Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Mój poprzednk ma nick spleciony z kilku imion. Ciekaw połączenie :) A raczje obecnie to jest już skrót jednego :P Ale mniejsza z tym. Jest jak jest, Jego wola :) Brygadzista, pisze dużo, czytelnie, na temat. Jednak chyba się z nim nigdzie nie zgadałem. Bynajmniej nie kojarzę narazie.

--> hunter22. Racja. Underworld 2 :) teraz sobie przypomniałem nawet bez patrzenia na temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik jest jednym z nowych użytkowników (przynajmniej tak mi się wydaje), albo załapał degrada, co wydaje mi się mniej prawdopodobne. Nic więcej o tym userze nie jestem w stanie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skyler jego wyuczony zawód to sadochroniarz. Pozatym interesuje się piłką ręczną i kuchnią koreańską :) jego hobby to składanie latawców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myniekka. Facet :) Popełnił tylko błąd przy wpisywaniu nicku, co może Go mylić z dziewczyną. Udziela się w dużej ilości tematów. W paru bynajmniej już Go widziałem. jednak chyba jeszcze z nim nie dyskutowałem. Na pewno widzę Go w Dziewczynach. Oczywiście tylko rozmawia na ich temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PolishWerewolf czyli polski wilkołak na imię ma e? wojtek nie jestem pewien. delegat pewnie dużo pisze
widziałem go na wielu wątkach czasami nieźle pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widze cię często gadasz kompletne bzdury i pewnie dlatego z brygadzisty lub delegata jesteś robotnik albo obywatel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 14:33, tomeksmy01 napisał:

jak widze cię często gadasz kompletne bzdury i pewnie dlatego z brygadzisty lub delegata jesteś
robotnik albo obywatel


Wyskoczyłes z tym postem jak Filip z konopi napisalem ze cie rzadko widze a ten juz sie burzy

Opis: Tomeksky 01 rzadko przebywa na forum a jak sie mu zwroci uwage to sie burzy i obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 14:42, skyler napisał:

oliki77
Ma na imię Ola. Jak każda dziewczyna udziela się w wątku "Dziewczyny..." Lubi ubierać się w
różowe bluzeczki i grać w SuperMarioBros ;D


Stary my sie znamy opisales to co robie zawsze ale zapomniales o kozaczkach w panterke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dość często widuje go na forum, jest przodownikiem i ma duże poczucie chumoru. A teraz o szczegułach: ma 185cm, Czarne, przenikające przez ściany oczy i nosi okulary przeciw słoneczne.

Dobrze zgadłem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 15:00, Robek 009 napisał:


Dość często widuje go na forum, jest przodownikiem i ma duże poczucie chumoru. A teraz o szczegułach:
ma 185cm, Czarne, przenikające przez ściany oczy i nosi okulary przeciw słoneczne.

Dobrze zgadłem? ;)

No prawie -5cm i oczy niebieskie ale reszta się zgadza:D

Opisywać Robek009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skyler
Chce zagrać w FM. Przodownik, nowicjusz i tego jestem pewny na 90 %. W sumie nic do niego nie mam bo za dużo go nie widuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować