Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2007 o 16:01, kobe92 napisał:

Jest tu nowy, dość często zdarzają mu się rozmaite błędy(literówki, ortografia), wiec wnioskuję,
że jest dość młody;). Widziałem go niedawno w jakimś temacie o sprzęcie (chyba). Ma obywatela,
ktos mu nagadał, że będzie miał Własny Tytuł, ale czeka go jeszcze dłuuuga droga:)


dzieki ze mnie opisales. jakis kolega mi powiedzial ze bede mial tytul ale przede mna dluga droga, i ty muwisz ze tez wiesz chyba macie racje :) No cuz postaram sie jakos ;p kobe92 - fajny kolega, moge cie dopisac do listy ulubionych forumowiczuw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

Kojarze tego forumowicza prawdopodobnie z oficjalnego tematu gry Gothic III. Swego czasu pomagałem tam ludziom dzisiaj już mnie to nie jara tak jak wtedy. Ale mniejsza ze mną. Na avku i częściowo w nicku ma miłą owcę. Gdyby tłumaczyć nick wyszłoby coś jak Gotycka owca lub owca z gotyku. Ciekawe czy było to zamierzone. Jest przodownikiem, czyli na forum długo przebywa. Po opisie przypomniałem sobie, że jest to człowiek, z którym dokonałem niebywałej rzeczy. Dzięki tweakowaniu z moją skromną pomocą odpalił on Gothica w 800x600 co dla znawców tematu jest nie lada osiągnięciem zwłaszcza na jego maszynie, której konfigurację zamieszcz w tymże opisie. Jest dobrym forumowiczem i życzę mu jak najlepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Stary dobry YahooPL, co ja bym bez niego zrobił ^_^. Haksior, który niebywale mi pomógł z "trójeczką". Do wszystkich - radzę słuchać jego rad, bo naprawdę pomagają. Nazywa się Jan/Jasiek i chyba lubi swoję imię. Na avku ma miłego ryjka - emota, cieszącego mordkę. Powtórze ale tak mi się zdaję, że jest chba ministrantem, bądź awansował już na lektora. Wnioskuję to po jego misternym opisie. O statusie słów kilka... od początku mego pobyta na forum "Jasiek" ma rangę Brygadzisty, więc nieuchronnie zbliża się Delegacja czego mu życze jak najbardziej. Odwzajemniam jego sympatię, którą mnie daży i w pełni polecam tego użytkownika (nie to, że coś do siebie mamy takiego o czym teraz każdy myśli ^_^).

Pozdrowienia dla niego i wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

Niewątpliwie fan Gothica, może tylko trójki, może całej serii. Podaje parametry swojego kompa, może po to by się pochwalić, jeżeli tak to niechaj wie, ze na mnie wrażenia nie zrobił. Podaje swoje gg, ma bardzo wysoką samoocenę, trochę za wysoką jak na mój gust (jest wyższa od mojej, skandal). Pozdrawia niejakiego Yukie''go. Ma dziwnego avka, ale przynajmniej komponuje się z jego xywą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

Mój poprzednik jak zauważyli niektórzy poprzednicy jest fanem Gothica... niezauważyli jednak jednego drobnego szczegółu. Otórz mój poprzednik nie tylko gra w Gothica ale i podburzył w nim wszystkich swoich bliskich koegów tzn wszystkie owce i teraz gdy będziecie jakąś mijać w grze może was np zaatakować, pogryść, obsikać ;] kopnąć w kostkę, lub wile innych małoprzyjemnych rzeczy... Strzeszcie się więc OWIEC!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85

Niestety temat zaczyna mi się już nudzić bo nie ma nowych ludzi do opisywania. No ale jak trzeba to trzeba. W tym wypadku mamy do czynienia ze starszym i bardziej dorosłym użytkownikiem o ile 85 w jego nicku odnosi się do jego rocznika ale tak pewnie jest. Na avatarze widnieje flagowa postać korporacji Disneya. Ma wyższy odemnie status więc jest trochę bardziej zaawansowany niż ja jeśli chodzi o bytność na tym forum. Opisuje poprzedników w niestandardowy sposób mimi-historyjkami co się dobrze widzi. Jest skory do rozmowy na gg co chyba nidługo wykorzystam. Ogólnie brak zastrzeżeń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

I znów YahooPL...Ile razy ja cię widziałem...a ile opisywałem...Dobra,zrobię to kolejny raz.Niedawno wrzucił do podpisu swój numer gg,więc pewne lubi zawierać nowe kontakty.Reszta podpisu jest trochę dziwna,ale ok.Ma brygadzistę,więc trochę na forum jest(oczywiście życzę Delegata).Jego nick kojarzy mi się z Yahoo,ale on tego stanowczo zaprzecza.Ma fajnego avka,na którym jest(chyba)jakiś emotikon z jakiegoś komunikatora internetowego.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pan m.
Pierwsze co mi przychodzi na myśl po obejrzeniu nicka i avatara tego usera, to Pan Samochodzik :) Lubi różnego typu zabawy i gry, których nie brak na naszym forum. Po jego podpisie łatwo wywnioskować, jaka marka samochodów jest jego ulubioną ( w avatarze z resztą też widać). Dość często opisuje tutaj różnych forumowiczów - więc albo bardzo lubi improwizować, albo zna wielu uczestników naszego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm ... Po przeczytaniu nicka na myśl odrazu przychodzi mi ( i chyba nie tylko mi ) polska Epopeja Pan Tadeusz :)
Niestety nie kojarzy mi się ona zbyt dobrze gdyż dostałem yy...yy... nie zbyt zadowaljącą ocene z kartkówki z tej własnie lektury :) Na szczęście z recytacji Inwokacji dostałem już lepszą ocenke więc Pan Tadeusz jest neutralny dla mnie :) Ani ziębi , ani grzeje ...

Avatarek jest całkiem fajny :) Widze białą okapturzoną głowe :PPP ..mhm tylko kto to jest :D ?

Po podpisie ... no cóż .. napewno lubi metal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz

Użytkownik znany mi przedewszystkim z wątku "Zdjęcia forumowiczów". Trochę tam na niego naskoczyłem, za co teraz przepraszam przemyślając całą sprawę ^_^. Lubi chyba mrok, bo zarówno na jego zdjęciach dodawanych do tematu jak i avatar o tym sugerują. Pewno (,a raczej napewno ^_^) nazywa się Paweł, wiadomo dlaczego. Jest Przewodniczącym, a więc bardzo zaawansowanym userem o także zaawansowanym czsie pobytu na naszym forum. Opisuję się jako "książe wampirów" - może lubi gacki albo nietoperze wampiry ^_^... Jako drugi człon w podpisię widnieję jakaś frazeologiczna myśl, której nie mogę zbytnio rozcyfrować. Lubi Black Metal i Techno, być może skreczuję sobie w domu jakiegos Vadera z Mandaryną, bądź coś w tym stylu...

Jak zwykle życzę awansu (na Sekretarza, nieźle ^_^) i w kierunku wszystkich wielkiw pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

A oto człowiek, który gra w Gothica III na 256 RAM dzięki mojej skromnej pomocy. To jeden z niewielu sukcesów na tym forum jakich dokonałem ale zawsze coś. Niestety zauważyłem, że dosięgnęła go ręka moderatorów. Z przodownika zostało tylko wspomnienie i teraz szlaja się po forum jako tania siła robocza. Szkoda ale ma nadzieję, że odrobisz tą stratę. Daje gg czyli lubi gadać z ludźmi i zawierać nowe znajomości. Często udzielał się w temacie o Gothicu właśnie. Nie raz pomagałem mu w pobocznych sprawach. Lubie go i ten degrad nie starł mojego dobrego wrażenia. Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL
Widzialem go wiele razy. jest brygadzista, jest tu juz troche. Kiedys spamowal, ale sie ograniczyl (i dobrze). Na avatarze ma emotonike. Nie wiem z kad moze pochodzic jego nick. Podaje gg to znaczy, ze jest otwarty na nowe znajomosci. Pisze dlugie posty (szczegolnie w tym temacie:P). Raczej nie przysparza pracy moderatorom. Ma jakis przytoczony tekst w opisie.Na ogol spoko forumowicz. Zycze mu szybkiego awansu itp. itd.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL
Widzialem go wiele razy. jest brygadzista, jest tu juz troche. Kiedys spamowal, ale sie ograniczyl (i dobrze). Na avatarze ma emotonike. Nie wiem z kad moze pochodzic jego nick. Podaje gg to znaczy, ze jest otwarty na nowe znajomosci. Pisze dlugie posty (szczegolnie w tym temacie:P). Raczej nie przysparza pracy moderatorom. Ma jakis przytoczony tekst w opisie.Na ogol spoko forumowicz. Zycze mu szybkiego awansu itp. itd.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL
Widzialem go wiele razy. jest brygadzista, jest tu juz troche. Kiedys spamowal, ale sie ograniczyl (i dobrze). Na avatarze ma emotonike. Nie wiem z kad moze pochodzic jego nick. Podaje gg to znaczy, ze jest otwarty na nowe znajomosci. Pisze dlugie posty (szczegolnie w tym temacie:P). Raczej nie przysparza pracy moderatorom. Ma jakis przytoczony tekst w opisie.Na ogol spoko forumowicz. Zycze mu szybkiego awansu itp. itd.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL
Widzialem go wiele razy. jest brygadzista, jest tu juz troche. Kiedys spamowal, ale sie ograniczyl (i dobrze). Na avatarze ma emotonike. Nie wiem z kad moze pochodzic jego nick. Podaje gg to znaczy, ze jest otwarty na nowe znajomosci. Pisze dlugie posty (szczegolnie w tym temacie:P). Raczej nie przysparza pracy moderatorom. Ma jakis przytoczony tekst w opisie.Na ogol spoko forumowicz. Zycze mu szybkiego awansu itp. itd.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.
Brygadzista, którego widuję często w tym temacie oraz w konkursie na najlepszego avatara. Zdaje się, że nawet kilka razy prowadził konkurs w zastępstwie. Jest fanem całej serii Gothic, jak chyba pół forum ;) A avku ma jakąś głowę, nie bardzo wiem co dokładnie, ale nie jestem pewny czy chce wiedzieć ;p Sporo udziela się w forumowych zabawach, najwięcej w "historyjce". Dodam, że sympatyczny z niego jegomość :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować