Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Cesarro

Szmat czasu mnie w tym temacie nie było. Opisywać osobę będe, której praktycznie tutaj nie widzę, chociaż opis "Kochana Polsko... dzięki za wszystko" kojarzę. Patriota, jak z opisu wynika interesujący się piłką nożna jak z GS wynika. Dopinguje Górnika Zabrze (czyli jesteśmy na innych fraontach, jednak w "Wielkich Derbach Górnego Śląska" jestem za Górnikiem :P) i Arsenalu Londyn. Czyli i tu jesteśmy na przeciwnych frontach. Prócz piłki nożnej podobnie jak i ja interesuje się fantastyką, ale lubi Tolkiena - to nas różni. :P
Uczeń gimnazjum ostatniej klasy jeśli dobrze liczę... Zapewne w tym roku gorąco przygotowuje się do egzaminu na koniec gim, jak każdy... :P
Świetna tapeta na GS, szkoda tylko że w zbyt małej jak na mój monitor rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar

Nie mogłem sobie odmówić :) Chyba najlepiej znany mi gramowicz, z którym miałem nawet przyjemność spotkać się w rzeczywistości. Początkowo stoczyliśmy pełno zażartych dyskusji, aż w końcu zaczęliśmy rozmawiać na gg, co zresztą robimy regularnie do dziś. Mamy sporo zbliżonych poglądów, przede wszystkim zgodnych z konserwatywno-liberalnym nurtem ideowym. Vaxinar jest germanofilem i kibicem piłki nożnej, z czego na forum jest znany. Ach, no właśnie - jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych użytkowników i mnożna Go potkać w zasadzie w każdym temacie, w którym toczy się ciekawa dyskusja, do której zawsze doda swoje 3 grosze. Posiada rzadko spotykaną dziś umiejętność: nie boi się pytać, co bardzo ułatwia konwersację i zrozumienie stanowiska drugiej strony. Co tu dużo mówić - inteligentna bestia. Nie wiem, czy mam jeszcze coś dodawać, bo chciałoby się powiedzieć: koń jaki jest każdy widzi :P (przez co rozumiem oczywiście, że prawie wszyscy Vaxinara znają). Co do samego nicku - nie lubi jak się go skraca, wiem bo sam kiedyś gafę strzeliłem, na co zareagował wielkim oburzeniem. Podkreślił też, że etymologia pseudonimu nie ma nic wspólnego z nazwą maści. Nie wiem skąd wziął to przypuszczenie ;D Tak czy siak zwracanie się per "Vax" możecie sobie odpuścić, bo dosięgnie Was Partyjne Ramię Sprawiedliwości. Obecnie wypatruje długo oczekiwanego awansu, co z pewnością wkrótce nastąpi. No cóż - starczy tego dobrego, bo do jutra opisu nie skończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

User''a kojarzę z niektórych tematów. Jednak zauważyłem jedną istotną rzecz, a mianowicie zaczął więcej pisać na forum :) Ostatnio był to jeden post na tydzień (no może przesadziłem), a teraz to troszkę więcej ale mniejsza o to. Ma prosty, aczkolwiek czytelny i przyzwoity, rzekłbym piękny layout, autorstwa Obiego-Wana Kenobiego. Na avku ma, a jakże postać popularnego Homera z rodzinki Simpsonów :) Przy okazji powiem że jest to Fajny avek, którym gaax o ile pamiętam zajął drugie miejsca w "Konkursie na najlepszy avatar" :* Widocznie lubi kolor niebieski, gdyż ten dominuje na jego sajcie. Na gram.pl ma dość długi staż, o czym zresztą dumnie mówi jego ranga - Przewodniczący. Znaczenia Jgo nicku do dziś nie zrozumiałem, tak samo jak i podpisu :/ hmm Jest studentem politologii i interesuję się RPG''ami, polityką, turystyką i historią. Gra w jedną ale za to jak bardzo zacną gierkę, jaką jest Heroes of Might and Magic V... Pisze raczej dłuższe posty i sensowne. Skoro o postach mowa to szanowny Gaax ma ich na koncie 3003, co daje nam liczbę nie małą :) Recki nie napisał żadnej ale czy ma to coś do znaczenia?
Tradycja mi nakazuje, Życzyć WT (dużo Ci nie brakuje :) i spędzania radosnych chwil na forum!
Pozdrawiam! <:PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE_JANEK

Opiszę dziś jednego z moich ulubionych forumowiczów - PRINCE JANKA (P_J w skrócie). Więc jest to już jak widzimy Delegat. Matko święta... A pamiętam jak pod koniec lipca był jeszcze robotnikiem... heh :) Szybko awansował, nie ma co. Pamiętam, że kiedyś pechowo dostał dwa degrady pod rząd najpierw na Przodownika a potem na Robotnika za dopisywanie się w tematach do zamknięcia. Miał wtedy skończyć z Gram.pl lecz na szczęście tego nie zrobił. I bardzo, bardzo dobrze! Bowiem dzięki własnemu uporowi jest dziś Delegatem. gratuluję mu tego. :] Co do samego usera, to jest on miły i rozmowny. Ja sam go kiedyś zawiodłem dość mocno, lecz przeprosiłem go za to i mam nadzieję, że mi wybaczy. Ostatnio miał nie miłą przygodę na GS`ie gdzie user o nicku Beez go obrażał a także innych.. Lecz cała sprawa (po części być może pod wpływem nagłośnienia jej przeze mnie) została zakończona poprzez usunięcie GS`a tegoż usera oraz daniu -2 do statusu. Po awatarze mozemy się dowiedzieć, że P_J lubi starą grę Mario. Ja w nia nie grałem, lecz wiem, że to klasyka. :] Nick jest dość oryginalny i mówi nam, że user jest fanem serii Prince of Persja. Czyli doskonałej... hm... gry akcji. :)

Powodzenia na forum życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Falconer

Opiszę forumowicza, znanego wileu wam lepiej niż się niektórym wydaje...Słowa - klucze: Prison Break, Olamagato, CzystyZysk, BAN, kłotnia. Już kojarzycie? :P W awatarze ma grafikę z gry Mafia, więc wnioskuję, że ją lubi. Jak dla mnie bez sensu jest pisanie ksywki w avku, skoro jest on już nad rangą, ale cóż...Każdy ma inny gust :) Obecnie Przodownik, ale pewnie będzie się piął dalej. Jak narazie 204 posty na liczniku. W kilku tematach się mi już przewinął, ogólnie wszechstronny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Azreix
nie znam usera więc oprę się o sajta...
A więc... Nick nie mówi mi absolutnie nic. Awatar-widnieje na nim jakaś dziwna postac w typowo "błazeńskiej" czapce. Podpis typowy dla miłośników technologii.
User na imię ma Paweł i co jest niepokojące jest młodocianym alkoholikiem! Ma 14 lat a kieruje się w życiu sentencją: "człowiekiem jestem i nikt kto ma wódkę nie jest mi obcy". Nie brzmi to ciekawie dlatego podejrzewam iż to tylko żart. Choc w "o mnie" pisze iż kocha kobiety i wino. Jednak to mnie utwierdza w przekonaniu iż robi sobie jaja. Na sajcie roi się od "kulturalnego języka". Nazbyt wierzący to on chyba nie jest. Można to stwierdzic czytając parodię ogłoszeń parafialnych, czy kierowaniu się do ludzi zwrotem "parafianie". o szacunku to nie świadczy ale kto wie co się dzieje w jego psychice. Żywię głęboką nadzieję iż nie należy do "pokolenia Neo".
Poza tym... cóż wiele nie dodam raczej. Powiedziałem tyle ile "gryzło" mnie w oczy...
Pozdrawiam
Samildanach
P.S. Falconer daj na wstrzymanie i jesli chcesz mnie wlasnie opisac to nie rob tego ok? wystarczy dwa razy w ciagu dwoch dni... poza tym dwukrotnie napisales to samo. wrzuc na luz i daj innym sie wykazac. z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach
Forumowicza widzę dość często w tym temacie, jak chce kogoś opisać to zawsze przychodzi mi właśnie jego albo gaaxa no i zawsze odpuszczałem bo nie wiedziałem co. Tak więc zauważyłem, że ów forumowicz chyba lubi pisać po nocach, o czym świadczy choćby ten post. Może nie może zasnąć w nocy albo lubi taki tryb życia(z tego co wiem to chyba nie jest za abrdzo zdrowy). Patrze na gs i zauważyłem wpis, że chciał odejść ale jednak powrócił:) to dobrze bo myślę że spokojnie można z nim pogadać. Ciekawi mnie jak mu idzie trening do zamierzonej wyprawy;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

User ten, o nieprzeciętnym nicku jest przeze mnie często widywany na forum. Doszedł już do poważnej rangi Przewodniczącego, więc teraz czeka go długa droga do Sekretarza. W podpisie jak zanikająca grupa userów podaje swój bezpośredni kontakt. Zapewne korzysta jeszcze z monitora o rozdzielczości 1024x768 o czym świadczy GS :) Dużo wpisów i znikoma ilość komentarzy. Jest na gram.pl chyba od początku jego istnienia. Nazywa się Jacek, choć znając ludzi zamylają xD No dobra, żartowałem. Gra w gry mocno fantastyczne, znane na ogół graczom. Pozostaje mi życzyć szybkiego awansu. Zdrowia.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific
Też jest widywany prze ze mnie na forum często, nie tylko w tym temacie. Ma dość dziwny nick, wg mnie znaczy on coś na przykład unii na Pacyfiku ale nie wiem w ogole o co chodzi:) No trudno, chyba że dostane jakieś wyjaśnienia:) Po jego avatarze moge wywnioskować, że oglądał lostów, albo dalej ogląda, patrze na gs i upewniłem się w tym przekonaniu. Jest chyba tez fanem motoryzacjii, o czym świadczą filmiki na gramsajcie. Życzę szybkiego awansu na przewodniczącego, moge Ci ustąpić tego miejsca, tylko że najpierw sam musze awansować:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Witaj. Opiszę Cię dzisiaj, jeśli nie masz nic przeciwko.

Nie masz?

Nie.

To dobrze, wiec zaczynajmy opis, ok?

Ok.

Jesteś tego pewny?

Tak myślę. A-ha.

Wiesz, jakby co, to mogę anulować pisanie tego posta...

Nie, wiesz... Opisz mnie.

Ok, jak sobie życzysz. Ale od tego nie będzie odwrotu.

Spoko, opisuj mnie.

Więc tak. W awatarze widzimy jakąś komiksową postać. Nie wiem kto to, lecz awek wygląda przeciętnie. Po nicku możemy dowiedzieć się nie więcej niż to, że chłopak ten lubi lisy lub Lisa... Tomasza Lisa. ;) Jest to już przewodniczący, więc ma dość długi staż na forum. Nie będę sprawdzać statystyk, odrazu przejdę na omawiania GS`a. Na GS`ie Lisa widzimy tygrysa. :P A nawet dwa, bo tygrysy. ;) Cóż za bez sens, było sobie wpisać nick Tygrys899 :-) Tapeta ładna, lecz wszystko to mało czytelne jest. Zmień tapetę na ciemniejszą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Falconer
Forumowicza opisuje po raz pierwszy, nie widziałem go nigdzie indziej niż tutaj. Poprzedni jego post, w którym opisywał mnie, był bardzo oryginalny, pierwszy raz spotkałem coś takiego w tym temacie, choć jestem od dawna starym wyjadaczem. Jego nick kojarzy mi się tylko z jedną piosenką, mianowicie "Halcyon & on & on". Nie wiem czemu mi się z tym kojarzy, no ale tak wyszło:). Po podpisie moge wywnioskować, że czeka na 9 odcinej Prison Breaka 3, no w sumie ja też czekam niecierpliwie(nie wiem po co ta przerwa). Chyba chciałby również, alby GTA IV wyszło na peceta, mi to w sumie obojętne, bo nie grałem w poprzednie części. Życzę szybkiego awansu i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Przewodniczący, którego ostatnio mało widywałem. User ten z nieznanych mi przyczyn nie posiada opisu, szkoda ,bo opis często przekazuje swojego rodzaju informację o danej osobie,o jego poglądach, zamiłowaniach etc. Jego nick kojarzy mi się tylko z lisem - nie wiem dlaczego wybrał akurat to zwierzę , być może jest tak samo sprytny jak on. Być może jest tego inny powód, ale nie będę w to wnikał ;-) . Użytkownika tego znam przede wszystkim z tego tematu, gdzie to często opisuje innych forumowiczów. Pisze mądrze i ogólnie kojarzy mi się bardzo dobrze. Avek przedstawia postać z jakiejś japońskiej kreskówki ( takie moje domysły ). Cóż, to tyle co mogę o nim powiedzieć. Życzę mu szybiego awnasu na Sekretarza ( ciekawe kto będzie pierwszy :P ).

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Jakież było wielkie moje zdziwienie w tej chwili właśnie, kiedy się zorientowałem, że użytkownik ten nie ma nicku "budoczek", ale "boduczek"... Cóż, następnym razem trzeba będzie uważniej czytać.
Michał czyli bodoczek ma w avatarze Andrzeja Leppera i ma 14 lat, co również było dla mnie zdziwnieniem, ponieważ dawałem mu troszkę więcej. Nie widuję go chyba nigdzie poza tematem relacji damsko - męskich, z czego ostatnimi czasy tylko tam czytam. Nie posiada podpisu, posiada za to dość ciekawe motto życiowe, które mi się podoba. Mieszka w Katowicach czyli niedaleko ode mnie i lubi gry RPG - to nas łączy, jednak wśród ulubieńców Gothic i muzyka pop - to stanowczo nas dzieli.
Jak widzę zapewne fan - wielki a może nie - Tolkiena. Po prawdziwe za mało go znam, aby napisać lubię / nie lubię. :)
Zapomniałem dodać - jest on Przewodniczącym i czeka zapewne na Sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Vaxinar
coz... user nie znany mi jednak widoczny miedzy innymi w tym wlasnie temacie. ma status sekretarza co mowi o tym iz przebywa juz sporo na forum i udziela sie aktywnie w dyskusjach.
Nick nie mowi mi absolutnie nic jednak postac na awatarze przypomina jakis rodzaj elfa (drow?). W podpisie uzywa slow niemieckich sprofanowanych przez faszystow noszacych go na pasach a znaczacych tyle co "Bog z nami". jest w moim wieku wiec pewnie podobnie jak ja szykuje sie juz do matury:D w "krotko o mnie" na sajcie opisal napisal o sobie to i co ja moglbym napisac nie liczac "germanofil" i "sluchacz metalu". reszta zgadza sie dokladnie:D ma przyzwoite bardzo motto i szampanski humorek:D na forum juz okolo dwoch lat a wiec naprawde nie malo;p liczba postow-oszalamiajaca:) przebywal w stolicy swiata starozytnego i badzo chyba upodobal sobie forum romanum. zainteresowany mocno historia (witaj w klubie) czyta powiesci historyczne i fantastyke (milo mi ja rowniez) gra w rpg rts i h&s (milo mi ja rowniez;p).
to chyba na tyle niestety wiecej o tym userze nie wiem. zycze powodzenia na forum i na... maturze;p
Pozdrawiam
Samildanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach

Cóż... user jednak troszkę mi znany. :>
Znany mi z dyskusji, która odbyliśmy w niedalekim czasie na temat... mojego podpisu. Troszkę źle wtedy pan Samildanach zrozumiał moje słowa (skierowane do Niego, uznał za obrazę - o ile dobrze pamiętam), ale z tego co widzę już wszystko w porządku i cieszy mnie to bardzo.
Mamy wspólne zainteresowania, jak sam wspomniał, czyli historia, fantastyka. Życzę również wszystkiego dobrego na maturce. Jego motto... Ciekawe, popularna, trudne do realizowania, ale takie chyba winno być. W podpisie dwa cytaty, z czego jeden - Cesarza Francji - bardzo mi się podoba.
Wydaje mi się - takie wyciągnąłem powierzchowne wnioski, że jest ateistą. I to chyba tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar
Kogo moje oczy widzą w tym temacie :P No to będzie pisania :P:P Niech mnie tylko ktoś wyprzedzi... :D
Tak więc... Vaxinar (hm... poważnie brzmiąca ksywa) to w rzeczywistości 18 letni Sekretarz marudzący (aj wydało sie :D), że jeszcze nie ma WT :P Właściwie też mnie to dziwi...
Jakby to powiedzieć... Krzysztof (]:->) jest zapalonym Wiślakiem :D Ale nie tylko. Pasjonuje sie ligą niemiecką, i reprezentacją Niemiec, o której może nawijać długimi nieskończenie godzinami (ale uwaga: nie zanudzać ;]). Jego ulubionym klubem jest Bayern Monachium, któregoż to wzloty i upadki wiernie przeżywa ;P
Wydaje sie... wróć! Jest zupełnie sympatycznym człowiekiem, narzekającym, że co po niektórzy mieszkańcy Krakowa nie znają swojego miasta (ulica Gołębia! :D). Interesuje sie też historią (właśnie wkuwam na sprawdzian, nienawidze tego przedmiotu xD). GS ma ładny i czytelny, w awatarze coś kojarzącego mi sie z Wiedźminem :P
Nie bij! :D
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 22:48, mała16 napisał:


mała16
coz userka o dziwecznym imieniu Magda nalezy oczywiscie do bardzo nielicznych przedstawicielek plci pieknej na ty forum:) osobiscie kontakt z Nia mam raczej slaby, wrecz zerowy jednak kojarze Ja z tematu o relacjach damsko meskich;p Magda ma 16 lat i jest wielka fanka Białej Gwiazdy:D w tej chwili humorek srednio dopisuje gdyz jest Ona chora. Jej motto to slowa piosenki... hmm nie jestem pewien niezbyt dobrze pamietam ale Niemena lub Turnaua... na foum juz dwukrotnie dluzej niz ja i dorobila sie statusu delegata;P Jej sajt cieszy sie olbrzymia popularnoscia. Jest bardzo kontaktowa osoba, poza tym podaje swoj numer gg w podpisie...
to chyba na tyle. coz mam nadzieje ze kiedys podyskutujemy wspolnie w ktoryms watku;p
P.S. zycze powodu do zdrowia:D
@Vaxinar wyciagasz prawidlowe wnioski co do tego iz jestem ateista:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach

Otoż i user o tak nieprzeciętnym nicku. Oprócz tego tematu widuje go czasem w temacie o Prowokacjach na forum, temacie o UFO i kilku zabawach forumowych. User jest po jednym degradzie, i teraz chyba się poprawił i wyszedł
na prostą. Nie widzę, by gdzieś spamował, czy coś w tym stylu. GS jest niezbyt wyszukany, bardzo dużo zmian kolorów czcionek. Mówi, że zwie się Grzesiek i jest licealistą. Ou, i gra w bardzo dużo gier o tematyce
fantastycznej :) Pozostaje mi życzyć awansów. Zdrowia.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

Dziś opiszę mojego GSowego znajomego. Jest on Delegatem, bardzo dużo na forum się wypowiada, ponad 6000 postów. Ma swój nieodłączny avatar, który towarzyszy mu od początku forum, czyli od 250 dni. Widać na nim jakiś nieznany mi znaczek. Miał jednego degrada. Przejdźmy więc do GramSajta. Nie jest specjalnie ładny, ale za to często odwiedzany. Lubi motoryzacje, słucha popularnych starszych kawałków. W podpisie jest cytat brzmiący: Wszystko się zmienia... Jesto to szczera prawda. Nie za dużo pisze o samym sobie.
Życzę powodzenia, dalszych awansów i pozdrawiam, jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascont

Pierwszy raz widzę tegoż forumowicza i nie dziwota, bo nie należy do najbardziej aktywnych. W avatarze ma Kurta Cobaina, mamy więc wspólny rodowód muzyczny, bo sam kiedyś sporo tego typu muzyki słuchałem, ale było to ładnych parę lat temu. Widzę, że docenia kunszt Piotra Roguckiego, z Comy - zapisujemy oczywiście na plus ;) Ma 20 lat, więc zapewne coś studiuje, ale nie wiem niestety cóż to mogłoby być. Jak nie trudno zauważyć jest fanem fantastyki w każdym wydaniu: filmowym, książkowym i oczywiście komputerowym.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować