:

>
> Tak jest, był świetny ;)

On była boski :|


Chyba był. Jego postać świetnie rozluźniała napięty scenariusz serialu. Ciągła ucieczka, pieniądze w Utach, pobicie Bellicka w Fox River. To wszystko trzymało w napięciu i miło było trochę się rozluźnić oglądając sceny z Haywirem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za to pytanie pewnie sie ktos pytal wczesniej i to nie raz ale KEIDY JEST PREMIERA 3 SEZONU?
z gory dziek iza wyrozumialos i odpowiedz :))
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 23:14, ...TrzCIna... napisał:

sorry za to pytanie pewnie sie ktos pytal wczesniej i to nie raz ale KEIDY JEST PREMIERA 3
SEZONU?
z gory dziek iza wyrozumialos i odpowiedz :))
pozdr.


Premiera odcinka 3x01 odbędzie się na antenie telewizji Fox, 29 sierpnia b.r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co to jest ta SONA ? W jakim celu zwabili Scofielda do tego więzienia, bo nie wieże, że to przypadek iż Mahon i on siedzą razem w jedym zakładzie karnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 20:56, Seqiu napisał:

Wie ktoś co to jest ta SONA ? W jakim celu zwabili Scofielda do tego więzienia, bo nie wieże,
że to przypadek iż Mahon i on siedzą razem w jedym zakładzie karnym...


szczerze mowiac to w tym serialu w ogóle nie było przypadku, wszystko było zaplanowane
PS: No właśnie? po co tam zwabili ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A T-Bag czasem nie pracował dla Firmy ? W ostatnim odcinku jest taka akcja, że przychodzi jakiś facet do więzienia, a T-Bag chce aby ten go wyciągnął, bo jak to on określił mieli umowe. W tej umowie T-Bag miał wystawić Scofielda i podobno to zrobił, tylko nie wiem w jaki sposób. Oglądając cała pierwszą i drugą serię nie zauważyłem, aby T-Bag miał być jakąś przynętą na Scofielda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:41, Seqiu napisał:

A T-Bag czasem nie pracował dla Firmy ? W ostatnim odcinku jest taka akcja, że przychodzi jakiś
facet do więzienia, a T-Bag chce aby ten go wyciągnął, bo jak to on określił mieli umowe. W
tej umowie T-Bag miał wystawić Scofielda i podobno to zrobił, tylko nie wiem w jaki sposób.
Oglądając cała pierwszą i drugą serię nie zauważyłem, aby T-Bag miał być jakąś przynętą na
Scofielda...

Same tajemnice. Mam nadzieję, że w 3 serii wszystko się wyjaśni i nie będą tego dalej ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:41, Seqiu napisał:

A T-Bag czasem nie pracował dla Firmy ? W ostatnim odcinku jest taka akcja, że przychodzi jakiś
facet do więzienia, a T-Bag chce aby ten go wyciągnął, bo jak to on określił mieli umowe. W
tej umowie T-Bag miał wystawić Scofielda i podobno to zrobił, tylko nie wiem w jaki sposób.
Oglądając cała pierwszą i drugą serię nie zauważyłem, aby T-Bag miał być jakąś przynętą na
Scofielda...



No dokładnie. Mieli umowę, ale ten facet go nie wypuścił. Może T-Bag znowu się spotka ze Scofieldem w Sonie? ;>

Tak na marginesie, to trochę mi żal Bellicka; mam nadzieję, że go nie uśmiercą, bo to fajna postać jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie nie zadługo ciągnie się ten serial, będzie jak "LOST" czyli nudny.(nie mam na myśli że Prision Break to głupi serial wręcz przeciwnie super)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 17:43, mati59 napisał:

Jak myślicie nie zadługo ciągnie się ten serial, będzie jak "LOST" czyli nudny.(nie mam na
myśli że Prision Break to głupi serial wręcz przeciwnie super)


Początek 3 seoznu Lost był nudny :D Ale reszta była ok :D Oby sezony 4, 5 i 6 też takie były. Prison Break ma mieć tylko 3 sezony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:41, Seqiu napisał:

A T-Bag czasem nie pracował dla Firmy ? W ostatnim odcinku jest taka akcja, że przychodzi jakiś
facet do więzienia, a T-Bag chce aby ten go wyciągnął, bo jak to on określił mieli umowe. W
tej umowie T-Bag miał wystawić Scofielda i podobno to zrobił, tylko nie wiem w jaki sposób.
Oglądając cała pierwszą i drugą serię nie zauważyłem, aby T-Bag miał być jakąś przynętą na
Scofielda...

* * * SPOILER * * *
Końcówka II sezonu dosyć zawiła była, jednak mi się wydaje, że T-Bag zaczął współpracować z Firmą w chwili schwytania go w Meksyku. W momencie gdy Kim powiadomił Mahone o wysłaniu go do Meksyku wspomniał on też o tym, że Bagwell został złapany w Meksyku i wówczas zostało coś wspomniane o zmianie strategii. Po prostu T-Bag został uwolniony w celu zrobienia zasadzki w Panamie, Mahone na forum podał się za Sucre i powiadomił Scofielda o tym, że T-Bag jest w Panamie. Jak wiemy z oglądania odcinków zasadzka odniosła swój pożądany skutek i Michael zjawił się w pobliżu hotelu Fin Del Camino, jednak tam już nie wszystko poszło po myślach firmy. ;) Mam nadzieję, że udało mi się przynajmniej trochę rozwiać Twoje wątpliwości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

a kto to był tamten pan, który powiedział: "Tego właśnie od niego oczekujemy"
to była odpowiedź na pytanie "Co będzie jeśli Scofield ucieknie z SONY?"
w ostatnim odcinku to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować