Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Robek 009 - drugiego takiego nie znajdziecie na forum, mam mnóstwo pomysłow, i humorystyczne odpowiedzi, wreszcie jest delegatem (ja tez chce poziom wyżej:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gieroj - wyprzedził mnie w opisie Robka, już jest na mojej liście (:P), jest na "Ty" z Tonym Blairem, ale Elżbieta druga wyszywa mu swetry na mroźne zimy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadow SSJ Warrior - człowiek z nieco wybujałą wyobraźnią, ale podczas naboru do firmy tworzącej Psychonauts takich potrzebowali. Stał się gwiazdą studia developerskiego, po tym, jak wypił 20-litrowy baniak wody - bo był spragniony ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8 - Ogromne poczucie humoru, i wielka wyobraźnia w jednym, gdyby miał być taki drink to bym go wszystkim polecał;D RX-8 Na prezydenta;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadow SSJ Warrior - jest wojownikiem ShadowaG :-P przodwnik staraj się a będziesz lubiany! :-Psiedzi często i uważajcie! rozwali wam telefon przez słyucahwkę! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gieroj - ten człowiek zna na wylot skład terrorystów. Ostatnio dostał 200000$ za schwytanie jednego z terrorystów Al-Kaidy. NIe boi się ryzyka, ma prywtne F-16 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 11:25, Robek 009 napisał:

gieroj - Jest na liscie moich ulubionych forumowiczów. Lubię go i on lubi mnie (bez skojarzeń
:)). Przodownik, który czeka na Brygadzistę.



Offtopic - właśnie bez skojarzeń! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8 - opis taki jak zawsze czyli super-hiper-power-vaper :-) ale dodam jedno - cenię go batrdzo za przestrzeganie pierwszeństwa... mi się to znudziło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 11:30, RX-8 napisał:

Gieroj - stoi ponad prawem. W kolejce do sklepu jest przepuszczany do lady ze względu na psa
- Yorkshire Terrier o zacisku szczęk mocy 4 ton.


RX-8 Kiedyś był kierowca prezydenta lecz jechał tak szybko, że zgubił pasażera. Poxniej robił jako taksówkaż i tk powstał film TAXI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Offtop - czyli? :-P

RX-8 - to co przed chwilą tylko jedna prośba - nie wychwalaj mnie pisz takiego jaki jestm na forum ;-P;-);-D
Bez urazy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadow SSJ Warrior - przenika ściany. Przenika drzwi. Jest szpiegiem Amerykańskiego NSA. Znany bardziej jak Sam Rybak :P
Offtop - skojarzenia ma ten który pisze żeby było bez nich :P
Gieroj --> nie ma urazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8 ---> pierwszy raz gościa widze (może dlatego że zbyt długo grałem w GW), zna alfabet( i to jaki),
Zawsze wygrywa w wyścigah bo jego prędkość maksymalna jest równa predkości maksymalnej Mazdy RX-8
(uff, to było inteligentne), czeka na Gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Campanator--------->przodwonik ma ajne posty ja go lubię może jeszcze bardziej niż myślę ostrzega m,nie przed uzależnieniem od forum bo co drugi pos mój...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator -> Gość o ciekawych zainteresowaniach, chociaż za często go nie widuje, jego jednym z ulubionych teatów jest "Piękne Kobiety :-D " Lubi Hip-Hop (ol yeah) i tak jak ja czeka na brygadziste;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować